Kazalo 
 Prejšnje 
 Naslednje 
 Celotno besedilo 
Postopek : 2019/2734(RSP)
Potek postopka na zasedanju
Potek postopka za dokument :

Predložena besedila :

RC-B9-0012/2019

Razprave :

PV 18/07/2019 - 5.1
CRE 18/07/2019 - 5.1

Glasovanja :

PV 18/07/2019 - 7.3
CRE 18/07/2019 - 7.3

Sprejeta besedila :

P9_TA(2019)0006

Zapisnik
Četrtek, 18. julij 2019 - StrasbourgKončna izdaja

7.3. Rusija, zlasti položaj okoljskih aktivistov in ukrajinskih političnih zapornikov (glasovanje)
CRE

predlogi resolucij B9-0012/2019, B9-0016/2019, B9-0018/2019, B9-0020/2019, B9-0022/2019 in B9-0025/2019

(potrebna navadna večina)
(Podrobnosti o glasovanju: Priloga "Izid glasovanj", točka 3)

SKUPNI PREDLOG RESOLUCIJE RC-B9-0012/2019

(ki nadomešča B9-0012/2019, B9-0016/2019, B9-0018/2019, B9-0022/2019 in B9-0025/2019):

ki so ga predložili naslednji poslanci:

—   Michael Gahler, Antonio Tajani, Tomáš Zdechovský, Romana Tomc, Eva Maydell, Andrius Kubilius, Roberta Metsola, Adam Jarubas, Krzysztof Hetman, Milan Zver, Ivan Štefanec, Andrey Kovatchev, Peter Pollák, Vladimír Bilčík, Michal Wiezik, Michaela Šojdrová, Željana Zovko, Róża Thun und Hohenstein, David McAllister, Andrzej Halicki, Isabel Wiseler-Lima, Loránt Vincze, Karoline Edtstadler, Dubravka Šuica, David Lega, Arba Kokalari, Sandra Kalniete, Luděk Niedermayer, Stanislav Polčák, Jiří Pospíšil in Inese Vaidere v imenu skupine PPE;

—   Kati Piri in Isabel Santos v imenu skupine S&D;

—   Ramona Strugariu, Andrus Ansip, Petras Auštrevičius, José Ramón Bauzá Díaz, Jordi Cañas, Catherine Chabaud, Olivier Chastel, Dacian Cioloș, Pascal Durand, Laurence Farreng, Valter Flego, Luis Garicano, Cristian Ghinea, Klemen Grošelj, Christophe Grudler, Bernard Guetta, Irena Joveva, Pierre Karleskind, Ondřej Kovařík, Ilhan Kyuchyuk, Urmas Paet, Maite Pagazaurtundúa, Dragoş Pîslaru, Frédérique Ries, María Soraya Rodríguez Ramos, Stéphane Séjourné, Michal Šimečka, Susana Solís Pérez, Nicolae Ştefănuță, Irène Tolleret, Dragoş Tudorache in Marie-Pierre Vedrenne v imenu skupine Renew;

—   Catherine Rowett, Sergey Lagodinsky, Alyn Smith, Markéta Gregorová, Reinhard Bütikofer, Gina Dowding, Hannah Neumann, Petra De Sutter in Viola Von Cramon-Taubadel v imenu skupine Verts/ALE;

—   Anna Fotyga, Karol Karski, Ruža Tomašić, Zdzisław Krasnodębski, Assita Kanko, Evžen Tošenovský, Witold Jan Waszczykowski, Charlie Weimers, Jan Zahradil in Alexandr Vondra v imenu skupine ECR.

Sprejeto (P9_TA(2019)0006)

(Predlog resolucije B9-0020/2019 je brezpredmeten.)

Govori

Petras Auštrevičius, pred glasovanjem.

Zadnja posodobitev: 10. september 2019Pravno obvestilo