Indekss 
 Iepriekšējais 
 Nākošais 
 Pilns teksts 
Procedūra : 2019/2734(RSP)
Dokumenta lietošanas cikls sēdē
Dokumentu lietošanas cikli :

Iesniegtie teksti :

RC-B9-0012/2019

Debates :

PV 18/07/2019 - 5.1
CRE 18/07/2019 - 5.1

Balsojumi :

PV 18/07/2019 - 7.3
CRE 18/07/2019 - 7.3

Pieņemtie teksti :

P9_TA(2019)0006

Protokols
Ceturtdiena, 2019. gada 18. jūlijs - StrasbūraGalīgā redakcija

7.3. Krievija, it īpaši vides aktīvistu un politieslodzīto no Ukrainas stāvoklis (balsošana)
CRE

Rezolūciju priekšlikumi B9-0012/2019, B9-0016/2019, B9-0018/2019, B9-0020/2019, B9-0022/2019 un B9-0025/2019.

(Vajadzīgs vienkāršs vairākums.)
(Balsošanas izklāsts: pielikuma “Balsošanas rezultāti” 3. punkts.)

KOPĪGS REZOLŪCIJAS PRIEKŠLIKUMS RC-B9-0012/2019

(aizstāj B9-0012/2019, B9-0016/2019, B9-0018/2019, B9-0022/2019 un B9-0025/2019)

Iesnieguši šādi deputāti:

—   Michael Gahler, Antonio Tajani, Tomáš Zdechovský, Romana Tomc, Eva Maydell, Andrius Kubilius, Roberta Metsola, Adam Jarubas, Krzysztof Hetman, Milan Zver, Ivan Štefanec, Andrey Kovatchev, Peter Pollák, Vladimír Bilčík, Michal Wiezik, Michaela Šojdrová, Željana Zovko, Róża Thun und Hohenstein, David McAllister, Andrzej Halicki, Isabel Wiseler-Lima, Loránt Vincze, Karoline Edtstadler, Dubravka Šuica, David Lega, Arba Kokalari, Sandra Kalniete, Luděk Niedermayer, Stanislav Polčák, Jiří Pospíšil un Inese Vaidere PPE grupas vārdā;

—   Kati Piri un Isabel Santos S&D grupas vārdā;

—   Ramona Strugariu, Andrus Ansip, Petras Auštrevičius, José Ramón Bauzá Díaz, Jordi Cañas, Catherine Chabaud, Olivier Chastel, Dacian Cioloș, Pascal Durand, Laurence Farreng, Valter Flego, Luis Garicano, Cristian Ghinea, Klemen Grošelj, Christophe Grudler, Bernard Guetta, Irena Joveva, Pierre Karleskind, Ondřej Kovařík, Ilhan Kyuchyuk, Urmas Paet, Maite Pagazaurtundúa, Dragoş Pîslaru, Frédérique Ries, María Soraya Rodríguez Ramos, Stéphane Séjourné, Michal Šimečka, Susana Solís Pérez, Nicolae Ştefănuță, Irène Tolleret, Dragoş Tudorache un Marie-Pierre Vedrenne grupas "Renew" vārdā;

—   Catherine Rowett, Sergey Lagodinsky, Alyn Smith, Markéta Gregorová, Reinhard Bütikofer, Gina Dowding, Hannah Neumann, Petra De Sutter un Viola Von Cramon-Taubadel Verts/ALE grupas vārdā;

—   Anna Fotyga, Karol Karski, Ruža Tomašić, Zdzisław Krasnodębski, Assita Kanko, Evžen Tošenovský, Witold Jan Waszczykowski, Charlie Weimers, Jan Zahradil un Alexandr Vondra ECR grupas vārdā.

Pieņemts (P9_TA(2019)0006).

(Rezolūcijas priekšlikums B9-0020/2019 vairs nav spēkā.)

Uzstāšanās

Petras Auštrevičius – pirms balsošanas.

Pēdējā atjaunošana: 2019. gada 10. septembrisJuridisks paziņojums