Seznam 
 Předchozí 
 Další 
 Úplné znění 
Postup : 2018/2598(RSP)
Průběh na zasedání
Stadia dokumentu na zasedání :

Předložené texty :

O-000089/2018 (B8-0411/2018)

Rozpravy :

PV 22/10/2018 - 13
CRE 22/10/2018 - 13

Hlasování :

PV 25/10/2018 - 13.14

Přijaté texty :


Zápis
Pondělí, 22. října 2018 - ŠtrasburkKonečné znění

PŘEDSEDNICTVÍ: Ioan Mircea PAŞCU
místopředseda

13. Konference OSN o změně klimatu v Katovicích, Polsko, v roce 2018 (COP24) – 14. zasedání smluvních stran Úmluvy o biologické rozmanitosti (COP14) (rozprava)
CRE

Otázka k ústnímu zodpovězení (O-000089/2018), kterou pokládají Adina-Ioana Vălean, Peter Liese, Jo Leinen, Jadwiga Wiśniewska, Gerben-Jan Gerbrandy, Bas Eickhout a Estefanía Torres Martínez za výbor ENVI Radě: Konference OSN o změně klimatu v Katovicích, Polsko, v roce 2018 (COP24) (B8-0411/2018)

Otázka k ústnímu zodpovězení (O-000090/2018), kterou pokládají Adina-Ioana Vălean, Peter Liese, Jo Leinen, Jadwiga Wiśniewska, Gerben-Jan Gerbrandy, Bas Eickhout a Estefanía Torres Martínez za výbor ENVI Komisi: Konference OSN o změně klimatu v Katovicích, Polsko, v roce 2018 (COP24) (B8-0412/2018)

Otázka k ústnímu zodpovězení (O-000115/2018), kterou pokládají Norbert Lins, Guillaume Balas, Jadwiga Wiśniewska, Gerben-Jan Gerbrandy, Benedek Jávor, Anja Hazekamp, Piernicola Pedicini a Jean-François Jalkh za výbor ENVI Radě: 14. zasedání konference smluvních stran Úmluvy o biologické rozmanitosti (COP14) (B8-0413/2018)

Otázka k ústnímu zodpovězení (O-000116/2018), kterou pokládají Norbert Lins, Guillaume Balas, Jadwiga Wiśniewska, Gerben-Jan Gerbrandy, Benedek Jávor, Anja Hazekamp, Piernicola Pedicini a Jean-François Jalkh za výbor ENVI Komisi: 14. zasedání konference smluvních stran Úmluvy o biologické rozmanitosti (COP14) (B8-0414/2018)

Adina-Ioana Vălean rozvinula otázky.

Hartwig Löger (úřadující předseda Rady), Miguel Arias Cañete (člen Komise) a Karmenu Vella (člen Komise) odpověděli na otázky.

Vystoupili: Norbert Lins za skupinu PPE, Kathleen Van Brempt za skupinu S&D, Jadwiga Wiśniewska za skupinu ECR, Gesine Meissner za skupinu ALDE, Bas Eickhout za skupinu Verts/ALE, Lynn Boylan za skupinu GUE/NGL, Piernicola Pedicini za skupinu EFDD, Olaf Stuger za skupinu ENF, Dobromir Sośnierz – nezařazený poslanec, Jerzy Buzek, Gilles Pargneaux, Mark Demesmaeker, Linnéa Engström, Xabier Benito Ziluaga, Zoltán Balczó, Francesc Gambús, Guillaume Balas a Ulrike Trebesius.

PŘEDSEDNICTVÍ: Mairead McGUINNESS
místopředsedkyně

Vystoupili: Thomas Waitz, Alojz Peterle, Miriam Dalli, Peter Liese, Jytte Guteland, Miapetra Kumpula-Natri a Jo Leinen, který rovněž odpověděl na otázku, kterou zvednutím modré karty položil Paul Rübig.

Zvednutím ruky se o slovo přihlásili: José Inácio Faria, José Blanco López, Notis Marias, João Ferreira, Csaba Sógor, Nicola Caputo, Bogdan Andrzej Zdrojewski, Carlos Zorrinho a Julie Ward.

Vystoupili: Karmenu Vella a Hartwig Löger.

Návrhy usnesení, které budou předloženy podle čl. 128 odst. 5 jednacího řádu, budou oznámeny později.

Rozprava skončila.

Hlasování: bod 13.14 zápisu ze dne 25.10.2018 a bod 13.15 zápisu ze dne 25.10.2018.

Poslední aktualizace: 9. srpna 2019Právní upozornění