Rodyklė 
Protokolas
PDF 261kWORD 78k
Ketvirtadienis, 2019 m. liepos 18 d. - StrasbūrasGalutinė teksto versija
1.Posėdžio pradžia
 2.Padėtis Venesueloje (pateikti pasiūlymai dėl rezoliucijų)
 3.Diskusijos dėl žmogaus teisių, demokratijos ir teisinės valstybės principų pažeidimų (diskusijos)
  3.1.Padėtis Honkonge
  3.2.Padėtis prie JAV ir Meksikos sienos
 4.Oficialus pasveikinimas
 5.Diskusijos dėl žmogaus teisių, demokratijos ir teisinės valstybės principų pažeidimų (diskusijų tęsinys)
  5.1.Rusija, visų pirma aplinkosaugos aktyvistų ir Ukrainos politinių kalinių padėtis
 6.Komitetų ir delegacijų sudėtis
 7.Balsuoti skirtas laikas
  7.1.Padėtis Honkonge (balsavimas)
  7.2.Padėtis prie JAV ir Meksikos sienos (balsavimas)
  7.3.Rusija, visų pirma aplinkosaugos aktyvistų ir Ukrainos politinių kalinių padėtis (balsavimas)
  7.4.Padėtis Venesueloje (balsavimas)
 8.Ankstesnio posėdžio protokolo tvirtinimas
 9.Šio posėdžio protokolo tvirtinimas ir priimtų tekstų perdavimas
 10.Paaiškinimai dėl balsavimo
 11.Balsavimo pataisymai ir ketinimai
 12.Kitų posėdžių tvarkaraštis
 13.Peticijos
 14.Gauti dokumentai
 15.Posėdžio pabaiga
 16.Sesijos atidėjimas
 DALYVIŲ SĄRAŠAS


PIRMININKAVO: Dita CHARANZOVÁ
Pirmininko pavaduotoja

1. Posėdžio pradžia

Posėdis pradėtas 10.03 val.


2. Padėtis Venesueloje (pateikti pasiūlymai dėl rezoliucijų)

Komisijos pirmininko pavaduotojos ir Sąjungos vyriausiosios įgaliotinės užsienio reikalams ir saugumo politikai pareiškimas: Padėtis Venesueloje (2019/2730(RSP))

Diskusijos vyko 2019 m. liepos 16 d. (2019 07 16 protokolo 14 punktas).

Pasiūlymai dėl rezoliucijų, pateikti po diskusijų pagal Darbo tvarkos taisyklių 132 straipsnio 2 dalį:

—   Esteban González Pons, Michael Gahler, Dolors Montserrat, Leopoldo López Gil, Cláudia Monteiro de Aguiar, Antonio López Istúriz White, Nuno Melo, Paulo Rangel, Ivan Štefanec, Vladimír Bilčík, Pilar del Castillo Vera, Javier Zarzalejos, Francisco José Millán Mon, Antonio Tajani ir Isabel Wiseler Lima PPE frakcijos vardu dėl padėties Venesueloje (2019/2730(RSP)) (B9-0006/2019);

—   Molly Scott Cato, Anna Cavazzini, Jutta Paulus, Hannah Neumann, Pierrette Herzberger Fofana ir Viola Von Cramon Taubadel Verts/ALE frakcijos vardu dėl padėties Venesueloje (2019/2730(RSP)) (B9-0007/2019);

—   Anna Fotyga, Hermann Tertsch, Karol Karski, Zdzisław Krasnodębski, Geoffrey Van Orden, Assita Kanko, Ruža Tomašić, Raffaele Fitto, Ryszard Czarnecki, Nicola Procaccini, Raffaele Stancanelli, Carlo Fidanza, Alexandr Vondra ir Charlie Weimers ECR frakcijos vardu dėl padėties Venesueloje (2019/2730(RSP)) (B9-0008/2019);

—   Kati Piri, Tonino Picula, Javi López ir Isabel Santos S&D frakcijos vardu dėl padėties Venesueloje (2019/2730(RSP)) (B9-0009/2019);

—   Dita Charanzová, Andrus Ansip, Petras Auštrevičius, José Ramón Bauzá Díaz, Catherine Bearder, Izaskun Bilbao Barandica, Jordi Cañas, Catherine Chabaud, Olivier Chastel, Dacian Cioloș, Martina Dlabajová, Pascal Durand, Laurence Farreng, Valter Flego, Luis Garicano, Cristian Ghinea, Klemen Grošelj, Christophe Grudler, Bernard Guetta, Irena Joveva, Pierre Karleskind, Ondřej Kovařík, Ilhan Kyuchyuk, Javier Nart, Jan Christoph Oetjen, Urmas Paet, Maite Pagazaurtundúa, Dragoş Pîslaru, Samira Rafaela, Frédérique Ries, Stéphane Séjourné, Michal Šimečka, Susana Solís Pérez, Nicolae Ştefănuță, Ramona Strugariu, Irène Tolleret, Dragoş Tudorache, Hilde Vautmans ir Marie Pierre Vedrenne frakcijos „Renew“ vardu dėl padėties Venesueloje (2019/2730(RSP)) (B9-0010/2019);

—   Manu Pineda Marín, Mick Wallace, Younous Omarjee, Clare Daly, Manuel Bompard, Giorgos Georgiou, Niyazi Kizilyürek, Leila Chaibi, Özlem Demirel, Sandra Pereira, Manon Aubry ir Sira Rego GUE/NGL frakcijos vardu dėl padėties Venesueloje (2019/2730(RSP)) (B9-0011/2019).

Balsavimas: 2019 07 18 protokolo 7.4 punktas


3. Diskusijos dėl žmogaus teisių, demokratijos ir teisinės valstybės principų pažeidimų (diskusijos)

(Pasiūlymų dėl rezoliucijų pavadinimai ir autoriai: 2019 07 17 protokolo 2 punktas)


3.1. Padėtis Honkonge

Pasiūlymai dėl rezoliucijų B9-0013/2019, B9-0015/2019, B9-0017/2019, B9-0019/2019, B9-0021/2019 ir B9-0023/2019 (2019/2732(RSP))

Reinhard Bütikofer, Anna Fotyga, Tonino Picula, Miguel Urbán Crespo, Krzysztof Hetman ir Antony Hook pristatė pasiūlymus dėl rezoliucijų.

Kalbėjo Seán Kelly PPE frakcijos vardu, Neena Gill S&D frakcijos vardu, ir Jordan Bardella ID frakcijos vardu.

Pagal procedūrą „prašau žodžio“ kalbėjo: Jiří Pospíšil, Maria Grapini ir Phil Bennion.

