Europarl  
 
Ühendatud Kuningriik
Struktuursed andmed
Valimisseadus
Jaotus poliitiliste gruppide põhjal
Valimisaktiivsuse trend
Kandidaatide nimekiri
Belgia
Tšehhi Vabariik
Taani
Saksamaa
Eesti
Kreeka
Hispaania
Prantsusmaa
Iirimaa
Itaalia
Küpros
Läti
Leedu
Luksemburg
Ungari
Malta
Holland
Austria
Poola
Portugal
Sloveenia
Slovakkia
Soome
Rootsi
 
 


Sisukaart Õiguslik teade
     
Esileht >> Sinu hääl Euroopas >> Ühendatud Kuningriik >> Kandidaatide nimekiri

Ühendatud Kuningriik - 26/05/2004


EASTERN : 7 seats
PARTIS REPRESENTES AU PE OU AFFILIES A L'UN DE SES GROUPES
a. CONS - CONSERVATIVE PARTY (PPE-DE):
1. Geoffrey VAN ORDEN 4. Jonathan MORGAN
2. Robert STURDY 5. Claire STRONG
3. Christopher BEAZLEY 6. Richard NORMINGTON
b. LAB - LABOUR PARTY (PSE):
1. Richard HOWITT 5. Nigel GARDNER
2. Beth KELLY 6. Valerie LIDDIARD
3. Clive NEEDLE 7. Mark WELLS
4. Sandy GRIFFITHS 8. 
c. LD - LIBERAL DEMOCRATS (ELDR):
1. Andrew DUFF 5. Guillaume MCLAUGHLIN
2. Chris WHITE 6. Earnshaw PALMER
3. Kathy POLLARD 7. Nahid BOETHE
4. Rosalind GILL 8. 
d. GREEN PARTY (VERTS/ ALE):
1. Margaret WRIGHT 5. INGO WAGENKNECHT
2. Cllr Adrian RAMSAY 6. Cllr Steve RACKETT
3. Cllr James ABBOTT 7. Stephen LAWRENCE
4. Marc SCHEIMANN 8. 
e. UKIP - UK INDEPENCE PARTY (EDD):
1. Jeffrey TITFORD 5. Bryan SMALLEY
2. Tom WISE 6. Brian AYLETT
3. Robin PAGE 7. Roger LORD
4. Stuart AGNEW 8. 
PARTIS NON REPRESENTES AU PE
a. BRITISH NATIONAL PARTY
1. Matt SINGLE 5. Bernard CORBY
2. Paul GOODCHILD 6. Sidney CHANEY
3. Patricia RICHARDSON 7. Peter TURPIN
4. Ramon JOHNS 8. 
b. ENGLISH DEMOCRATS PARTY
1. Robert KAY 4. Gloria MEREDEW
2. James SAMUELS 5. Michael BLUNDELL
3. Adrian KEY 6. 
c. PROLIFE
1. Sarah BELL 5. Michael McBRIEN
2. Thomas HOEY 6. Gregory TAGNEY
3. Beata KLEPACKA 7. Clare UNDERWOOD
4. John MATTHEWS 8. 
d. RESPECT – THE UNITY COALITION
1. James ROGERS 5. Paul TURNBULL
2. Mariam COOK 6. Marie BUNTING
3. Adrian CLARKE 7. Timothy SNELLER
4. Hasna MARTIN 8. 
e. INDEPENDENT
1. Martin BELL 2. 
e. INDEPENDENT
1. John James (Jim) NAISBITT 2. 

