Index 
 Vorige 
 Volgende 
 Volledige tekst 
Procedure : 2019/2734(RSP)
Stadium plenaire behandeling
Kies een document :

Ingediende teksten :

RC-B9-0012/2019

Debatten :

PV 18/07/2019 - 5.1
CRE 18/07/2019 - 5.1

Stemmingen :

PV 18/07/2019 - 7.3
CRE 18/07/2019 - 7.3

Aangenomen teksten :

P9_TA(2019)0006

Notulen
Donderdag 18 juli 2019 - StraatsburgDefinitieve uitgave

7.3. Rusland, met name de situatie van milieuactivisten en Oekraïense politieke gevangenen (stemming)
CRE

Ontwerpresoluties B9-0012/2019, B9-0016/2019, B9-0018/2019, B9-0020/2019, B9-0022/2019 en B9-0025/2019

(Gewone meerderheid)
(Bijzonderheden stemming: bijlage "Stemmingsuitslagen", punt 3)

GEZAMENLIJKE ONTWERPRESOLUTIE RC-B9-0012/2019

(ter vervanging van B9-0012/2019, B9-0016/2019, B9-0018/2019, B9-0022/2019 en B9-0025/2019):

ingediend door de volgende leden:

—   Michael Gahler, Antonio Tajani, Tomáš Zdechovský, Romana Tomc, Eva Maydell, Andrius Kubilius, Roberta Metsola, Adam Jarubas, Krzysztof Hetman, Milan Zver, Ivan Štefanec, Andrey Kovatchev, Peter Pollák, Vladimír Bilčík, Michal Wiezik, Michaela Šojdrová, Željana Zovko, Róża Thun und Hohenstein, David McAllister, Andrzej Halicki, Isabel Wiseler-Lima, Loránt Vincze, Karoline Edtstadler, Dubravka Šuica, David Lega, Arba Kokalari, Sandra Kalniete, Luděk Niedermayer, Stanislav Polčák, Jiří Pospíšil en Inese Vaidere, namens de PPE-Fractie;

—   Kati Piri en Isabel Santos, namens de S&D-Fractie;

—   Ramona Strugariu, Andrus Ansip, Petras Auštrevičius, José Ramón Bauzá Díaz, Jordi Cañas, Catherine Chabaud, Olivier Chastel, Dacian Cioloș, Pascal Durand, Laurence Farreng, Valter Flego, Luis Garicano, Cristian Ghinea, Klemen Grošelj, Christophe Grudler, Bernard Guetta, Irena Joveva, Pierre Karleskind, Ondřej Kovařík, Ilhan Kyuchyuk, Urmas Paet, Maite Pagazaurtundúa, Dragoş Pîslaru, Frédérique Ries, María Soraya Rodríguez Ramos, Stéphane Séjourné, Michal Šimečka, Susana Solís Pérez, Nicolae Ştefănuță, Irène Tolleret, Dragoş Tudorache en Marie-Pierre Vedrenne, namens de Renew-Fractie;

—   Catherine Rowett, Sergey Lagodinsky, Alyn Smith, Markéta Gregorová, Reinhard Bütikofer, Gina Dowding, Hannah Neumann, Petra De Sutter en Viola Von Cramon-Taubadel, namens de Verts/ALE-Fractie;

—   Anna Fotyga, Karol Karski, Ruža Tomašić, Zdzisław Krasnodębski, Assita Kanko, Evžen Tošenovský, Witold Jan Waszczykowski, Charlie Weimers, Jan Zahradil en Alexandr Vondra, namens de ECR-Fractie.

Aangenomen (P9_TA(2019)0006)

(Ontwerpresolutie B9-0020/2019 komt te vervallen.)

Het woord werd gevoerd door:

Petras Auštrevičius, vóór de stemming.

Laatst bijgewerkt op: 10 september 2019Juridische mededeling