Seznam 
 Předchozí 
 Další 
 Úplné znění 
Postup : 2019/2028(BUD)
Průběh na zasedání
Stadia projednávání dokumentu : A9-0017/2019

Předložené texty :

A9-0017/2019

Rozpravy :

PV 22/10/2019 - 14
CRE 22/10/2019 - 14

Hlasování :

PV 23/10/2019 - 11.2
Vysvětlení hlasování

Přijaté texty :

P9_TA(2019)0038

Zápis
Úterý, 22. října 2019 - ŠtrasburkKonečné znění

14. Souhrnný rozpočet Evropské unie na rozpočtový rok 2020 – všechny oddíly (rozprava)
CRE

Zpráva o postoji Rady k návrhu souhrnného rozpočtu Evropské unie na rozpočtový rok 2020 [11734/2019 - C9-0119/2019- 2019/2028(BUD)] - Rozpočtový výbor. Zpravodajky: Monika Hohlmeier a Eider Gardiazabal Rubial (A9-0017/2019)

Eider Gardiazabal Rubial (zpravodajka) a Monika Hohlmeier (zpravodajka) uvedly zprávu.

Vystoupili: Kimmo Tiilikainen (úřadující předseda Rady) a Günther Oettinger (člen Komise).

Vystoupili: Kathleen Van Brempt (zpravodajka výboru INTA), Corina Crețu (zpravodajka výboru CONT), Siegfried Mureşan (zpravodaj výboru ECON), Lucia Ďuriš Nicholsonová (zpravodajka výboru EMPL), Pascal Canfin (zpravodaj výboru ENVI), Adina-Ioana Vălean (zpravodajka výboru ITRE), Svenja Hahn (zpravodajka výboru IMCO), Daniel Freund (zpravodaj výboru TRAN), Paolo De Castro (zpravodaj výboru AGRI), Cláudia Monteiro de Aguiar (zpravodajka výboru PECH), Petra Kammerevert (zpravodajka výboru CULT), Gwendoline Delbos-Corfield (zpravodajka výboru LIBE), Antonio Tajani (zpravodaj výboru AFCO), Frances Fitzgerald (zpravodajka výboru FEMM), José Manuel Fernandes za skupinu PPE, Pierre Larrouturou za skupinu S&D, Clotilde Armand za skupinu Renew, Rasmus Andresen za skupinu Verts/ALE, Hélène Laporte za skupinu ID, Bogdan Rzońca za skupinu ECR, Dimitrios Papadimoulis za skupinu GUE/NGL, Rupert Lowe – nezařazený poslanec, Jan Olbrycht, Elisabetta Gualmini, Olivier Chastel, Alexandra Geese, Ivan David, Johan Van Overtveldt, João Ferreira, Milan Uhrík, Janusz Lewandowski, Margarida Marques, Valerie Hayer a Monika Vana.

PŘEDSEDNICTVÍ: Klára DOBREV
místopředsedkyně

Vystoupili: Joachim Kuhs, Zbigniew Kuźmiuk, Marc Botenga, Annunziata Mary Rees-Mogg, Niclas Herbst, Robert Biedroń, Nils Torvalds, který rovněž odpověděl na otázku, kterou zvednutím modré karty položila Annunziata Mary Rees-Mogg, Gianantonio Da Re, Evžen Tošenovský, Jonathan Bullock, Karlo Ressler, John Howarth, Elsi Katainen, Maximilian Krah který rovněž odpověděl na otázku, kterou zvednutím modré karty položila Claudia Gamon, Joachim Stanisław Brudziński, Mario Furore, Lefteris Christoforou, Claudia Gamon, Ryszard Czarnecki, Martin Edward Daubney, který rovněž odpověděl na otázku, kterou zvednutím modré karty položil Tomáš Zdechovský, Petri Sarvamaa, Luis Garicano, Henrik Overgaard Nielsen, Tomáš Zdechovský, který rovněž odpověděl na otázku, kterou zvednutím modré karty položil Tomislav Sokol, Tamás Deutsch, Georgios Kyrtsos, Adam Jarubas, Mircea-Gheorghe Hava a Maria Spyraki.

Zvednutím ruky se o slovo přihlásili: Tudor Ciuhodaru, Mick Wallace, Tomislav Sokol, Costas Mavrides a Billy Kelleher.

Vystoupili: Günther Oettinger, Kimmo Tiilikainen, Monika Hohlmeier a Eider Gardiazabal Rubial.

Rozprava skončila.

Hlasování: bod 11.1 a bod 11.2 zápisu ze dne 23.10.2019.

Poslední aktualizace: 10. ledna 2020Právní upozornění