Index 
 Vorige 
 Volgende 
 Volledige tekst 
Procedure : 2019/2564(RSP)
Stadium plenaire behandeling
Kies een document :

Ingediende teksten :

RC-B8-0111/2019

Debatten :

PV 14/02/2019 - 8.3
CRE 14/02/2019 - 8.3

Stemmingen :

PV 14/02/2019 - 10.3

Aangenomen teksten :

P8_TA(2019)0117

Notulen
Donderdag 14 februari 2019 - StraatsburgDefinitieve uitgave

10.3. Voorvechters van vrouwenrechten in Saudi-Arabië (stemming)

Ontwerpresoluties B8-0111/2019, B8-0113/2019, B8-0115/2019, B8-0116/2019, B8-0121/2019, B8-0123/2019 en B8-0126/2019 (2019/2564(RSP))

(Gewone meerderheid)
(Bijzonderheden stemming: bijlage "Stemmingsuitslagen", punt 3)

GEZAMENLIJKE ONTWERPRESOLUTIE RC-B8-0111/2019

(ter vervanging van B8-0111/2019, B8-0113/2019, B8-0115/2019, B8-0116/2019, B8-0121/2019, B8-0123/2019 en B8-0126/2019):

ingediend door de volgende leden:

—   Cristian Dan Preda, Michaela Šojdrová, David McAllister, Elmar Brok, Agnieszka Kozłowska Rajewicz, Marijana Petir, Eduard Kukan, Patricija Šulin, Jarosław Wałęsa, Tunne Kelam, Roberta Metsola, Csaba Sógor, Milan Zver, Bogusław Sonik, Adam Szejnfeld, Pavel Svoboda, Lorenzo Cesa, Giovanni La Via, Tomáš Zdechovský, Krzysztof Hetman, Anders Sellström, Ivo Belet, Dubravka Šuica, Sandra Kalniete, Seán Kelly, Francis Zammit Dimech, Deirdre Clune, Ivana Maletić, Anna Záborská, Romana Tomc, Andrey Kovatchev, Laima Liucija Andrikienė, László Tőkés, Anna Maria Corazza Bildt, Jiří Pospíšil, Stanislav Polčák en Inese Vaidere, namens de PPE-Fractie;

—   Elena Valenciano, Victor Boştinaru, Soraya Post en Pier Antonio Panzeri, namens de S&D-Fractie;

—   Charles Tannock, Jana Žitňanská, Ruža Tomašić, Jan Zahradil en Monica Macovei, namens de ECR-Fractie;

—   Marietje Schaake, Izaskun Bilbao Barandica, Ilhan Kyuchyuk, Petras Auštrevičius, Beatriz Becerra Basterrechea, Dita Charanzová, Gérard Deprez, Marian Harkin, Nadja Hirsch, Ivan Jakovčić, Petr Ježek, Patricia Lalonde, Valentinas Mazuronis, Louis Michel, Javier Nart, Urmas Paet, Maite Pagazaurtundúa Ruiz, Carolina Punset, Frédérique Ries, Robert Rochefort, Jasenko Selimovic, Pavel Telička, Ramon Tremosa i Balcells, Ivo Vajgl, Hilde Vautmans en Cecilia Wikström, namens de ALDE-Fractie;

—   Ernest Urtasun, Barbara Lochbihler, Jordi Solé, Judith Sargentini, Ana Miranda, Bodil Valero, Florent Marcellesi, Tilly Metz, Terry Reintke, Molly Scott Cato, Josep Maria Terricabras et Margrete Auken, namens de Verts/ALE-Fractie;

—   Marie Christine Vergiat, Ángela Vallina, Marie Pierre Vieu, Luke Ming Flanagan, Patrick Le Hyaric, Merja Kyllönen, Miguel Urbán Crespo, Tania González Peñas, Lola Sánchez Caldentey, Xabier Benito Ziluaga, Dimitrios Papadimoulis en Stelios Kouloglou, namens de GUE/NGL-Fractie;

—   Ignazio Corrao, Fabio Massimo Castaldo en Rosa D’Amato, namens de EFDD-Fractie.

Aangenomen (P8_TA(2019)0117)

Laatst bijgewerkt op: 21 juni 2019Juridische mededeling