Tiesioginė prieiga prie pagrindinės paieškos (Spauskite mygtuką „Enter“)
Prieiga prie puslapio turinio (spauskite „Įeiti“)
Tiesioginė prieiga prie kitų svetainių sąrašo (Spauskite mygtuką „Enter“)
Logo_EFDD_

Frakcija „Laisvės ir tiesioginės demokratijos Europa“

 

Skirtingų valstybių gyventojų laisvė ir bendradarbiavimas

Įsipareigojusi vadovautis demokratijos, laisvės ir nacionalinių valstybių bendradarbiavimo principais, frakcija teikia pirmenybę atviram, skaidriam, demokratiniam ir atskaitingam suverenių Europos valstybių bendradarbiavimui ir nepritaria Europos biurokratizavimui bei vienos centralizuotos Europos supervalstybės kūrimui.


Pagarba Europos istorijai, tradicijoms ir kultūros vertybėms

Europos tautos turi teisę saugoti savo sienas ir stiprinti savo istorines, tradicines, religines ir kultūrines vertybes. Frakcija taip pat remia tiesioginės demokratijos idėją ir mano, kad tai pagrindinė politinio elito kontrolės priemonė.

 
David Borrelli
Bendrapirmininkis
Italija
 

41 metų amžiaus D. Borrelli specializacijos sritis yra informacinės technologijos. Tai verslininkas, turintis nuosavą kompiuterinių paslaugų įmonę. Politinę karjerą pradėjo kaip savo gimtojo miesto Trevizo tarybos narys (išdirbo joje 5 metus). 2014 m. jis buvo išrinktas Europos Parlamento nariu kaip Šiaurės–Rytų Italijos atstovas ir yra iškilus partijos „Movimento 5 Stelle" narys.

Nigel Farage
Bendrapirmininkis
Jungtinė Karalystė
 

Nigel Farage pagarsėjęs dėl savo aistringų kalbų Europos Parlamente, kurio narys jis yra nuo 1999 m.; jis taip pat yra frakcijos „Laisvės ir tiesioginės demokratijos Europa" bendrapirmininkis. N. Farage yra vedęs, jam 50 m. ir jis didžiuojasi būdamas keturių vaikų tėvas. Gimęs Kente, jis lankė Dalidžo koledžą, o tada persikėlė į Londoną, kur tapo biržos agentu. Jis yra aistringas žvejys ir kriketo mėgėjas, kuriam patinka šiek tiek patraukti žmones per dantį ir išgerti taurę vyno „Rioja". Jis save apibūdina kaip libertarą ir yra už tvarkingą JK pasitraukimą iš politinės ES sąjungos. Jis tiki laisvų ir nepriklausomų Europos šalių draugyste, laisvąja prekyba ir bendradarbiavimu.