Kalbėjo Christos Stylianides (Komisijos narys, Komisijos pirmininko pavaduotojos ir Sąjungos vyriausiosios įgaliotinės užsienio reikalams ir saugumo politikai vardu).

Diskusijos baigtos.

Balsavimas: 2019 07 18 protokolo 7.1 punktas


3.2. Padėtis prie JAV ir Meksikos sienos

Pasiūlymai dėl rezoliucijų B9-0014/2019, B9-0024/2019, B9-0026/2019, B9-0027/2019, B9-0028/2019, B9-0029/2019 ir B9-0030/2019 (2019/2733(RSP))

Tineke Strik, Hermann Tertsch, Nacho Sánchez Amor, Miguel Urbán Crespo, Isabel Wiseler-Lima ir Sheila Ritchie pristatė pasiūlymus dėl rezoliucijų.

Kalbėjo Michael Gahler PPE frakcijos vardu, Kati Piri S&D frakcijos vardu, Karen Melchior Renew frakcijos vardu, Susanna Ceccardi ID frakcijos vardu, Derk Jan Eppink ECR frakcijos vardu, Manu Pineda GUE/NGL frakcijos vardu, Ioannis Lagos, nepriklausomas Parlamento narys, ir Maria Arena.

Pagal procedūrą „prašau žodžio“ kalbėjo: Seán Kelly, Jackie Jones ir Irina Von Wiese.

Kalbėjo Christos Stylianides (Komisijos narys, Komisijos pirmininko pavaduotojos ir Sąjungos vyriausiosios įgaliotinės užsienio reikalams ir saugumo politikai vardu).

Diskusijos baigtos.

Balsavimas: 2019 07 18 protokolo 7.2 punktas

(Diskusijų tęsinys: 2019 07 18 protokolo 5 punktas)


4. Oficialus pasveikinimas

Pirmininkė Parlamento vardu pasveikino oficialioje stebėjimo ložėje sėdinčius Petro Porošenkos vadovaujamos delegacijos narius iš Ukrainos.


5. Diskusijos dėl žmogaus teisių, demokratijos ir teisinės valstybės principų pažeidimų (diskusijų tęsinys)

(Diskusijų pradžia: 2019 07 18 protokolo 3 punktas)

(Pasiūlymų dėl rezoliucijų pavadinimai ir autoriai: 2019 07 17 protokolo 2 punktas)


5.1. Rusija, visų pirma aplinkosaugos aktyvistų ir Ukrainos politinių kalinių padėtis

Pasiūlymai dėl rezoliucijų B9-0012/2019, B9-0016/2019, B9-0018/2019, B9-0020/2019 ir B9-0022/2019 (2019/2734(RSP))

Catherine Rowett, Anna Fotyga, Isabel Santos, Michael Gahler ir Ramona Strugariu pristatė pasiūlymus dėl rezoliucijų.

Kalbėjo Andrius Kubilius PPE frakcijos vardu, Sergey Lagodinsky Verts/ALE frakcijos vardu, Zdzisław Krasnodębski ECR frakcijos vardu, Sandra Pereira GUE/NGL frakcijos vardu ir Bronis Ropė.

Kalbėjo Christos Stylianides (Komisijos narys, Komisijos pirmininko pavaduotojos ir Sąjungos vyriausiosios įgaliotinės užsienio reikalams ir saugumo politikai vardu).

Diskusijos baigtos.

Balsavimas: 2019 07 18 protokolo 7.3 punktas

PIRMININKAVO: Mairead McGUINNESS
Pirmininko pavaduotoja

Kalbėjo Sophia in 't Veld, Claire Fox (pirmininkė pateikė papildomos informacijos), Romeo Franz ir Marco Zanni.


6. Komitetų ir delegacijų sudėtis

S&D frakcijos prašymu Parlamentas ratifikavo šį sprendimą dėl perėjimo ir šiuos paskyrimus:

Delegacija ryšiams su Afganistanu: Biljana Borzan nebėra šio komiteto narė.

Delegacija parlamentinėje asamblėjoje EURONEST: Maria Grapini ir Cristian Terheş.


7. Balsuoti skirtas laikas

Išsamūs balsavimo rezultatai (pakeitimai, atskiri balsavimai, balsavimai dalimis ir kt.) pateikiami protokolo priede „Balsavimo rezultatai“.

Protokolo priede pateikiami vardinio balsavimo rezultatai prieinami tik elektronine forma ir su jais susipažinti galima Parlamento interneto svetainėje.


7.1. Padėtis Honkonge (balsavimas)

Pasiūlymai dėl rezoliucijų B9-0013/2019, B9-0015/2019, B9-0017/2019, B9-0019/2019, B9-0021/2019 ir B9-0023/2019

(Reikalinga paprasta balsų dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 1)

BENDRAS PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS RC-B9-0013/2019

(keičia B9-0013/2019, B9-0015/2019, B9-0017/2019, B9-0021/2019 ir B9-0023/2019):

pateiktas šių Parlamento narių:

—   Michael Gahler, Tomáš Zdechovský, Antonio Tajani, Romana Tomc, Eva Maydell, Andrius Kubilius, Roberta Metsola, Krzysztof Hetman, Adam Jarubas, Milan Zver, Ivan Štefanec, Andrey Kovatchev, Peter Pollák, Vladimír Bilčík, Michal Wiezik, Michaela Šojdrová, Željana Zovko, David McAllister, Andrzej Halicki, Isabel Wiseler-Lima, Loránt Vincze, Karoline Edtstadler, Dubravka Šuica, David Lega, Arba Kokalari, Sandra Kalniete, Luděk Niedermayer, Stanislav Polčák, Jiří Pospíšil, Benoît Lutgen ir Inese Vaidere PPE frakcijos vardu;

—   Kati Piri ir Tonino Picula S&D frakcijos vardu;

—   Antony Hook, Andrus Ansip, Petras Auštrevičius, José Ramón Bauzá Díaz, Izaskun Bilbao Barandica, Jordi Cañas, Catherine Chabaud, Olivier Chastel, Pascal Durand, Laurence Farreng, Valter Flego, Luis Garicano, Cristian Ghinea, Klemen Grošelj, Christophe Grudler, Bernard Guetta, Irena Joveva, Pierre Karleskind, Ondřej Kovařík, Ilhan Kyuchyuk, Javier Nart, Urmas Paet, Maite Pagazaurtundúa, Mauri Pekkarinen, Dragoş Pîslaru, Frédérique Ries, María Soraya Rodríguez Ramos, Stéphane Séjourné, Michal Šimečka, Susana Solís Pérez, Nicolae Ştefănuță, Ramona Strugariu, Irène Tolleret, Dragoş Tudorache, Viktor Uspaskich, Hilde Vautmans ir Marie-Pierre Vedrenne frakcijos „Renew“ vardu;

—   Reinhard Bütikofer, Ernest Urtasun, Viola Von Cramon-Taubadel, Monika Vana, Hannah Neumann ir Gina Dowding Verts/ALE frakcijos vardu;

—   Anna Fotyga, Jadwiga Wiśniewska, Alexandr Vondra, Beata Kempa, Valdemar Tomaševski, Evžen Tošenovský, Assita Kanko ir Charlie Weimers ECR frakcijos vardu;

—   Fabio Massimo Castaldo.