EAST MIDLANDS : 6 seats
PARTIS REPRESENTES AU PE OU AFFILIES A L'UN DE SES GROUPES
a. CONS - CONSERVATIVE PARTY (PPE-DE)
1. Roger HELMER 4. Sharon BUCKLE
2. Chris HEATON-HARRIS 5. Jonathan BULLOCK
3. Pauline LATHAM 6. Sarah RICHARDSON
b. LAB - LABOUR PARTY (PSE):
1. Phillip WHITEHEAD 4. Vandna KALIA
2. Glenis WILLMOTT 5. Alan RHODES
3. Ross WILLMOTT 6. Elizabeth DONNELLY
c. LD - LIBERAL DEMOCRATS (ELDR):
1. Bill NEWTON DUNN 4. Richard CHURCH
2. Alan RILEY 5. Deborah NEWTON-COOK
3. Veena HUDSON 6. Lisa GABRIEL
d. GREEN PARTY (VERTS/ ALE):
1. Brian FEWSTER 4. Simon ANTHONY
2. Cllr Sue BLOUNT 5. Paul BODENHAM
3. Bob BALL 6. John CHADWICK
e. UKIP - UK Indepence Party (EDD):
1. Robert KILROY-SILK 4. Peter BAKER
2. Derek CLARK 5. J. Kenneth BROWNE
3. Ian GILLMAN 6. Barry MAHONEY
PARTIS NON REPRESENTES AU PE
a. BRITISH NATIONAL PARTY
1. Peter FRANCIS 4. John PENNINGTON
2. Clive POTTER 5. Wendy RUSSELLl
3. Patrick MAY 6. John HALL
b. RESPECT – THE UNITY COALITION
1. Mohammen SULEMAN 4. Helen MERRYMAN
2. Suima MANSURI 5. Craig PLOWMAN
3. Pauline ROBINSON 6. Mary Ann LITTLEFIELD
c. INDEPENDENT
1. Shadmyraine HALLIDAY 2. 
d. INDEPENDENT
1. Russell ROGERS 2. 

LONDON : 9 seats
PARTIS REPRESENTES AU PE OU AFFILIES A L'UN DE SES GROUPES
a. CONS - CONSERVATIVE PARTY (PPE-DE):
1. Theresa VILLIERS 6. Ian TWINN
2. John BOWIS 7. Roseanne SERRELLI
3. Charles TANNOCK 8. Leigh MENDELSOHN
4. Syed KAMALL 9. Ashok KUMAR
5. Richard BALFE 10. 
b. LAB - LABOUR PARTY (PSE):
1. Claude MORAES 6. Stephanie ELSY
2. Mary HONEYBALL 7. Munir MALIK
3. Robert EVANS 8. Jane BRIGINSHAW
4. Anita POLLACK 9. Joseph EJIOFOR
5. Hugh MALYAN 10. 
c. LD - LIBERAL DEMOCRATS (ELDR):
1. Sarah LUDFORD 6. Kishwer FALKNER
2. Jonathan FRYER 7. Nigel BAKHAI
3. John STEVENS 8. Keith MOFFITT
4. Dinti WAKEFIELD 9. Sandra LAWMAN
5. Ian MCDONALD 10. 
d. GREEN PARTY (VERTS/ ALE):
1. Jean LAMBERT 6. Douglas EARL
2. Paul INGRAM 7. Shahrar ALI
3. Judy MACIEJOWSKA 8. Peter BUDGE
4. Tim TURNER 9. Joseph HEALY
5. Chris COTTON 10. 
e. UKIP - UK Indepence Party (EDD):
1. Gerard BATTEN 6. Janice CRONIN
2. Damian HOCKNEY 7. Kathleen GARNER
3. Christopher PRATT 8. Harun KHAN
4. John DE ROECK 9. Ralph ATKINSON
5. Tony SCHOLEFIELD 10. 
PARTIS NON REPRESENTES AU PE
a. BRITISH NATIONAL PARTY
1. Chris ROBERTS 6. Jay LEE
2. Tess CULNANE 7. John EVANS
3. Lee BARNES 8. Alan BAILEY
4. James SEADON 9. Lawrence RUSTERN
5. John BOWLES 10. 
b. CHRISTIAN PEOPLES ALLIANCE – RAM GIDOOMAL
1. Michael ELMER 5. Debra SMITH-GORICK
2. Genevieve HIBBS 6. Douglas GIBBONS
3. Peter FLOWER 7. Roger GLENCROSS
4. Keith McLEOD 8. Glenton DOWNS
c. ENGLISH DEMOCRATS PARTY
1. Robin TILBROOK 4. Robert HOWELLS
2. Timothy BRAGG 5. Alan SUTTON
3. Terence BROWN 6. Robert POULTON
d. RESPECT – THE UNITY COALITION
1. George GALLOWAY 6. John MULRENAN
2. Unjum MIRZA 7. Victoria BRITTAIN
3. Elaine GRAHAM-LEIGH 8. Gary McFARLANE
4. Paul FOOT 9. Kenneth LOACH
5. Rita CARTER 10. 
e. THE PEOPLES PARTY FOR BETTER GOVERNMENT
1. Christopher PRIOR 2. 

