Index 
 Vorige 
 Volgende 
 Volledige tekst 
Procedure : 2019/2822(RSP)
Stadium plenaire behandeling
Kies een document :

Ingediende teksten :

RC-B9-0050/2019

Debatten :

PV 19/09/2019 - 4.2
CRE 19/09/2019 - 4.2

Stemmingen :

PV 19/09/2019 - 7.2

Aangenomen teksten :

P9_TA(2019)0018

Notulen
Donderdag 19 september 2019 - StraatsburgDefinitieve uitgave

7.2. Myanmar, in het bijzonder de situatie van de Rohingya (stemming)

Ontwerpresoluties B9-0050/2019, B9-0081/2019, B9-0086/2019, B9-0087/2019, B9-0091/2019 en B9-0092/2019

(Gewone meerderheid)
(Bijzonderheden stemming: bijlage "Stemmingsuitslagen", punt 2)

GEZAMENLIJKE ONTWERPRESOLUTIE RC-B9-0050/2019

(ter vervanging van B9-0050/2019, B9-0081/2019, B9-0086/2019, B9-0087/2019, B9-0091/2019 en B9-0092/2019):

ingediend door de volgende leden:

—   Michael Gahler, Tomáš Zdechovský, David Lega, Antonio López Istúriz White, Loránt Vincze, Vladimír Bilčík, David McAllister, Željana Zovko, Arba Kokalari, Lefteris Christoforou, Loucas Fourlas, Romana Tomc, Karoline Edtstadler, Ivan Štefanec, Michaela Šojdrová, Vangelis Meimarakis, Milan Zver, Manolis Kefalogiannis, Isabel Wiseler Lima, Tomasz Frankowski, Sandra Kalniete, Esther de Lange, Stanislav Polčák, Stelios Kympouropoulos, Francisco José Millán Mon, Rosa Estaràs Ferragut, Inese Vaidere en Andrey Kovatchev, namens de PPE-Fractie;

—   Kati Piri en Agnes Jongerius, namens de S&D-Fractie;

—   Urmas Paet, Atidzhe Alieva Veli, Abir Al Sahlani, Andrus Ansip, Petras Auštrevičius, Phil Bennion, Izaskun Bilbao Barandica, Sylvie Brunet, Olivier Chastel, Katalin Cseh, Chris Davies, Anna Júlia Donáth, Laurence Farreng, Fredrick Federley, Valter Flego, Klemen Grošelj, Christophe Grudler, Irena Joveva, Ondřej Kovařík, Ilhan Kyuchyuk, Nathalie Loiseau, Karen Melchior, Javier Nart, Lucy Nethsingha, Bill Newton Dunn, Dragoş Pîslaru, Frédérique Ries, María Soraya Rodríguez Ramos, Michal Šimečka, Susana Solís Pérez, Nicolae Ştefănuță, Ramona Strugariu, Hilde Vautmans, Marie Pierre Vedrenne en Chrysoula Zacharopoulou, namens de Renew-Fractie;

—   Heidi Hautala, Hannah Neumann, Ernest Urtasun, Saskia Bricmont, Klaus Buchner, Bronis Ropė, Ville Niinistö, Catherine Rowett, Erik Marquardt, Anna Cavazzini, Viola Von Cramon-Taubadel, Kim Van Sparrentak, Tineke Strik en Ellie Chowns, namens de Verts/ALE-Fractie;

—   Anna Fotyga, Karol Karski, Raffaele Fitto, Ruža Tomašić, Witold Jan Waszczykowski, Evžen Tošenovský, Valdemar Tomaševski en Assita Kanko, namens de ECR-Fractie;

—   Marisa Matias, Younous Omarjee, Stelios Kouloglou en Dimitrios Papadimoulis, namens de GUE/NGL-Fractie;

—   Fabio Massimo Castaldo en Miroslav Radačovský.

Aangenomen (P9_TA(2019)0018)

Laatst bijgewerkt op: 31 oktober 2019Juridische mededeling