Priimta (P9_TA(2019)0004)

(Pasiūlymas dėl rezoliucijos B9-0019/2019 anuliuotas.)


7.2. Padėtis prie JAV ir Meksikos sienos (balsavimas)

Pasiūlymai dėl rezoliucijų B9-0014/2019, B9-0024/2019, B9-0026/2019, B9-0027/2019, B9-0028/2019, B9-0029/2019 ir B9-0030/2019

(Reikalinga paprasta balsų dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 2)

BENDRAS PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS RC-B9-0014/2019

(keičia B9-0014/2019, B9-0027/2019 ir B9-0030/2019):

pateiktas šių Parlamento narių:

—    Kati Piri ir Nacho Sánchez Amor S&D frakcijos vardu;

—    Sheila Ritchie, Andrus Ansip, Petras Auštrevičius, José Ramón Bauzá Díaz, Izaskun Bilbao Barandica, Jordi Cañas, Olivier Chastel, Dacian Cioloș, Pascal Durand, Laurence Farreng, Valter Flego, Luis Garicano, Klemen Grošelj, Christophe Grudler, Bernard Guetta, Sophia in ’t Veld, Irena Joveva, Pierre Karleskind, Ilhan Kyuchyuk, Javier Nart, Jan-Christoph Oetjen, Maite Pagazaurtundúa, Mauri Pekkarinen, Dragoş Pîslaru, Frédérique Ries, María Soraya Rodríguez Ramos, Stéphane Séjourné, Susana Solís Pérez, Ramona Strugariu, Irène Tolleret, Dragoş Tudorache, Viktor Uspaskich, Hilde Vautmans ir Marie-Pierre Vedrenne frakcijos „Renew“ vardu;

—    Tineke Strik, Damien Carême, Yannick Jadot, Margrete Auken, Monika Vana, Catherine Rowett, Alexandra Geese, Alice Kuhnke, Hannah Neumann, Erik Marquardt, Katrin Langensiepen, Molly Scott Cato, Gina Dowding, Ernest Urtasun ir Reinhard Bütikofer Verts/ALE frakcijos vardu.

Priimta (P9_TA(2019)0005)

(Pasiūlymai dėl rezoliucijų B9-0024/2019, B9-0026/2019, B9-0028/2019 ir B9-0029/2019 anuliuoti.)

Kalbėjo:

Martin Horwood dėl balsavimo eigos (pirmininkė pateikė papildomos informacijos).


7.3. Rusija, visų pirma aplinkosaugos aktyvistų ir Ukrainos politinių kalinių padėtis (balsavimas)

Pasiūlymai dėl rezoliucijų B9-0012/2019, B9-0016/2019, B9-0018/2019, B9-0020/2019, B9-0022/2019 ir B9-0025/2019

(Reikalinga paprasta balsų dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 3)

BENDRAS PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS RC-B9-0012/2019

(keičia B9-0012/2019, B9-0016/2019, B9-0018/2019, B9-0022/2019 ir B9-0025/2019):

pateiktas šių Parlamento narių:

—   Michael Gahler, Antonio Tajani, Tomáš Zdechovský, Romana Tomc, Eva Maydell, Andrius Kubilius, Roberta Metsola, Adam Jarubas, Krzysztof Hetman, Milan Zver, Ivan Štefanec, Andrey Kovatchev, Peter Pollák, Vladimír Bilčík, Michal Wiezik, Michaela Šojdrová, Željana Zovko, Róża Thun und Hohenstein, David McAllister, Andrzej Halicki, Isabel Wiseler-Lima, Loránt Vincze, Karoline Edtstadler, Dubravka Šuica, David Lega, Arba Kokalari, Sandra Kalniete, Luděk Niedermayer, Stanislav Polčák, Jiří Pospíšil ir Inese Vaidere PPE frakcijos vardu;

—   Kati Piri ir Isabel Santos S&D frakcijos vardu;

—   Ramona Strugariu, Andrus Ansip, Petras Auštrevičius, José Ramón Bauzá Díaz, Jordi Cañas, Catherine Chabaud, Olivier Chastel, Dacian Cioloș, Pascal Durand, Laurence Farreng, Valter Flego, Luis Garicano, Cristian Ghinea, Klemen Grošelj, Christophe Grudler, Bernard Guetta, Irena Joveva, Pierre Karleskind, Ondřej Kovařík, Ilhan Kyuchyuk, Urmas Paet, Maite Pagazaurtundúa, Dragoş Pîslaru, Frédérique Ries, María Soraya Rodríguez Ramos, Stéphane Séjourné, Michal Šimečka, Susana Solís Pérez, Nicolae Ştefănuță, Irène Tolleret, Dragoş Tudorache ir Marie-Pierre Vedrenne frakcijos „Renew“ vardu;

—   Catherine Rowett, Sergey Lagodinsky, Alyn Smith, Markéta Gregorová, Reinhard Bütikofer, Gina Dowding, Hannah Neumann, Petra De Sutter ir Viola Von Cramon-Taubadel Verts/ALE frakcijos vardu;

—   Anna Fotyga, Karol Karski, Ruža Tomašić, Zdzisław Krasnodębski, Assita Kanko, Evžen Tošenovský, Witold Jan Waszczykowski, Charlie Weimers, Jan Zahradil ir Alexandr Vondra ECR frakcijos vardu.

Priimta (P9_TA(2019)0006)

(Pasiūlymas dėl rezoliucijos B9-0020/2019 anuliuotas.)

Kalbėjo:

Petras Auštrevičius iki balsavimo pradžios.


