Europarl  
 
Tšehhi Vabariik
Struktuursed andmed
Valimisseadus
Jaotus poliitiliste gruppide põhjal
Valimisaktiivsuse trend
Kandidaatide nimekiri
Belgia
Taani
Saksamaa
Eesti
Kreeka
Hispaania
Prantsusmaa
Iirimaa
Itaalia
Küpros
Läti
Leedu
Luksemburg
Ungari
Malta
Holland
Austria
Poola
Portugal
Sloveenia
Slovakkia
Soome
Rootsi
Ühendatud Kuningriik
 
 


Sisukaart Õiguslik teade
     
Esileht >> Sinu hääl Euroopas >> Tšehhi Vabariik >> Kandidaatide nimekiri

Tšehhi Vabariik - 21/05/2004

PARTIS REPRESENTES AU PE OU AFFILIES A L'UN DE SES GROUPES
a. ODS- OBCANSKA DEMOKRATICKA STRANA (PPE-DE)
1. Jan ZAHRADIL 13. Veronika NEDVEDOVA
2. Petr DUCHON 14. Jaroslav ZAMECNIK
3. Miroslav OUZSKY 15. Ludek SEQUENS
4. Hynek FAJMON 16. Antonin KAZDA
5. Nina SKOTTOVA 17. Petr PLECITY
6. IVO STREJCEK 18. Katerina TRINEROVA
7. Oldrich VLASAK 19. Ludek SEFZIG
8. Milan CABRNOCH 20. Jaromir KALUS
9. Ivan KNIZATKO 21. Simeon KARAMAZOV
10. Jaroslav ZVERINA 22. Jan SLEMR
11. Zdenek VOSTRACKY 23. Jan BARTON
12. Tomas ULEHLA 24. Jan SULC
b. KDU - CSL - KRESTANSKA DEMOCRATICKA UNIE (PPE-DE)
1. Zuzana ROITHOVA 17. Vit CERNY
2. Jan BREZINA 18. Pavla ANDREJKIVOVA
3. Pavel JAJTNER 19. Milan PEKAREK
4. David MACEK 20. Petr ELSIK
5. Vilem HOLAN 21. Vladimir GELNAR
6. Ondrej BENESIK 22. Lubomir LIGAS
7. Boris KREUZBERG 23. Pavel SUSTR
8. Jiri KARAS 24. Lydia RIHOVA
9. Pavel SVOBODA 25. Pavla TUMOVA
10. Ondrej NOVAK 26. Jaroslav LOBKOWICZ
11. Jaroslav KOSUT 27. Zdenek BEZECNY
12. Ivo KAPLAN 28. Vladimira RATTAYOVA
13. Frantisek HAVIR 29. Jan JANECEK
14. Lenka KLUMPAROVA 30. Ivan DRABEK
15. Vaclav HORAK 31. Vaclava ZELENKOVA
16. Adela PARKANOVA 32. Daniel KROUPA
c. US-DEU/ODA/CZ/LIRA (ELDR) - UNIE SVOBODY-DEMOKRATICKA UNIE (PPE-DE)/ OBCANSKA DEMOKRATICKA ALIANCE / CESTA ZMENY/LIBERALNI REFORMNI STRANA
1. Helena ROEGNEROVA (Ind.) 9. Alena STERBOVA (US-DEU)
2. Pavel SVOBODA (US-DEU) 10. Martin Jan STRANSKY (CZ)
3. Jirina NOVAKOVA (ODA) 11. Karel SCHWARZEMBERG (Ind.)
4. Svatopluk KARASEK (US-DEU) 12. Sona PAUKRTOVA (US-DEU)
5. Tereza BRDECKOVA (Ind.) 13. Milan HAMERSKY (LIRA)
6. Josef SCHYMECZEK (Ind.) 14. Katerina POSLEDNI (CZ)
7. Karel KUENHL (US-DEU) 15. Miroslav BRYDL (US-DEU)
8. Blanka MISCONIOVA (ODA) 16. Ilja KASIK
e. CSSD - CESKA STRANA SOCIALNE DEMOKRATICKA (PSE)