NORTH EAST : 3 seats
PARTIS REPRESENTES AU PE OU AFFILIES A L'UN DE SES GROUPES
a. CONS - CONSERVATIVE PARTY (PPE-DE)
1. Martin CALLANAN 3. Amanda VIGAR
2. Jeremy MIDDLETON 4. 
b. LAB - LABOUR PARTY (PSE):
1. Stephen HUGHES 3. Joanne THOMPSON
2. Barbara O’TOOLE 4. 
c. LD - LIBERAL DEMOCRATS (ELDR):
1. Fiona HALL 3. Greg STONE
2. Chris FOOTE WOOD 4. 
d. GREEN PARTY (VERTS/ ALE):
1. Pam WOOLNER 3. Judith BRENNAN
2. Cllr Dr Nic BEST 4. Andy BLANCHFLOWER
e. UKIP - UK Indepence Party (EDD):
1. Piers MERCHANT 3. Val COWELL
2. Charlotte BULL 4. 
PARTIS NON REPRESENTES AU PE
a. BRITISH NATIONAL PARTY
1. Alan PATTERSON 3. Jennifer AGNEW
2. Andrew HARRIS 4. 
b. RESPECT – THE UNITY COALITION
1. Yvonne RIDLEY 3. David STEWART
2. Yunus BAKHSH 4. 
e. INDEPENDENT
1. Neil HERRON 2. 

NORTH WEST : 9 seats
PARTIS REPRESENTES AU PE OU AFFILIES A L'UN DE SES GROUPES
a. CONS - CONSERVATIVE PARTY (PPE-DE)
1. Den DOVER 6. Alf DORAN
2. David SUMBERG 7. Eveleigh MOORE DUTTON
3. Rt Hon Sir Robert ATKINS 8. Les BYROM
4. Jacqueline FOSTER 9. James MAWDSLEY
5. David NEWNS 10. 
b. LAB - LABOUR PARTY (PSE):
1. Gary TITLEY 6. Rosie COOPER
2. Arlene MCCARTHY 7. Albert CATTERALL
3. Terry WYNN 8. Rupa HUQ
4. Brian SIMPSON 9. Ebrahim ADIA
5. Theresa GRIFFIN 10. 
c. LD - LIBERAL DEMOCRATS (ELDR):
1. Chris DAVIES 6. Allison SEABOURNE
2. Saj KARIM 7. Paula KEAVENEY
3. Flo CLUCAS 8. Neil CORLETT
4. Qassim AFZAL 9. Alison FIRTH
5. Stan COLLINS 10. 
d. GREEN PARTY (VERTS/ ALE):
1. Prof John WHITELEGG 6. Rev.Vernon MARSHALL
2. Gina DOWDING 7. Cllr Vanessa HALL
3. Dr Spencer FITZ-GIBBON 8. Graeme McIVER
4. Kay RONEY 9. Jim CRAIG
5. Peter CRANIE 10. reserve Nigel ROLLAND
e. UKIP - UK Independence Party (EDD):
1. John WHITTAKER 6. Stephen ROXBOROUGH
2. Gregg BEAMAN 7. Richard BUTTREY
3. John BROWN 8. Graham CANNON
4. Gerald KELLEY 9. Roy HOPWOOD
5. Alan WEDDELL 10. 
PARTIS NON REPRESENTES AU PE
a. BRITISH NATIONAL PARTY
1. Nick GRIFFIN 6. Ralph ELLIS
2. Martin WINGFIELD 7. Richard CHADFIELD
3. Anthony JONES 8. Anita CORBETT
4. Patricia THOMPSON 9. Barry BIRKS
5. David JOINES 10. 
b. ENGLISH DEMOCRATS PARTY
1. Christine CONSTABLE 5. Lauren SPRATT
2. Mark WHEATLEY 6. Philip EVANS
3. Julia HOWMAN 7. Robert ABRAMS
4. Stephen PIPE 8. 
c. LIBERAL PARTY – LIBERAL.ORG.UK
1. Stephen RADFORD 6. Christopher BARNES
2. David GREEN 7. Michael BUTLER
3. Hazel WILLIAMS 8. Robin RADNELL
4. Philip BURKE 9. Daniel WOOD
5. Christopher LENTON 10. 
d. PROLIFE
1. Fiona PINTO 4. RosanneALLEN
2. Julia MILLINGTON 5. Fiona DALY
3. Kathleen DELARMI 6. 
e. RESPECT – THE UNITY COALITION
1. Michael LAVALETTE 6. Madeline HENEGHAN
2. Ahmed HADI 7. Richard SEARLE
3. Sabiha VORAJEE 8. Edna GREENWOOD
4. Alexander McFADDEN 9. Susan BOND
5. Stephen METCALFE 10. 
f. THE COUNTRYSIDE PARTY
1. Rodney BLACK 3. Richard ORMROD
2. Richard MALBON 4. Kevin TOMKINSON
g. INDEPENDENT
1. Ronald NEAL 2. 