7.4. Padėtis Venesueloje (balsavimas)

Pasiūlymai dėl rezoliucijų B9-0006/2019, B9-0007/2019, B9-0008/2019, B9-0009/2019, B9-0010/2019 ir B9-0011/2019

(Reikalinga paprasta balsų dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 4)

BENDRAS PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS RC-B9-0006/2019

(keičia B9-0006/2019, B9-0008/2019, B9-0009/2019 ir B9-0010/2019):

pateiktas šių Parlamento narių:

—   Esteban González Pons, Michael Gahler, Dolors Montserrat, Leopoldo López Gil, Cláudia Monteiro de Aguiar, Antonio López-Istúriz White, Paulo Rangel, Ivan Štefanec, Vladimír Bilčík, Pilar del Castillo Vera, Javier Zarzalejos, Francisco José Millán Mon, Antonio Tajani, Isabel Wiseler-Lima, Daniel Caspary ir Nuno Melo PPE frakcijos vardu;

—   Kati Piri, Javi López, Tonino Picula ir Isabel Santos S&D frakcijos vardu;

—   Dita Charanzová, Andrus Ansip, Petras Auštrevičius, José Ramón Bauzá Díaz, Izaskun Bilbao Barandica, Jordi Cañas, Olivier Chastel, Dacian Cioloș, Martina Dlabajová, Pascal Durand, Laurence Farreng, Valter Flego, Luis Garicano, Cristian Ghinea, Klemen Grošelj, Christophe Grudler, Bernard Guetta, Irena Joveva, Pierre Karleskind, Ondřej Kovařík, Ilhan Kyuchyuk, Javier Nart, Jan-Christoph Oetjen, Urmas Paet, Maite Pagazaurtundúa, Dragoş Pîslaru, Samira Rafaela, Frédérique Ries, María Soraya Rodríguez Ramos, Stéphane Séjourné, Michal Šimečka, Susana Solís Pérez, Nicolae Ştefănuță, Ramona Strugariu, Irène Tolleret, Dragoş Tudorache, Viktor Uspaskich, Hilde Vautmans ir Marie-Pierre Vedrenne frakcijos „Renew“ vardu;

—   Anna Fotyga, Hermann Tertsch, Karol Karski, Kosma Złotowski, Jadwiga Wiśniewska, Carlo Fidanza, Nicola Procaccini, Charlie Weimers, Raffaele Stancanelli, Alexandr Vondra, Ruža Tomašić, Assita Kanko ir Beata Kempa ECR frakcijos vardu.

Priimta (P9_TA(2019)0007)

(Pasiūlymai dėl rezoliucijų B9-0007/2019 ir B9-0011/2019 anuliuoti.)


8. Ankstesnio posėdžio protokolo tvirtinimas

Pirmininkė pasiūlė Parlamentui nukrypti nuo DTT 202 straipsnio 3 dalies ir jau dabar patvirtinti ankstesnio posėdžio protokolą.

Parlamentas davė savo pritarimą šiai procedūrai ir patvirtino protokolą.


9. Šio posėdžio protokolo tvirtinimas ir priimtų tekstų perdavimas

Vadovaujantis Darbo tvarkos taisyklių 202 straipsnio 3, dalimi, šio posėdžio protokolas bus pateiktas Parlamentui tvirtinti kito posėdžio pradžioje.

Parlamentui pritarus, per šią mėnesinę sesiją priimti tekstai bus išsiųsti adresatams.


10. Paaiškinimai dėl balsavimo

Rašytiniai paaiškinimai dėl balsavimo

Pagal Darbo tvarkos taisyklių 194 straipsnį pateiktus rašytinius paaiškinimus dėl balsavimo galima rasti Parlamento interneto svetainės nariams skirtuose tinklalapiuose.

Žodiniai paaiškinimai dėl balsavimo

Padėtis Venesueloje - RC-B9-0006/2019
Angel Dzhambazki


11. Balsavimo pataisymai ir ketinimai

Balsavimo pataisymai ir ketinimai pateikiami Parlamento interneto svetainėje > Plenarinis posėdis > Balsavimai > Balsavimo rezultatai (Vardinio balsavimo rezultatai).

Dvi savaites nuo balsavimo dienos balsavimo pataisymų elektroninis variantas bus nuolat atnaujinamas.

Vėliau balsavimo pataisymų ir ketinimų sąrašas nebus keičiamas, kadangi jis bus verčiamas ir skelbiamas Oficialiajame leidinyje.


12. Kitų posėdžių tvarkaraštis

Kiti posėdžiai vyks 2019 m. rugsėjo 16 d.2019 m. rugsėjo 19 d..


13. Peticijos

Šios peticijos, užregistruotos žemiau nurodytomis datomis, buvo perduotos atsakingam komitetui pagal Darbo tvarkos taisyklių 226 straipsnio 9 ir 10 dalis:

2019 m. liepos 16 d.

