Indiċi 
 Preċedenti 
 Li jmiss 
 Test sħiħ 
Proċedura : 2019/2511(RSP)
Ċiklu ta' ħajja waqt sessjoni
Ċikli relatati mad-dokumenti :

Testi mressqa :

RC-B8-0056/2019

Dibattiti :

PV 17/01/2019 - 8.1
CRE 17/01/2019 - 8.1

Votazzjonijiet :

PV 16/01/2019 - 21.9
PV 17/01/2019 - 10.1
CRE 17/01/2019 - 10.1

Testi adottati :

P8_TA(2019)0033

Minuti
Il-Ħamis, 17 ta' Jannar 2019 - StrasburguVerżjoni finali

10.1. L-Ażerbajġan, b'mod partikolari l-każ ta' Mehman Huseynov (votazzjoni)
CRE

Mozzjonijiet għal riżoluzzjoni B8-0056/2019, B8-0058/2019, B8-0059/2019, B8-0061/2019, B8-0063/2019, B8-0064/2019 u B8-0066/2019

(Maġġoranza sempliċi meħtieġa)
(Riżultat tal-votazzjoni: Anness "Riżultat tal-Votazzjonijiet", punt 1)

MOZZJONI GĦAL RIŻOLUZZJONI KONĠUNTA RC-B8-0056/2019

(flok B8-0056/2019, B8-0058/2019, B8-0059/2019, B8-0063/2019, B8-0064/2019 u B8-0066/2019):

imressqa mill-Membri li ġejjin:

—   Cristian Dan Preda, Željana Zovko, Elmar Brok, Pavel Svoboda, Eduard Kukan, Milan Zver, Jarosław Wałęsa, Agnieszka Kozłowska-Rajewicz, Krzysztof Hetman, Jaromír Štětina, Elisabetta Gardini, Csaba Sógor, Patricija Šulin, Romana Tomc, Luděk Niedermayer, Michaela Šojdrová, Tunne Kelam, Bogusław Sonik, Lorenzo Cesa, Marijana Petir, Dubravka Šuica, Sandra Kalniete, Seán Kelly, Ivana Maletić, Andrey Kovatchev, Stanislav Polčák, Laima Liucija Andrikienė, Deirdre Clune, Francis Zammit Dimech, Jiří Pospíšil u Anna Záborská, f'isem il-Grupp PPE;

—   Elena Valenciano, Pier Antonio Panzeri u Ana Gomes, f'isem il-Grupp S&D;

—   Charles Tannock, Jana Žitňanská, Valdemar Tomaševski, Ruža Tomašić u Branislav Škripek, f'isem il-Grupp ECR;

—   Marietje Schaake, Izaskun Bilbao Barandica, Mirja Vehkaperä, Beatriz Becerra Basterrechea, Dita Charanzová, Gérard Deprez, Nadja Hirsch, Ivan Jakovčić, Petr Ježek, Louis Michel, Javier Nart, Urmas Paet, Maite Pagazaurtundúa Ruiz, Carolina Punset, Jozo Radoš, Robert Rochefort, Jasenko Selimovic, Pavel Telička, Ramon Tremosa i Balcells, Johannes Cornelis van Baalen, Hilde Vautmans u Cecilia Wikström, f'isem il-Grupp ALDE;

—   Rebecca Harms, Heidi Hautala, Jordi Solé u Indrek Tarand, f'isem il-Grupp Verts/ALE;

—   Fabio Massimo Castaldo, Isabella Adinolfi u Ignazio Corrao, f'isem il-Grupp EFDD.

Adozzjoni (P8_TA(2019)0033)

(Il-mozzjoni għal riżoluzzjoni B8-0061/2019 iddekadiet.)

Interventi

Rebecca Harms ressqet emendi orali għall-Premessi B u C. L-emendi orali ġew aċċettati.

Aġġornata l-aħħar: 16 ta' Mejju 2019Avviż legali