SOUTH EAST : 10 seats
PARTIS REPRESENTES AU PE OU AFFILIES A L'UN DE SES GROUPES
a. CONS - CONSERVATIVE PARTY (PPE-DE):
1. Daniel HANNAN 6. Roy PERRY
2. Nirj DEVA 7. Thérèse COFFEY
3. James ELLES 8. David LOGAN
4. Richard ASHWORTH 9. Ferris COWPER
5. James PROVAN 10. Richard ROBINSON
b. LAB - LABOUR PARTY (PSE):
1. Peter SKINNER 6. Mark MULLER
2. Mark WATTS 7. Josephine WOOD
3. Ann DAVISON 8. Raj CHANDARANA
4. Simon BURGESS 9. Gill ROLES
5. Janet SULLY 10. David MENON
c. LD - LIBERAL DEMOCRATS (ELDR):
1. Chris HUHNE 6. Anne LEE
2. Emma NICHOLSON 7. John VINCENT
3. Sharon BOWLES 8. John FORD
4. Catherine BEARDER 9. Charlie FRASER-FLEMING
5. James WALSH 10. Jim BARNARD
d. GREEN PARTY (VERTS/ ALE):
1. Dr Caroline LUCAS 6. Xanthe BEVIS
2. Cllr Dr Mike WOODIN 7. Hazel DAWE
3. Cllr Miriam KENNET 8. Derek WALL
4. Cllr Keith TAYLOR 9. Tony COOPER
5. Cllr Alan FRANCIS 10. Michael STIMSON
e. UKIP - UK Independence Party (EDD):
1. Nigel FARAGE 6. Petrina HOLDSWORTH
2. Ashley MOTE 7. David ABBOTT
3. David LOTT 8. Stephen HARRIS
4. Craig MACKINLAY 9. Michael WIGLEY
5. Timothy CROSS 10. Lisa HAWKINS
PARTIS NON REPRESENTES AU PE
a. BRITISH NATIONAL PARTY
1. Brian GALLOWAY 6. Julian CREWE
2. Julie RUSSELL 7. Adam CHAMPNEYS
3. Timothy RAIT 8. Ian JOHNSON
4. Peter LANE 9. Denis WHITING
5. Roger ROBERTSON 10. Vernon ATKINSON
b. CHRISTIAN PEOPLES ALLIANCE
1. David BAMBER 3. Gladstone MACAULEY
2. David CAMPANALE 4. 
c. ENGLISH DEMOCRATS PARTY
1. Steven UNCLES 5. Jacqueline BROOKMAN
2. Robert SULLEY 6. David UNCLES
3. Courtney WILLIAMS 7. Lyndon NEWINS
4. Richard SUTTON 8. Louise UNCLES
d. PEACE PARTY – NON-VIOLENCE, JUSTICE, ENVIRONMENT
1. John MORRIS 6. Kate HEBDEN
2. Caroline O’REILLY 7. Cyril BOLAM
3. Geoffrey PAY 8. Carol MORRIS
4. Rachel HANCOCK 9. Anne BREWER
5. James DUGGAN 10. 
e. PROLIFE
1. Dominica ROBERTS 6. Rebecca NG
2. Gillian DUVAL 7. John DIXON
3. Josephine QUINTAVALLE 8. Francis O’BRIEN
4. Penelope ORFORD 9. Yvonne WINDSOR
5. Mark CARROLL 10. Carl St. JOHN
f. RESPECT – THE UNITY COALITION
1. Ingrid DODD 6. Jonathan MOLYNEUX
2. Patrick O’KEEFE 7. Norman THOMAS
3. Muriel HIRSCH 8. Ella NOYES
4. Ajax KHAN 9. Bunny LA ROCHE
5. Sally WATKINS 10. Angelina RAI
g. SENIOR CITIZENS PARTY
1. Grahame LEON-SMITH 6. Larry KREEGER
2. David GRAY 7. Michael DEVINE
3. Patrick ESTON 8. Terence PATTINSON
4. Rona BROWN 9. Ian MURDOCH
5. Paresh KOTECHA 10. Alfred EGLETON
h. INDEPENDENT
1. Philip RHODES 2. 