(*) Autorius neskelbiamas

Kevin Schmid (n° 0297/2019); (*) (n° 0298/2019); (*) (n° 0299/2019); (*) (n° 0300/2019); (*) (n° 0301/2019); (*) (n° 0302/2019); Bert Vanhelmont (n° 0303/2019); Salvatore Abalsamo (n° 0304/2019); (*) (n° 0305/2019); (*) (n° 0306/2019); Rauta Dănuț Cătălin (n° 0307/2019); (*) (n° 0308/2019); (*) (n° 0309/2019); Belén Moreno Solano (n° 0310/2019); Aakash Basu (n° 0311/2019); (*) (n° 0312/2019); Raina Mihailova (n° 0313/2019); Ian Miles (n° 0314/2019); (*) (n° 0315/2019); Diyan Yanchev (n° 0316/2019); (*) (n° 0317/2019); Jānis Kuzins (n° 0318/2019); (*) (n° 0319/2019); Johann Dooh (n° 0320/2019); (*) (n° 0321/2019); (*) (n° 0322/2019); Hermann Winkler (Quizomat s.r.o.) (n° 0323/2019); (*) (n° 0324/2019); Richard Hajek (n° 0325/2019); Vincenzo Rizzo (n° 0326/2019); Steve Mason (n° 0327/2019); Esther Lorente (n° 0328/2019); Nuno Veríssimo Pereira (n° 0329/2019); Marios Achelleos (n° 0330/2019); Elena Blanco Fuente (n° 0331/2019); (*) (n° 0332/2019); Roberto Valentini (n° 0333/2019); (*) (n° 0334/2019); Eduardo Velázquez (n° 0335/2019); (*) (n° 0336/2019); (*) (n° 0337/2019); Steffen Müer (n° 0338/2019); Josef Kamhuber (n° 0339/2019); Antonia de los Ángeles Agular López (n° 0340/2019); (*) (n° 0341/2019); (*) (n° 0342/2019); Jorge Monteiro (n° 0343/2019); (*) (n° 0344/2019); (*) (n° 0345/2019); Mekhmed Dermendzhi (n° 0346/2019); Bert Vanhelmont (n° 0347/2019); Renato Lelli (n° 0348/2019); Enrico Semeraro (n° 0349/2019); (*) (n° 0350/2019); (*) (n° 0351/2019); (*) (n° 0352/2019); Joseph-Christos Kondylakis (n° 0353/2019); Joan Simonet Pons (n° 0354/2019); Eleni Portaliou (n° 0355/2019); (*) (n° 0356/2019); Roman Mazur (n° 0357/2019); Aĭfer Mekhmed (n° 0358/2019); Bernard Gallay (n° 0359/2019); Miguelina Sandoval Aquino (n° 0360/2019); Miquel Peralta Pujol (n° 0361/2019); (*) (n° 0362/2019); Giovanni Bonvento (n° 0363/2019); (*) (n° 0364/2019); Wigcher Geert Spanninga (n° 0365/2019); Martin Jürgens (n° 0366/2019); (*) (n° 0367/2019); (*) (n° 0368/2019); Thomas Pfister (n° 0369/2019); Lucas Estagnasié (n° 0370/2019); Stephan Szalay (n° 0371/2019); Allan Jørgensen (n° 0372/2019); (*) (n° 0373/2019); György Palla (n° 0374/2019); (*) (n° 0375/2019); Ahmad Aziz (n° 0376/2019); José Antonio Maciá Gómez (n° 0377/2019); (*) (n° 0378/2019); Zhivko Avdziev (n° 0379/2019); Andrew Mccormick (n° 0380/2019); (*) (n° 0381/2019); Bert Van Nispen (n° 0382/2019); (*) (n° 0383/2019); (*) (n° 0384/2019); Ahmad Aziz (n° 0385/2019); (*) (n° 0386/2019); Cristian Secară (n° 0387/2019); Păun Dan Alexandru (n° 0388/2019); (*) (n° 0389/2019); (*) (n° 0390/2019); (*) (n° 0391/2019); (*) (n° 0392/2019); Venancio Prieto Acosta (n° 0393/2019); Sándor Bobály (n° 0394/2019); (*) (n° 0395/2019); (*) (n° 0396/2019); (*) (n° 0397/2019); Ioan Dănuț Voda (n° 0398/2019); Helena Gawron (n° 0399/2019); Mika Kallio (n° 0400/2019); (*) (n° 0401/2019); Guillaume Boraud (n° 0402/2019); Alban Asani (n° 0403/2019); (*) (n° 0404/2019); (*) (n° 0405/2019); (*) (n° 0406/2019); Christoph Klein (n° 0407/2019); Carlo Pollice (n° 0408/2019); (*) (n° 0409/2019); (*) (n° 0410/2019); Florian Herzberg (n° 0411/2019); Vicente Vargas (n° 0412/2019); Nial Pickering (n° 0413/2019); (*) (n° 0414/2019); Noël Lucia (n° 0415/2019); Mario Fuchs (n° 0416/2019); Michele Campanelli (n° 0417/2019); Charles Litster (n° 0418/2019); Carlos Carriço (n° 0419/2019); Juan Manuel Arnal Lizarraga (n° 0420/2019); (*) (n° 0421/2019); (*) (n° 0422/2019); (*) (n° 0423/2019); Maurizio Scazzeri (n° 0424/2019); (*) (n° 0425/2019); Sascha Simon (n° 0426/2019); Patricio Oschlies Serrano (n° 0427/2019); Giampiero Tola (n° 0428/2019); (*) (n° 0429/2019); Zoltán Erdős (n° 0430/2019); Jānis Kuzins (n° 0431/2019); Celine Li Voge (n° 0432/2019); Emanuela Agnese Basilicata (n° 0433/2019); Arianna Campagnuolo (n° 0434/2019); Arianna Campagnuolo (n° 0435/2019); Giovanni Bonvento (n° 0436/2019); Kristian Stoynov (n° 0437/2019); Mario Giancola (n° 0438/2019); Robert Finke (n° 0439/2019); Ahmad Aziz (n° 0440/2019); Diana Hidan (n° 0441/2019); (*) (n° 0442/2019); Lorenzo Stroppolo (n° 0443/2019); (*) (n° 0444/2019); (*) (n° 0445/2019); (*) (n° 0446/2019); (*) (n° 0447/2019); (*) (n° 0448/2019); (*) (n° 0449/2019); Joseph-Christos Kondylakis (n° 0450/2019); (*) (n° 0451/2019); (*) (n° 0452/2019); Carlos Carriço (n° 0453/2019); (*) (n° 0454/2019); (*) (n° 0455/2019); (*) (n° 0456/2019); (*) (n° 0457/2019); (*) (n° 0458/2019); (*) (n° 0459/2019); Fabio Cavallazzi (n° 0460/2019); (*) (n° 0461/2019); Guy Froment (n° 0462/2019); Kamil Aleksander Martinez Kazmierczuk (n° 0463/2019); José Augusto Dos Santos Silva (n° 0464/2019); (*) (n° 0465/2019); Elena Parente (n° 0466/2019); (*) (n° 0467/2019); Gabriela Ionescu (n° 0468/2019); Glauco Marras (n° 0469/2019); (*) (n° 0470/2019); Valentina Manfredini (n° 0471/2019); Elhar Muminovic (n° 0472/2019); Patrick Vanhoudt (n° 0473/2019); Vlad Dogaru (n° 0474/2019); José Manuel Santos Sánchez (n° 0475/2019); Holger Lüers (n° 0476/2019); Gustavo Adolfo Serrano Hidalgo (n° 0477/2019); (*) (n° 0478/2019); (*) (n° 0479/2019); Valentin Leupolt (n° 0480/2019); Georges Papageorgiou (n° 0481/2019); Davide Boni (n° 0482/2019); Victor Negrescu (n° 0483/2019); Martin Jürgens (n° 0484/2019); Paraskevas Louloudakis (n° 0485/2019); Lara Méndez (n° 0486/2019); Joseph-Christos Kondylakis (n° 0487/2019); Guido Schulz (n° 0488/2019); (*) (n° 0489/2019); Stefan Thien (n° 0490/2019); Xavi Galindo Ozuna (n° 0491/2019); (*) (n° 0492/2019); (*) (n° 0493/2019); Sándor Tóth (n° 0494/2019); Sándor Tóth (n° 0495/2019); Elhar Muminovic (n° 0496/2019); Sándor Tóth (n° 0497/2019); Sean Pearce (n° 0498/2019); (*) (n° 0499/2019); (*) (n° 0500/2019); Carmen Espósito (n° 0501/2019); (*) (n° 0502/2019); Olga Biskou (n° 0503/2019); Mieczysław Zych (n° 0504/2019); Philipp Schmagold (n° 0505/2019); Ton Vervloet (n° 0506/2019); Joseph-Christos Kondylakis (n° 0507/2019); (*) (n° 0508/2019); Bojan Barišič (n° 0509/2019); (*) (n° 0510/2019); (*) (n° 0511/2019); Bruno Piketty (n° 0512/2019); Paula Echenique (n° 0513/2019); (*) (n° 0514/2019); Víctor Manuel Soriano i Piqueras (n° 0515/2019); Naomi Willemsen (n° 0516/2019); (*) (n° 0517/2019); Polonia Castellanos (n° 0518/2019); Manuel Pardos Vicente (n° 0519/2019); María José Estopa Jiménez (n° 0520/2019); (*) (n° 0521/2019); (*) (n° 0522/2019); (*) (n° 0523/2019); Sándor Tóth (n° 0524/2019); (*) (n° 0525/2019); Jan-Erik Hansen (n° 0526/2019); (*) (n° 0527/2019); Marta Cànaves Oriol (n° 0528/2019); (*) (n° 0529/2019); (*) (n° 0530/2019); (*) (n° 0531/2019); (*) (n° 0532/2019); Elisa De Pirro (n° 0533/2019); Michael Watts (n° 0534/2019); Tito Rodrigues (n° 0535/2019); Franz Josef Glasl (n° 0536/2019); (*) (n° 0537/2019); Marios Achelleos (n° 0538/2019); Gabrielle Dieckmann (n° 0539/2019); Thomas Bublitz (n° 0540/2019); (*) (n° 0541/2019); (*) (n° 0542/2019); (*) (n° 0543/2019); (*) (n° 0544/2019); (*) (n° 0545/2019); Ton Vervloet (n° 0546/2019); Michael Hubmann (n° 0547/2019); Nicolas Laarman (n° 0548/2019); (*) (n° 0549/2019); (*) (n° 0550/2019); (*) (n° 0551/2019); (*) (n° 0552/2019); (*) (n° 0553/2019); Krzysztof Grabowski (n° 0554/2019); (*) (n° 0555/2019); (*) (n° 0556/2019); Dániel Farkas (n° 0557/2019); (*) (n° 0558/2019); (*) (n° 0559/2019); Timothée Galvaire (n° 0560/2019); (*) (n° 0561/2019); (*) (n° 0562/2019); (*) (n° 0563/2019); (*) (n° 0564/2019); (*) (n° 0565/2019); (*) (n° 0566/2019); Christoph Klein (n° 0567/2019); (*) (n° 0568/2019); (*) (n° 0569/2019); (*) (n° 0570/2019); (*) (n° 0571/2019); Per Thomas Nilsson (n° 0572/2019); (*) (n° 0573/2019); (*) (n° 0574/2019); Bernard Rosic (n° 0575/2019); Susanne Kumlin (n° 0576/2019); Ahmad Aziz (n° 0577/2019); Gredo Förster (n° 0578/2019); Mathias Weiß (n° 0579/2019); Jiří Ježek (n° 0580/2019); (*) (n° 0581/2019); (*) (n° 0582/2019); Alejandro Domínguez (n° 0583/2019); Remo Pulcini (n° 0584/2019); Jürgen Wippler (n° 0585/2019); Petcu-Nedelcu Steluța (n° 0586/2019); (*) (n° 0587/2019); (*) (n° 0588/2019); (*) (n° 0589/2019); (*) (n° 0590/2019); Guy Froment (n° 0591/2019).

