Indiċi 
 Preċedenti 
 Li jmiss 
 Test sħiħ 
Proċedura : 2019/2886(RSP)
Ċiklu ta' ħajja waqt sessjoni
Ċikli relatati mad-dokumenti :

Testi mressqa :

RC-B9-0123/2019

Dibattiti :

PV 23/10/2019 - 7
CRE 23/10/2019 - 7

Votazzjonijiet :

PV 24/10/2019 - 8.8
Spjegazzjoni tal-votazzjoni

Testi adottati :

P9_TA(2019)0049

Minuti
Il-Ħamis, 24 ta' Ottubru 2019 - StrasburguVerżjoni finali

8.8. L-operazzjoni militari Torka fil-Grigal tas-Sirja u l-konsegwenzi tagħha (votazzjoni)

Mozzjonijiet għal riżoluzzjoni B9-0123/2019, B9-0125/2019, B9-0126/2019, B9-0127/2019, B9-0128/2019, B9-0129/2019 u B9-0133/2019

(Maġġoranza sempliċi meħtieġa)
(Riżultat tal-votazzjoni: Anness "Riżultat tal-Votazzjonijiet", punt 8)

MOZZJONI GĦAL RIŻOLUZZJONI KONĠUNTA RC-B9-0123/2019

(flok B9-0123/2019, B9-0125/2019, B9-0127/2019, B9-0128/2019 u B9-0129/2019):

imressqa mill-Membri li ġejjin:

—   Michael Gahler, Željana Zovko, David McAllister, Sandra Kalniete, Esther de Lange, Andrzej Halicki, Paulo Rangel, Jeroen Lenaers, Vladimír Bilčík, Michal Wiezik, Peter Pollák u Ivan Štefanec, f'isem il-Grupp PPE;

—   Kati Piri, Nacho Sánchez Amor u Andreas Schieder, f'isem il-Grupp S&D;

—   Malik Azmani, Hilde Vautmans, Petras Auštrevičius, Phil Bennion, Izaskun Bilbao Barandica, Sylvie Brunet, Olivier Chastel, Katalin Cseh, Anna Júlia Donáth, Engin Eroglu, Laurence Farreng, Valter Flego, Luis Garicano, Barbara Ann Gibson, Klemen Grošelj, Christophe Grudler, Bernard Guetta, Martin Hojsík, Antony Hook, Karin Karlsbro, Ondřej Kovařík, Nathalie Loiseau, Karen Melchior, Urmas Paet, Maite Pagazaurtundúa, Frédérique Ries, María Soraya Rodríguez Ramos, Michal Šimečka, Susana Solís Pérez, Ramona Strugariu u Marie Pierre Vedrenne, f'isem il-Grupp Renew;

—   Tineke Strik, Hannah Neumann, Ernest Urtasun, Yannick Jadot, Heidi Hautala, Alice Kuhnke, Molly Scott Cato, Ellie Chowns, Damien Carême, Benoît Biteau, Petra De Sutter, Michael Bloss, Pär Holmgren, Markéta Gregorová, Caroline Roose, Erik Marquardt, François Alfonsi, David Cormand, Michèle Rivasi, Alexandra Geese, Catherine Rowett, Mounir Satouri, Jutta Paulus, Marcel Kolaja, Gwendoline Delbos Corfield, Niklas Nienaß, Ville Niinistö u Sergey Lagodinsky, f'isem il-Grupp Verts/ALE;

—   Nikolaj Villumsen u Özlem Demirel, f'isem il-Grupp GUE/NGL.

Adozzjoni (P9_TA(2019)0049)

(Il-mozzjonijiet għal riżoluzzjoni B9-0126/2019 u B9-0133/2019 iddekadew.)

Aġġornata l-aħħar: 14 ta' Jannar 2020Avviż legali