SOUTH WEST : 7 seats
PARTIS REPRESENTES AU PE OU AFFILIES A L'UN DE SES GROUPES
a. CONS - CONSERVATIVE PARTY (PPE-DE¨)
1. Neil PARISH 5. Alexander STOCKTON
2. Caroline JACKSON 6. Jack LOPRESTI
3. Giles CHICHESTER 7. Julie GIRLING
4. Richard GRAHAM 8. 
b. LAB - LABOUR PARTY (PSE):
1. Glyn FORD 5. Keir DHILLON
2. Bernadette HARTLEY 6. Julie WATTS
3. Ian WHITE 7. Dave ROBERTS
4. Clare MOODY 8. 
c. LD - LIBERAL DEMOCRATS (ELDR):
1. Graham WATSON 5. Ruth COLEMAN
2. Tony WELCH 6. Katie HALL
3. Kay BARNARD 7. Alistair CAMERON
4. Simon GREEN 8. 
d. GREEN PARTY (VERTS/ ALE):
1. David TAYLOR 5. Lyana ARMSTRONG-EMERY
2. Emily MCIVOR 6. Katharine CHANT
3. Cllr Carol KAMBITES 7. Paul EDWARDS
4. Tony BROWN 8. 
e. UKIP - UK Independence Party (EDD):
1. Graham BOOTH 5. Matthew JACKSON
2. Roger KNAPMAN 6. Michael FAULKNER
3. Trevor COLMAN 7. Steve REED
4. Elizabeth BURTON 8. 
PARTIS NON REPRESENTES AU PE
BRITISH NATIONAL PARTY
1. Tony NORTH 5. Robert BAGGS
2. Michaela MACKENZIE 6. Bruce COWD
3. Barry BENNETT 7. Frederick PAYNTER
4. Peter MULLINS 8. 
b. COUNTRYSIDE PARTY
1. Christopher THOMAS-EVERARD 4. Ranulph FIENNES
2. Brian CRAWFORD 5. Archibald MONTGOMERY
3. Diana SCOTT 6. John YEWDALL
c. RESPECT – THE UNITY COALITION
1. Paulette NORTH 3. Hannah PACKHAM
2. Sami VELIOGLU 4. Ann THOMAS

WEST MIDLANDS : 7 seats
PARTIS REPRESENTES AU PE OU AFFILIES A L'UN DE SES GROUPES
a. CONS - CONSERVATIVE PARTY (PPE-DE)
1. Philip BUSHILL-MATTHEWS 5. Peter BUTLER
2. Philip BRADBOURN 6. Michael BURNETT
3. Malcolm HARBOUR 7. Jeremy LEFROY
4. Andrew GRIFFITHS 8. 
b. LAB - LABOUR PARTY (PSE):
1. Michael CASHMAN 5. Claire EDWARDS
2. Neena GILL 6. Mohammad NAZIR
3. Sue HAYMAN 7. Jane HEGGIE
4. Tony CARROLL 8. 
c. LD - LIBERAL DEMOCRATS (ELDR):
1. Liz LYNNE 5. Lorely BURT
2. Paul TILSLEY 6. Nicola DAVIES
3. Phillip BENNION 7. Mike DIXON
4. Martin TURNER 8. 
d. GREEN PARTY (VERTS/ ALE):
1. Chris LENNARD 5. David WALL
2. Tom HELLBERG 6. Rebecca ROSEFF
3. Barney SMITH 7. Felicity NORMAN
4. Damon HOPPE 8. 
e. UKIP - UK Independence Party (EDD):
1. Mike NATTRASS 5. Christopher KINGSLEY
2. Richard BRADFORD 6. Greville WARWICK
3. Denis BROOKES 7. Andrew MOORE
4. Richard CHAMINGS 8. 
PARTIS NON REPRESENTES AU PE
a. BRITISH NATIONAL PARTY
1. Simon DARBY 5. Mark PAYNE
2. Simon SMITH 6. Michael COLEMAN
3. Martin ROBERTS 7. William LOCKE
4. Robert PURCELL 8. 
b. THE COMMON GOOD
1. Dick RODGERS 2. 
c. PENSIONERS PARTY – YOUR PRESENT, YOUR FUTURE
1. Barry HODGSON 2. 
d. RESPECT – THE UNITY COALITION
1. John REES 5. Winifred WHITEHOUSE
2. Salma YAQOOB 6. Anil SEERA
3. Cheryl GARVEY 7. Penelope HICK
4. Mahomaad NASEEM 8. 