Pirmininkas paskelbė, kad pagal Darbo tvarkos taisyklių 226 straipsnio 15 dalį 2019 m. liepos 16 d. atsakingam komitetui perdavė Europos Parlamento gautas peticijas, pateiktas fizinių ar juridinių asmenų, kurie nėra Europos Sąjungos piliečiai ir negyvena jokioje valstybėje narėje arba neturi ten registruotos buveinės.


14. Gauti dokumentai

Gauti šie dokumentai:

1) kitų institucijų:

- Pasiūlymas dėl Europos Parlamento ir Tarybos sprendimo, kuriuo dėl 2019m. mobilizuotų lankstumo priemonės lėšų, kurios turi būti naudojamos migracijos, pabėgėlių antplūdžio ir saugumo grėsmių problemoms spręsti, sumų patikslinimo iš dalies keičiamas Sprendimas (ES) 2019/276 (COM(2019)0600 - C9-0029/2019 - 2019/2039(BUD))

perduota

atsakingam komitetui :

BUDG

- Pasiūlymas dėl Tarybos įgyvendinimo sprendimo, kuriuo pritariama tam, kad Eurojustas sudarytų Eurojusto ir Serbijos bendradarbiavimo susitarimą (10334/2019 - C9-0041/2019 - 2019/0807(CNS))

perduota

atsakingam komitetui:

LIBE

Nuomones teikiantys komitetai:

AFET, JURI

- Pasiūlymas dėl Europos Parlamento ir Tarybos reglamento dėl Europos inovacijų ir technologijos instituto (nauja redakcija) (COM(2019)0331 - C9-0042/2019 - 2019/0151(COD))
Pagal Darbo tvarkos taisyklių 145 straipsnio 1 dalį ir 146 straipsnio 1 dalį Parlamento pirmininkas dėl šio pasiūlymo konsultuosis su Europos ekonomikos ir socialinių reikalų komitetu ir Regionų komitetu.

perduota

atsakingam komitetui:

ITRE

Nuomones teikiantys komitetai:

BUDG, CONT, CULT, JURI

- Pasiūlymas dėl Europos Parlamento ir Tarybos sprendimo dėl Europos inovacijų ir technologijos instituto (EIT) 2021–2027m. strateginės inovacijų darbotvarkės. Europos inovacijų talentų ir inovacinių pajėgumų skatinimas (COM(2019)0330 - C9-0043/2019 - 2019/0152(COD))
Pagal Darbo tvarkos taisyklių 145 straipsnio 1 dalį Parlamento pirmininkas dėl šio pasiūlymo konsultuosis su Europos ekonomikos ir socialinių reikalų komitetu.

perduota

atsakingam komitetui:

ITRE

Nuomones teikiantys komitetai:

BUDG, CULT, JURI

- Europos Komisijos nario skyrimas - Ioan Mircea PAŞCU (RO) (11038/2019 - C9-0044/2019 - 2019/0808(NLE))

perduota

atsakingam komitetui:

REGI

- Europos Komisijos nario skyrimas - Kadri SIMSON (EE) (11039/2019 - C9-0045/2019 - 2019/0809(NLE))

perduota

atsakingam komitetui:

ITRE

Nuomonę teikiantis komitetas:

IMCO

- Tarybos rekomendacija dėl Europos Centrinio Banko pirmininko skyrimo (N9-0023/2019 - C9-0048/2019 - 2019/0810(NLE))

perduota

atsakingam komitetui:

ECON

2) Parlamento narių

- Mireille D'Ornano. Pasiūlymas dėl rezoliucijos dėl būtinybės geriau kontroliuoti pavojingus krovinius gabenančius laivus (B8-0237/2019)

perduota

atsakingam komitetui:

TRAN

Nuomonę teikiantis komitetas:

ENVI

- Dominique Martin. Pasiūlymas dėl rezoliucijos dėl solidarumo mokesčio ir socialinių reikalų (B8-0261/2019)

perduota

atsakingam komitetui:

EMPL

- Mara Bizzotto. Pasiūlymas dėl rezoliucijos dėl paramos Italijos ir Europos vaisių ir daržovių sektoriui (B8-0262/2019)

perduota

atsakingam komitetui:

AGRI

Nuomonę teikiantis komitetas:

INTA

- Mario Borghezio ir Oscar Lancini. Pasiūlymas dėl rezoliucijos dėl antikvarinių objektų rinkų apsaugos (B8-0263/2019)

perduota

atsakingam komitetui:

IMCO

Nuomonę teikiantis komitetas:

CULT

- Dominique Bilde. Pasiūlymas dėl rezoliucijos dėl Europos religinio paveldo išsaugojimo (B8-0264/2019)

perduota

atsakingam komitetui:

CULT

- Stefano Maullu. Pasiūlymas dėl rezoliucijos dėl mokymo žaisti šaškėmis mokykloje (B8-0265/2019)

perduota

atsakingam komitetui:

CULT

- Dominique Bilde. Pasiūlymas dėl rezoliucijos dėl katedrų dirbtuvių praktinės patirties įtraukimo į UNESCO nematerialiojo kultūros paveldo sąrašą (B8-0266/2019)

perduota

atsakingam komitetui:

CULT

- Brando Benifei, Fabio Massimo Castaldo, Raffaele Fitto, Theresa Griffin, Oscar Lancini, Fulvio Martusciello, Aldo Patriciello, Pina Picierno, Massimiliano Salini, David Maria Sassoli, Patrizia Toia, Romana Tomc ir Adina-Ioana Vălean. Pasiūlymas dėl rezoliucijos dėl Europos gydymo režimo laikymosi dienos paskelbimo (B9-0002/2019)

perduota

atsakingam komitetui:

ENVI

- Dominique Bilde. Pasiūlymas dėl rezoliucijos dėl fistulių naudojimo karvėms mokslinių tyrimų tikslais (B9-0004/2019)

perduota

atsakingam komitetui:

AGRI


15. Posėdžio pabaiga

Posėdis baigtas 11.36 val.


16. Sesijos atidėjimas

Europos Parlamento sesija atidėta.

Klaus Welle

David Maria Sassoli

Generalinis sekretorius

Pirmininkas


DALYVIŲ SĄRAŠAS

Dalyvavo:

Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Adinolfi Matteo, Agius Saliba, Aguilar, Aguilera, Al-Sahlani, Alexandrov Yordanov, Alfonsi, Alieva-Veli, Allard, Amaro, Ameriks, Anderson Christine, Anderson Martina, Andresen, Andrieu, Androuët, Androulakis, Annemans, Ansip, Ara-Kovács, Arena, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Armand, Arvanitis, Asimakopoulou, Aubry, Auken, Auštrevičius, Avram, Azmani, Baldassarre, Balt, Bardella, Barley, Barrena Arza, Bartolo, Băsescu, Basso, Bauzá Díaz, Bay, Bearder, Beck, Beghin, Beigneux, Bellamy, Benea, Benifei, Benjumea Benjumea, Bennion, Beňová, Bentele, Berendsen, Berger, Bergkvist, Bernhuber, Bielan, Bijoux, Bilbao Barandica, Bilčík, Bilde, Bischoff, Biteau, Bizzotto, Björk, Blaga, Blaško, Blinkevičiūtė, Bloss, Bocskor, Bogdan, Bompard, Bonafè, Bonfrisco, Borchia, Borzan, Botenga, Botoş, Bourgeois, Boyer, Breyer, Brglez, Bricmont, Brudziński, Bruna, Brunet, Buchheit, Buchner, Buda, Bullmann, Bullock, Bunting, Burkhardt, Buschmann, Buxadé Villalba, Buzek, Calenda, Campomenosi, Cañas, Canfin, Carême, Caroppo, Carthy, Carvalho, Casa, Casanova, Caspary, Castaldo, Cavazzini, Ceccardi, Cerdas, Chabaud, Chahim, Chaibi, Chastel, Chinnici, Chowns, Christensen, Christoforou, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Číž, Colin-Oesterlé, Collard, Conte, Corbett, Cormand, Corrao, Cozzolino, Crețu, Cseh, Cutajar, Czarnecki, van Dalen, Dalli, Daly, D'Amato, Dance, Danielsson, Danjean, Da Re, Daubney, David, Davies, De Castro, Decerle, Delbos-Corfield, Deli, Delli, De Lucy, De Man, Demirel, Deparnay-Grunenberg, De Sutter, Dhamija, Didier, Dlabajová, Dobrev, Dodds, Doleschal, Donáth, Donato, Dorfmann, Dreosto, Duda, Düpont, Durá Ferrandis, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Dzhambazki, Edtstadler, Ehler, Eickhout, England Kerr, Eppink, Ernst, Eroglu, Ertug, Estaràs Ferragut, Evans, Evi, Evren, Farreng, Federley, Ferber, Fernandes, Fernández, Ferrandino, Ferrara, Ferreira, Fest, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Fitzgerald, Flanagan, Flego, Fotyga, Fourlas, Fox, Frankowski, Franssen, Franz, Freund, Fritzon, Fuglsang, Furore, Gade, Gahler, Gál, Gálvez Muñoz, Gamon, Gancia, García Del Blanco, García-Margallo y Marfil, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Garicano, Garraud, Gebhardt, Geese, Geier, Gemma, Georgiou, Georgoulis, Ghinea, Giarrusso, Gibson, Giegold, Gieseke, Gill Neena, Gill Nathan, Glancy, Glück, Glucksmann, Goerens, González, González Casares, González Pons, Grapini, Gregorová, Griffin, Griset, Grošelj, Grudler, Gualmini, Guerreiro, Guetta, Guillaume, Gusmão, Guteland, Gyöngyösi, Hahn Svenja, Hahn Henrike, Haider, Hajšel, Hakkarainen, Halicki, Hansen, Harris, Häusling, Hautala, Hava, Hayer, Hazekamp, Heaver, Heide, Heinäluoma, Herbst, Herzberger-Fofana, Hetman, Hidvéghi, Hlaváček, Hohlmeier, Hojsík, Holmgren, Hölvényi, Homs Ginel, Hook, Hortefeux, Horwood, Howarth, Hristov, Hübner, Huhtasaari, Huitema, Ijabs, Incir, in 't Veld, Jadot, Jahr, Jakeliūnas, Jalkh, Jamet, Járóka, Jarubas, Jones, Jongerius, Jordan, Joron, Joveva, Juknevičienė, Jurgiel, Jurzyca, Juvin, Kaili, Kalinowski, Kaljurand, Kalniete, Kammerevert, Kanev, Kanko, Karleskind, Karlsbro, Karski, Katainen, Kefalogiannis, Kelleher, Keller Fabienne, Keller Ska, Kelly, Kempa, Kirton-Darling, Kizilyürek, Kloc, Knotek, Kofod, Kohut, Kokalari, Kokkalis, Kolaja, Kolakušić, Konečná, Konstantinou, Kopacz, Kopcińska, Körner, Kósa, Köster, Kouloglou, Kountoura, Kovařík, Kovatchev, Krah, Krasnodębski, Krehl, Kruk, Kubilius, Kuhnke, Kuhs, Kuźmiuk, Kympouropoulos, Kyrtsos, Kyuchyuk, Lagodinsky, Lagos, Lalucq, Lancini, Lange, Langensiepen, Laporte, Larrouturou, Lebreton, Lechanteux, Lega, Leitão Marques, Lenaers, Liberadzki, Liese, Limmer, Lins, Lizzi, Loiseau, Long, Longworth, López, López Gil, López-Istúriz White, Lowe, Luena, Łukacijewska, Lundgren, Lutgen, McGuinness, McIntyre, McLeod, Madison, Maestre Martín De Almagro, Magid, Maldeikienė, Maldonado López, Manda, Manders, Mandl, Mariani, Marinescu, Marquardt, Marques Margarida, Marques Pedro, Martusciello, Matias, Matić, Maurel, Mavrides, Maxová, Mayer, Mazurek, Mažylis, Meimarakis, Melbārde, Melchior, Mélin, Melo, Metsola, Metz, Meuthen, Michels, Mihaylova, Mikser, Millán Mon, Miller, Mobarik, Modig, Mohammed, Molnár, Monteith, Montserrat, Moraes, Morano, Moreno Sánchez, Moretti, Mortler, Możdżanowska, Müller, Mummery, Mureşan, Nagtegaal, Neumann, Neuser, Newton Dunn, Nica, Nienaß, Niinistö, Nikolaou-Alavanos, Noichl, Novak, Novakov, O'Sullivan, Oetjen, Olbrycht, Olekas, Olivier, Omarjee, Overgaard Nielsen, Paet, Pagazaurtundúa, Palmer, Panza, Papadakis Demetris, Papadakis Kostas, Papadimoulis, Patten, Paulus, Pedicini, Pekkarinen, Peksa, Pelletier, Penkova, Pereira Sandra, Pereira Lídia, Peter-Hansen, Petersen, Phillips Alexandra Louise Rosenfield, Phillips Alexandra Lesley, Picula, Pieper, Pignedoli, Pineda, Pisapia, Pîslaru, Pizarro, Plumb, Polčák, Polfjärd, Porritt, Pospíšil, Procaccini, Pugh, Radačovský, Radev, Radtke, Rafaela, Rafalska, Rangel, Rees-Mogg, Regimenti, Regner, Rego, Reil, Reintke, Ressler, Ries, Rinaldi, Riquet, Ritchie, Rivasi, Rivière, Rodríguez-Piñero, Rodríguez Palop, Rodríguez Ramos, Rónai, Rondinelli, Rooken, Roos, Roose, Ropė, Rougé, Rowett, Rowland, Ruissen, Ruiz Devesa, Rzońca, Salini, Sánchez Amor, Sander, Sant, Santos, Sardone, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Sassoli, Satouri, Schaldemose, Schieder, Schirdewan, Schmiedtbauer, Schmit, Schneider, Scholz, Schreijer-Pierik, Schreinemacher, Schulze, Schwab, Scott Cato, Seekatz, Séjourné, Semsrott, Sidl, Sikorski, Silva Pereira, Šimečka, Simon, Sinčić, Skyttedal, Slabakov, Smeriglio, Smith, Šojdrová, Sokol, Solís Pérez, Sonneborn, Spurek, Spyraki, Stancanelli, Stanishev, Stedman-Bryce, Štefanec, Ştefănuță, Stegrud, Strik, Strugariu, Šuica, Szydło, Tajani, Tarabella, Tardino, Tennant, Terheş, Tertsch, Thaler, Thun und Hohenstein, Tinagli, Tobé, Tobiszowski, Toia, Tomac, Tomaševski, Tomašić, Tomc, Toom, Torvalds, Tošenovský, Tóth, Toussaint, Tovaglieri, Trillet-Lenoir, Tudorache, Tudose, Uhrík, Urbán Crespo, Urtasun, Ušakovs, Vaidere, Vălean, Vana, Van Brempt, Vandendriessche, Van Orden, Van Overtveldt, Van Sparrentak, Vautmans, Vedrenne, Verheyen, Verhofstadt, Vilimsky, Villumsen, Vincze, Virkkunen, Vitanov, Voaden, Vollath, Von Cramon-Taubadel, Von Wiese, Vozemberg-Vrionidi, Vrecionová, Vuolo, Wallace, Walsh, Walsmann, Warborn, Ward, Waszczykowski, Weber, Weimers, Weiss, Wells, Wiener, Wiezik, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Wiśniewska, Wölken, Wolters, Yenbou, Yon-Courtin, Yoncheva, Zacharopoulou, Zagorakis, Zahradil, Zalewska, Zanni, Zarzalejos, Ždanoka, Zdechovský, Zimniok, Złotowski, Zoido Álvarez, Zorrinho, Zovko, Zullo, Zver

Leista nedalyvauti:

Dionísio Bradford, Grant, McAllister, Ochojska, Zambelli

Atnaujinta: 2019 m. lapkričio 28 d.Teisinis pranešimas