Indekss 
 Iepriekšējais 
 Nākošais 
 Pilns teksts 
Protokols
Pirmdiena, 2019. gada 15. jūlijs - Strasbūra

4. Parlamenta sastāvs

Kyriakos Velopoulos ir ievēlēts par Grieķijas parlamenta deputātu, sākot ar 2019. gada 7. jūliju.

Parlaments pieņēma zināšanai, ka saskaņā ar Akta par Eiropas Parlamenta deputātu ievēlēšanu tiešās vispārējās vēlēšanās 7. panta 2. punktu šis amats nav savienojams ar Eiropas Parlamenta deputāta amatu, un saskaņā ar Reglamenta 4. panta 1. un 4. punktu konstatēja, ka, sākot ar 2019. gada 7. jūliju, ir atbrīvojusies minētā deputāta vieta.

°
° ° °

Nīderlandes kompetentās iestādes ir paziņojušas, ka Lara Wolters ir iecelta par Eiropas Parlamenta deputāti Frans Timmermans vietā, sākot ar 2019. gada 4. jūliju.

Grieķijas kompetentās iestādes ir paziņojušas, ka Emmanouil Fragkos ir iecelts par Eiropas Parlamenta deputātu Kyriakos Velopoulos vietā, sākot ar 2019. gada 10. jūliju.

Parlaments pieņēma zināšanai viņu iecelšanu amatā.

Saskaņā ar Reglamenta 3. panta 2. punktu, kamēr Lara Wolters un Emmanouil Fragkos pilnvaras nav pārbaudītas vai kamēr nav pieņemts lēmums par domstarpībām, un ar noteikumu, ka viņi pirms tam ir parakstījuši rakstisku deklarāciju, ka neieņem nevienu ar Eiropas Parlamenta deputāta pienākumu pildīšanu nesavienojamu amatu, viņi darbojas Parlamentā un tā struktūrvienībās un uz viņiem attiecas visas ar šo darbību saistītās tiesības.

Pēdējā atjaunošana: 2019. gada 27. novembrisJuridisks paziņojums