YORKSHIRE AND THE HUMBER : 6 seats
PARTIS REPRESENTES AU PE OU AFFILIES A L'UN DE SES GROUPES
a. CONS - CONSERVATIVE PARTY (PPE-DE¨)
1. Timothy KIRKHOPE 4. Kenneth IRVINE
2. Edward MCMILLAN-SCOTT 5. Ian BRUCE
3. Mohammed RIAZ 6. Carolyn ABBOTT
b. LAB - LABOUR PARTY (PSE):
1. Linda MCAVAN 4. Patricia SUTCLIFFE
2. Richard CORBETT 5. Chris NAYLOR
3. David BOWE 6. Jo COLES
c. LD - LIBERAL DEMOCRATS (ELDR):
1. Diana WALLIS 4. Robert ADAMSON
2. Julia GASH 5. Colin ROSS
3. Stewart ARNOLD 6. Zulfiqar ALI
d. GREEN PARTY (VERTS/ ALE):
1. Cllr Mark HILL 4. Jonathan DIXON
2. Linda DUCKENFIELD 5. John NORRIS
3. John PHILLIPS 6. James RUSSELL
e. UKIP - UK Independence Party (EDD):
1. Godfrey BLOOM 4. John WALKER
2. Jonathon ARNOTT 5. Dave SEWARDS
3. John NUNN 6. Annie SCHWAB
PARTIS NON REPRESENTES AU PE
a. ALLIANCE FOR GREEN SOCIALISM
1. Michael DAVIES 4. Celia FOOTE
2. Azar IQBAL 5. Jeannie SUTTON
3. Juliet BODDINGTON 6. Steven RADFORD
b. BRITISH NATIONAL PARTY
1. Nicholas CASS 4. John AVEYARD
2. Christopher BEVERLEY 5. Paul CROMIE
3. John BRAYSHAW 6. Dianne CARR
c. ENGLISH DEMOCRATS PARTY
1. Gary COWD 3. Derek SMITH
2. Stephen ELLIOTT 4. Nicholas BOOTH
d. RESPECT – THE UNITY COALITION
1. Anas ALTIKRITI 4. Katherine OWEN
2. Susan WILD 5. Christopher CHEETHAM
3. Janet ALDER 6. 
e. INDPENDENT
1. Robert ELLIS 2. 

- WALES – 4 seats
PARTIS REPRESENTES AU PE OU AFFILIES A L'UN DE SES GROUPES
a. CONS - CONSERVATIVE PARTY (PPE-DE)
1. Jonathan EVANS 3. Felicity ELPHICK
2. O.J. WILLIAMS 4. Albie FOX
b. LAB - LABOUR PARTY (PSE):
1. Glenys KINNOCK 3. Gareth WILLIAMS
2. Eluned MORGAN 4. Gwennan JEREMIAH
c. PCYMRU - PLAID CYMRU (VERT/ALE):
1. Jill EVANS 3. Eilian WILLIAMS
2. Jon BLACKWOOD 4. Gwenllian LANSDOWN
d. LD - LIBERAL DEMOCRATS (ELDR):
1. John WILLIAMS 3. Nick TREGONING
2. Alison GOLDSWORTHY 4. Nilmini DE SILVA
e. GREEN PARTY (VERTS/ ALE):
1. Cllr Martyn SHREWSBURY 3. Dave BRADNEY
2. Molly SCOTT-CATO 4. Dorienne ROBINSON
f. UKIP - UK Independence Party (EDD):
1. David J. ROWLANDS 3. Liz PHILLIPS
2. Clive EASTON 4. T. C. JENKINS
PARTIS NON REPRESENTES AU PE
a. BRITISH NATIONAL PARTY
1. John WALKER 3. James ROBERTS
2. Pauline GREGORY 4. Mark STRINGFELLOW
b. CHRISTIAN DEMOCRATIC PARTY
1. Catherine SMITH 3. Joseph BIDDULPH
2. Christine WEST 4. Robert EVANS
c. FORWARD WALES – CYMRU YMLAEN
1. Ronald DAVIES 3. Janet WILLIAMS
2. Wendy PAINTSILL 4. Graham JONES
d. RESPECT – THE UNITY COALITION
1. Helen GRIFFIN 3. Raja RAIZ
2. Huw WILLIAMS 4. Taran O’SULLIVAN

