Europarl  
 
Észtország
Főbb mutatók
Választási törvény
Képviselőcsoportok eloszlása
Részvételi arányok alakulása
Jelöltek listája
Belgium
Cseh Köztársaság
Dánia
Németország
Görögország
Spanyolország
Franciaország
Írország
Olaszország
Ciprus
Lettország
Litvánia
Luxemburg
Magyarország
Málta
Hollandia
Ausztria
Lengyelország
Portugália
Szlovénia
Szlovákia
Finnország
Svédország
Egyesült Királyság
 
 


Honlaptérkép Jogi nyilatkozat
     
Kezdőlap >> Az Ön szava Európában >> Észtország >> Jelöltek listája

Észtország - 10/05/2004

PARTIS REPRESENTES AU PE OU AFFILIES A L'UN DE SES GROUPES
a. RP - RES PUBLICA (PPE-DE)
1. Urmas; REINSALU 7. Jaanus; RAHUMÄGI
2. Ene; ERGMA 8. Reet; ROOS
3. Eiki; BERG 9. Nikolai; GOLUBEV
4. Marko; MIHKELSON 10. Tiit; NIILO
5. Marko; POMERANTS 11. Carmen; KASS
6. Tiit; MATSÛLEVIš 12. Ela; TOMSON
b. IL - ISAMAALIIT (PPE-DE)
1. Tunne; KELAM 7. Mari-Ann; KELAM
2. Erki; NOOL 8. Tõnis; LUKAS
3. Mart; LAAR 9. Mart; NUTT
4. Peeter; TULVISTE 10. Helir-Valdor; SEEDER
5. Urmas; ARUMÄE 11. Margus; TSAHKNA
6. Toivo; JÜRGENSON 12. Trivimi; VELLISTE
c. SDE - SOTSIAALDEMOKRAATLIK ERAKOND (PSE)
1. Toomas Hendrik; ILVES 7. Eduard; ODINETS
2. Marianne; MIKKO 8. Kadi; PÄRNITS
3. Katrin; SAKS 9. Liia; HÄNNI
4. Eiki; NESTOR 10. Marit;VALGE
5. Ivari; PADAR 11. Rein; JÄRVELILL
6. Andres; TARAND 12. Reet; LAJA
d. K - EESTI KESKERAKOND (ELDR)
1. Vilja; SAVISAAR 7. Marika; TUUS
2. Enn; EESMAA 8. Heimar; LENK
3. Siiri; OVIIR 9. Mailis; REPS
4. Mart; VIISITAMM 10. Mihhail; STALNUHHIN
5. Ain; SEPPIK 11. Kalle; MIHKELS
6. Toomas; ALATALU 12. Vladimir; VELMAN
e. ER - EESTI REFORMIERAKOND (ELDR)
1. Toomas;SAVI 7. Sergei; IVANOV
2. Signe; KIVI 8. Paul-Eerik; RUMMO
3. Rein; LANG 9. Urmas; PAET
4. Andrus; ANSIP 10. Jaanus; TAMKIVI
5. Silver; MEIKAR 11. Raivo; Järvi
6. Peep; AAVIKSOO 12. Igor; GRÄZIN
f. ERL - EESTIMAA RAHVALLIIT (UEN)
1. Janno; REILJAN 7. Karel; RÜÜTLI
2. Maimu; BERG 8. Ene; TOMBERG
3. Elmar-Johannes; TRUU 9. Jaan: ÕUNAPUU
4. Vladimir; MASLOV 10. Tiit; TAMMSAAR
5. Mart; HELME 11. Uno; SILBERG
6. Jaanus; MÄNNIK 12. Villu; REILJAN
PARTIS NON REPRESENTES AU PE
a. ESTONIAN SOCIAL DEMOCRATIC LABOUR PARTY
1. Tiit; TOOMSALU 3. Nikolai; KULIKOV
2. Sirje; KINGSEPP 4. 
b. DEMOCRATS - ESTONIAN DEMOCRATIC PARTY
1. Aleksander; EINSELN 3. Kaarel Jaak; ROOSAARE
2. Jaan; LAAS 4. 
c. ESTONIAN PENSIONERS' PARTY
1. Jaan; KUNDLA 3. 
2.  4. 
d. RUSSIAN PARTY IN ESTONIA
1. Dmitri; LINTER 7. Aleksei; OSTROVSKI
2. Jelena; ZIOLKOWSKA 8. Viktooria; BOLDÕREVA
3. Andrei; SOROKOLET 9. Lilia; BESPALOVA
4. Aleksei; DEMITŠEV 10. Sergei; NIKOLAEV
5. Valentin; IVANOV 11. Dmitri; LAURIS
6. Irina; BUDRIK 12. Vadim; JÄRVINEN
f. INDIVIDUAL CANDIDATES
1. Heikki Heinrick; TANN 3. Georgi; BÕSTROV
2. Marek; STRANDBERG 4. Martin; HELME