Seznam 
 Předchozí 
 Další 
 Úplné znění 
Postup : 2019/2734(RSP)
Průběh na zasedání
Stadia dokumentu na zasedání :

Předložené texty :

RC-B9-0012/2019

Rozpravy :

PV 18/07/2019 - 5.1
CRE 18/07/2019 - 5.1

Hlasování :

PV 18/07/2019 - 7.3
CRE 18/07/2019 - 7.3

Přijaté texty :

P9_TA(2019)0006

Zápis
Čtvrtek, 18. července 2019 - ŠtrasburkKonečné znění

7.3. Rusko, zejména situace aktivistů v oblasti životního prostředí a ukrajinských politických vězňů (hlasování)
CRE

Návrhy usnesení B9-0012/2019, B9-0016/2019, B9-0018/2019, B9-0020/2019, B9-0022/2019 a B9-0025/2019

(požaduje se prostá většina)
(výsledek hlasování: příloha „Výsledky hlasování“ bod 3)

SPOLEČNÝ NÁVRH USNESENÍ RC-B9-0012/2019

(nahrazující B9-0012/2019, B9-0016/2019, B9-0018/2019, B9-0022/2019 a B9-0025/2019):

předložen těmito poslanci:

—   Michael Gahler, Antonio Tajani, Tomáš Zdechovský, Romana Tomc, Eva Maydell, Andrius Kubilius, Roberta Metsola, Adam Jarubas, Krzysztof Hetman, Milan Zver, Ivan Štefanec, Andrey Kovatchev, Peter Pollák, Vladimír Bilčík, Michal Wiezik, Michaela Šojdrová, Željana Zovko, Róża Thun und Hohenstein, David McAllister, Andrzej Halicki, Isabel Wiseler-Lima, Loránt Vincze, Karoline Edtstadler, Dubravka Šuica, David Lega, Arba Kokalari, Sandra Kalniete, Luděk Niedermayer, Stanislav Polčák, Jiří Pospíšil a Inese Vaidere za skupinu PPE;

—   Kati Piri a Isabel Santos za skupinu S&D;

—   Ramona Strugariu, Andrus Ansip, Petras Auštrevičius, José Ramón Bauzá Díaz, Jordi Cañas, Catherine Chabaud, Olivier Chastel, Dacian Cioloș, Pascal Durand, Laurence Farreng, Valter Flego, Luis Garicano, Cristian Ghinea, Klemen Grošelj, Christophe Grudler, Bernard Guetta, Irena Joveva, Pierre Karleskind, Ondřej Kovařík, Ilhan Kyuchyuk, Urmas Paet, Maite Pagazaurtundúa, Dragoş Pîslaru, Frédérique Ries, María Soraya Rodríguez Ramos, Stéphane Séjourné, Michal Šimečka, Susana Solís Pérez, Nicolae Ştefănuță, Irène Tolleret, Dragoş Tudorache a Marie-Pierre Vedrenne za skupinu Renew;

—   Catherine Rowett, Sergey Lagodinsky, Alyn Smith, Markéta Gregorová, Reinhard Bütikofer, Gina Dowding, Hannah Neumann, Petra De Sutter a Viola Von Cramon-Taubadel za skupinu Verts/ALE;

—   Anna Fotyga, Karol Karski, Ruža Tomašić, Zdzisław Krasnodębski, Assita Kanko, Evžen Tošenovský, Witold Jan Waszczykowski, Charlie Weimers, Jan Zahradil a Alexandr Vondra za skupinu ECR.

přijat (P9_TA(2019)0006)

(Návrh usnesení B9-0020/2019 se nebere v potaz.)

Vystoupení

Petras Auštrevičius před hlasováním.

Poslední aktualizace: 10. září 2019Právní upozornění