SCOTLAND – 7 seats
PARTIS REPRESENTES AU PE OU AFFILIES A L'UN DE SES GROUPES
a. LAB - LABOUR PARTY (PSE):
1. David MARTIN 5. Catriona RENTON
2. Catherine STIHLER 6. Colin SMYTH
3. Bill MILLER 7. Gemma DOYLE
4. Kirsty O’BRIEN 8. 
b. LD - LIBERAL DEMOCRATS (ELDR):
1. Elspeth ATTWOOLL 5. Douglas HERBISON
2. Dobbie ALDRIDGE 6. Dr Clive SNEDDON
3. Alex BRUCE 7. Christine JAMES
4. Karen FREEL 8. 
c. SNP - SCOTTISH NATIONAL PARTY (VERTS/ ALE):
1. Ian HUDGHTON 5. Alasdair NICHOLSON
2. Alyn SMITH 6. Alex ORR
3. Kenneth GIBSON 7. Janet LAW
4. Douglas HENDERSON 8. Duncan ROSS
d. SCOTTISH CONSERVATIVE AND UNIONIST PARTY (EPP/ED):
1. Struan STEVENSON 5. Anne HARPER
2. John PURVIS 6. Paul NELSON
3. Cameron BUCHANAN 7. Douglas TAYLOR
4. Sebastian LESLIE 8. 
e. UKIP - UK Independence Party (EDD):
1. Peter TROY 5. Janice MURDOCH
2. Philip ANDERSON 6. Donald MACKAY
3. George CORMACK 7. Peter NIELSON
4. Michael PHILLIPS 8. 
f. SCOTTISH GREEN PARTY (VERTS/ALE) :
1. Chas BOOTH 5. Marta McGLYNN
2. Tara O’LEARY 6. Moira DUNWORTH
3. Martin BARTOS 7. Alistair WHITELAW
4. Mark SYDENHAM 8. 
PARTIS NON REPRESENTES AU PE
a. BRITISH NATIONAL PARTY
1. Steven BLAKE 5. Bryan DICKSON
2. Scott McLEAN 6. Craig McCOMB
3. David KERR 7. John BEAN
4. Stephen BURNS 8. 
b. OPERATION CHRISTIAN VOTE
1. James HARGREAVES 5. Marion McNEILL
2. William THOMPSON 6. Mary HAY
3. Richard RUSSELL 7. Rose IRTWANGE
4. David BRAID 8. 
c. SCOTTISH SOCIALISTS
1. Felicity GARVIE 5. Lynn SHERIDAN
2. Nicholas McKERRELL 6. John SANGSTER
3. Hugh KERR 7. John ROSSETTER
4. Catriona GRANT 8. 
d. SCOTTISH WIND WATCH
1. Brendan HAMILL 5. Bennie PALMER
2. Sylvia THORNE 6. Helen PASS
3. Charles BENNY 7. Richard HAMMOCK
4. Jennifer SCOBIE 8. 
h. INDEPENDENT
1. Fergus TAIT 2. 

- NORTHERN IRELAND -
PARTIS REPRESENTES AU PE OU AFFILIES A L'UN DE SES GROUPES
a. DUP - DEMOCRATIC UNIONIST PARTY
1. Jim ALLISTER 3. 
2.  4. 
b. UUP – ULSTER UNIONIST PARTY (EDD):
1. Jim NICHOLSON 3. 
2.  4. 
c. SDLP – SOCIAL DEMOCRATIC AND LABOUR PARTY
1. Martin MORGAN 3. 
2.  4. 
d. GREEN PARTY (VERTS/ ALE):
1. Marie PERRY 3. 
2.  4. 
B. PARTIS NON REPRESENTES AU PE
a. SINN FEIN
1. Bairbre DE BRUN 2. 
b. SOCIALIST ENVIRONMENTAL ALLIANCE
1. Eamonn McCANN 2. 
c. INDEPENDENT
1. John GILLILAND 2.