1. Libor ROUCEK 17. Michal KRAUS
2. Richard FALBR 18. Libor HRADIL
3. Milan EKERT 19. Jiri JURAN
4. Petr LACHNIT 20. Petr SULAK
5. Bohumil FISER 21. Roman VANA
6. Olga SEHNALOVA 22. Tomas NOVOTNY
7. Anna CURDOVA 23. Jaroslav BARTL
8. Frantisek MEZIHORAK 24. Jaroslav STRAKA
9. Jan HAMACEK 25. Ladislav SKOPAL
10. Eva NOVAKOVA 26. Vaclav SVOBODA
11. Josef OCH 27. Jan SLANINA
12. Pavel POC 28. Milos TITZ
13. Zuzana BRZOBOHATA 29. Jiri SCHULLER
14. Zdenek DOLEZEL 30. Josef BITTNER
15. Vladimir MÜLLER 31. Pavel NEMEC
16. Miroslav MACE 32. Jan ZLINSKY
f. KSCM - KOMUNISTICKA STRANA CECH A MORAVY (GUE/NGL)
1. Miloslav RANSDORF 17. Katerina KONECNA
2. Vladimir REMEK 18. Miroslav PROKES
3. Jaromír KOHLICEK 19. Vlastislav ANTOLAK
4. Jiri MASTALKA 20. Václav JUMR
5. Věra FLASAROVA 21. Jaroslava CARDOVA
6. Daniel STROZ 22. Ivan NADBEREZNY
7. Zdenek KLANICA 23. Jan MINAR
8. Stanislav FISER 24. Ladislav SAFRANEK
9. Zdenek STEFEK 25. Rene DAVID
10. Hassan CHARFO 26. Hana SVOBODOVA
11. Josef MORAVEK 27. Pavel POLACEK
12. Jan EICHLER 28. Svatomir RECMAN
13. Peter SCHUSTER 29. Vladimir KLOFAC
14. Pavel HOJDA 30. Petra NOVAKOVA
15. Stanislav SUJA 31. Jiri HUDECEK
16. Stanislav HOLUBEC 32. Jiri OTRADOVSKY
g. SZ - STRANA ZELENYCH (VERTS/ALE)
1. Jakub PATOCKA 17. Jan KORYTAR
2. Jana ULBRYCHOVA 18. Jana DRAPALOVA
3. Frank BOLDT 19. Jan LINHART
4. Olga LOMOVA 20. Helena CERVENA
5. Miroslav ZIMA 21. Patr VACEK
6. Zuzana LAPCIKOVA 22. Jindriska KRPALKOVA
7. Jaromir STETINA 23. Miroslav JANIK
8. Rut KOLINSKA 24. Marie HRONOVA
9. Leo KOSTAL 25. Jiri SLANEC
10. Tereza BOUCKOVA 26. Alena WAGNEROVA
11. Jaroslav PAVLICEK 27. Pavel ANDRS
12. Neela WINKELMANN-HEYROVSKA 28. Nadezda KOPELENTOVA
13. Pavel DOBES 29. Milan SMRZ
14. Dagmar MISAROVA 30. Katerina BLAHOVA
15. Mojmir VLASIN 31. Petr LARVA
16. Olga ZAMPOVA 32. Vera ZABLOUDILOVA
PARTIS NON REPRESENTES AU PE
a. SN/ED - SDRUZENI NEZAVISLYCH a EVROPSTI DEMOKRATE
1. Jozef ZIELENIEC (ED) 3. Jana MACAKOVA (SN)
2. Jana HYBASKOVA (Ind.) 4. Peter APPELT (ED)
b. NS/ČSNS -NARODNI STRANA a ČESKA STRANA NARODNE SOCIALNI
1. Petra EDELMANNOVA 3. Zbynek HOLUB
2. Viktor TRKAL 4. Martin VOTAVA
c. SZR - STRANA ZDRAVEHO ROZUMU
1. Petr HANNIG 3. Eva BURDOVA
2. Ivan SLAVICKY 4. Gabriela KHOLLOVA
d. SŽJ - STRANA ZA ZIVOTNI JISTOTY
1. Marcela KOZEROVA 3. Jan FAFEJTA
2. Ondrej FISCHER 4. Jana NOVOTNA
e. RMS - REPUBLIKANI MILOSLAVA SLADKA
1. Miloslav SLADEK 3. Josef VALENTA
2. Frantisek KOCMAN 4. Jiri MAENZEL
f. VOS - VSEOBECNA OBCANSKA STRANA
1. Vladislav NOVARA 3. Eva ZWYRTEKOVA
2. Martin POLASEK 4. Milan CHROBOCEK
g. N - NEZAVISLI
1. Vladimir ZELEZNY 3. Hana HOLECKOVA
2. Jana BOBOSIKOVA 4. Jiri VRBA
h. OFD - OBCANSKA FEDERALNI DEMOKRACIE
1. Viktor KOZENY 3. Vitezslav MADR
2. Helmut GAENSEL 4. Vojtech STANLEY
i. NEI - NEZAVISLA INICIATIVA
1. Nora BAUMBERGEROVA 3. Jan BEER
2. Richard KNOT 4. Jiri POP
j. BPS - BALBINOVA POETICKA STRANA
1. Jaroslav HUTKA 3. Kurt GEBAUER
2. Jiri DEDECEK 4. 
k. DS - DELNICKA STRANA
1. Tomas VANDAS 3. Jiri STEPANEK
2. Josef STEINER 4. Jindrich NESTLER
l. HSMS/MDS - HNUTI SAMOSPRAVNE MORAVY A SLEZSKA / MORAVSKA DEMOKRATICKA STRANA
1. Pavel DOHNAL 3. Yvona SABACKA
2. Jiri PERNES 4. Drahomir NOSEK
m. SOS - STRANA PRO OTEVRENOU SPOLECNOST
1. Eva TYLOVA 3. Pavel NOVACEK
2. Marian BOEHM 4. Marcela NERADOVA
n. S - SVOBODNI
1. Jaroslav VALENTA 3. Eva MORAVKOVA
2. Pavel MAREK 4. Leos GOETZIG
o. KS - KONZERVATIVNI STRANA
1. Alena HROMADKOVA 3. Milan PAUMER
2. Iva ZEZULOVA 4. Jan BENES
p. SV - STRANA VENKOVA
1. Jiri SEDLO 3. Josef KRIZEK
2. Miroslav RICHTER 4. Frantisek STRELECEK
q. KC/MSCMS - KORUNA CESKA / MONARCHISTICKA STRANA CECH, MORAVY A SLEZSKA
1. Vaclav SRB 3. Pave MACKU
2. Adam BUBNA Z LITIC 4. Petr NOHEJL
r. HOB-HELAX OSTRAVA SE BAVI
1. Dimitrij DOSTAL 3. Vladimir SKORKA
2. David TOBIASZ 4. Gabriela ZIMERMANOVA
s. PB - PRAVY BLOK
1. Petr CIBULKA 3. Jaroslav SNIRCH
2. Miloslava JEBAVA 4. Martin NOVOTNY
t. HA - HUMANISTICKA ALIANCE
1. Patrik KORANDA 3. Jan TAMAS
2. Dana FEMINOVA 4. Tana BEDNAROVA
u. MDS - MASARYKOVA DEMOKRATICKA STRANA
1. Milan KOZLIK 3. Miloslav KRIEGER
2. Michal CHROMEC 4. Lucie RIPOVA
v. SN - SDRUZENI NESTRANIKU
1. Zuzana BRAZDOVA 3. Ladislav KLIMA
2. Michael J. A. STEWART OF ALBANY 4. Jaroslav PARIK
w. SDS - STRANA DEMOKRATICKEHO SOCIALISMU
1. Milan NEUBERT 3. Bozena KREMLACKOVA
2. Vladimir FARANA 4. Jiri HUDECEK
x. SORC - STRANA OBCANU REPUBLIKY CESKE
1. Patrik UNGERMANN 3. Olda CHVALOVA
2. Jan BROJ 4. Miroslav NEDVIDEK
y. SP - STRANA PRACE
1. Pavla NETUSILOVA 3. Ales ELIAS
2. Marta CHOVANCOVA 4. Helena KYNCLOVA