Europarl  
 
Svédország
Főbb mutatók
Választási törvény
Képviselőcsoportok eloszlása
Részvételi arányok alakulása
Jelöltek listája
Belgium
Cseh Köztársaság
Dánia
Németország
Észtország
Görögország
Spanyolország
Franciaország
Írország
Olaszország
Ciprus
Lettország
Litvánia
Luxemburg
Magyarország
Málta
Hollandia
Ausztria
Lengyelország
Portugália
Szlovénia
Szlovákia
Finnország
Egyesült Királyság
 
 


Honlaptérkép Jogi nyilatkozat
     
Kezdőlap >> Az Ön szava Európában >> Svédország >> Jelöltek listája

Svédország - 27/05/2004

PARTIS REPRESENTES AU PE OU AFFILIES A L'UN DE SES GROUPES
a .M - MODERATA SAMLINGSPARTIET (PPE-DE)
1. Gunnar HÖKMARK 12. Branimir KNEZEVIC
2. Charlotte CEDERSCHIÖLD 13. Ulrika KARLSSON
3. Anna IBRISAGIC 14. Sten TOLGFORS
4. Christofer FJELNER 15. Walburga DOUGLAS
5. Pia KINHULT 16. Hans SWEDELL
6. Peder WACHTMEISTER 17. Marietta DE PORBAIX LUNDIN
7. Lisbeth GRÖNFELDT BERGMAN 18. Lena CELION
8. Carl Fredrik GRAF 19. Christian HOLM
9. Anna KINBERG BATRA 20. Mikael CEDERBRATT
10. Lars LINDBLAD 21. Helena BOUVENG
11. Lars ELINDERSSON 22. Annika CARLSSON
b. Kd - KRISTDEMOKRATERNA (PPE-DE)
1. Anders WIJKMAN 15. Erik SLOTTNER
2. Helena HALLDORF ROMERO 16. Penilla GUNTHER
3. Lennart SACRÉDEUS 17. Björn von der ESCH
4. Desirée PETHRUS ENGSTRÖM 18. Lars O MOLIN
5. Holger GUSTAFSSON 19. Sofia DAMM
6. Lisbeth RYDEFJÄRD 20. Magnus JACOBSSON
7. Jakob FORSSMED 21. Ulla-Britt HAGSTRÖM
8. Annelie ENOCHSON 22. Rolf SÄLLRYD
9. Aldo ISKRA 23. Sara Degerman CARLSSON
10. Gunilla TJERNBERG 24. Sverker ÅGREN
11. Robert HALEF 25. Anna-Karin KLOMP
12. Magda AYOUB 26. Erling WÄLIVAARA
13. Erik Olof BACKLUND 27. Helena HÖIJ
14. Monica BENGTSSON 28. 
c. S - SOCIALDEMOKRATISKA ARBETAREPARTIET (PSE)
1. Inger SEGELSTRÖM 19. Christina AXELSSON
2. Jan ANDERSSON 20. Bengt-Ola RYTTAR
3. Ewa HEDKVIST PETERSEN 21. Isabelle SANNESTEDT
4. Göran FÄRM 22. Jörgen HELLMAN
5. Monica GREEN 23. Margaretha CARLSTRÖM- NILSSON
6. Hans KARLSSON 24. Ilan DEBASSO
7. Åsa WESTLUND 25. Anna Maria LINDQVIST ARRUE
8. Ibrahim BAYLAN 26. Ulf OLSSON
9. Angelica RAGE 27. Carina SAMMELI
10. Widar ANDERSSON 28. Bengt WESTMAN
11. Lise-Lotte LENBERG 29. Gun SIMONSSON
12. Håkan JUHOLT 30. Bo KROGVIG
13. Therese LINDROTH 31. Anna HEDH
14. Joâo PINHEIRO 32. Magnus JOHANSSON
15. Sinikka BOHLIN 33. Hillevi LARSSON
16. Pär Axel SAHLBERG 34. Sven-Erik JOELSSON
17. Lisa PELLING 35. Janica SÖRESTEDT
18. Jens NILSSON 36. 
d. Fp - FOLKPARTIET LIBERALERNA (ELDR)
1. Cecilia MALMSTRÖM 29. Gunilla EKELÖF
2. Olle SCHMIDT 30. Solveig STAFFAS
3. Maria CARLSHAMRE 31. Veronika HEDENMARK
4. Bijan FAHIMI 32. Jamshid JALOULI
5. Amelie TARSCHYS 33. Wiktoria INSULÀN
6. Lennart ROHDIN 34. Pär HAMMARBERG
7. Maria ÅSENIUS 35. Per OLSSON
8. Lars JACOBSSON 36. Per JODENIUS
9. Iva Parizkova Ryggestål 37. Margareta HEGARDT
10. Stella FARE 38. Lars LUNDGREN
11. Maria WEIMER 39. Hassaan EL-HINIDY
12. Karin GRANBOM 40. Mats BYSTRÖM
13. Staffan WERME 41. Lars BYGDÈN
14. Cecilia DAVELID 42. Esse PETERSSON
15. Mikael TROLIN 43. Barbro KÄRRSTRAND
16. Fatima NUR 44. Farrok FARROKHI
17. Pär FLYBORG 45. Hanna LAGER
18. Christian JULIUSSON 46. Jan-Erik NYBERG
19. Margaretha FURUSTRAND 47. Johanna PARIKKA
20. Jan Erik JONASSON 48. Lars-Gerhard WESTBERG
21. Marcia FRANZÈN 49. Rosie ROTHSTEIN
22. Lennart NORDFORS 50. Richard YDRENÄS
23. Carin MELIN 51. Eva EDWARDSSON
24. Claes JÄGEVALL 52. Niklas FRYKMAN
25. Maria BROLIN 53. Inger SCHALE
26. Göran LANDERDAHL 54. Peter LOWE
27. Anna SVALANDER 55. Dag Sebastian AHLANDER
28. Jan ERTSBORN 56. 
e. C - CENTERPARTIET (ELDR)
1. Lena EK 15. Katarina NORBERG
2. Kristina JONÄNG 16. Kent JOHANSSON
3. Hans LINDQVIST 17. Sofia KARLSSON
4. Fredrik FEDERLEY 18. Anders ÅKESSON
5. Linda YLIVAINIO 19. Maria ABRAHAMSSON
6. Leif ZETTERBERG 20. Kenneth NILSHEIM
7. Veera ARAK 21. Anki ELKEN
8. Pär GRANSTEDT 22. Henrik LANDER
9. Margareta ANDESSON 23. Mildred THULIN
10. Ilan SADÈ 24. Per-Olof JACOBSSON
11. Kristin ORETORP 25. Maria PERSSON
12. Anders FLANKING 26. Åke SANDSTRÖM
13. Elisabeth THAND RINGQVIST 27. Annelill DAVIDSSON
14. Thomas ANDERSSON 28. 
f. V - VÄNSTERPARTIET (GUE/NGL)
1. Jonas SJÖSTEDT 14. Frida FJELLMAN
2. Eva-Britt SVENSSON 15. Thomas LUNDBERG
3. Jens HOLM 16. Marja BERGSTRÖM
4. Mona-Lisa NORRMAN 17. Rune HJÄLM
5. Mussie EPHREM 18. Naile ARAS
6. Helen ENGHOLM 19. Veikko MÄKINEN
7. Alain RODRIGUEZ-GARCIA 20. Anita RUNDGREN
8. Liza Boethius 21. Fredrik BELLINO
9. Börje SVENSSON 22. Amelia MOREY-STRÖMBERG
10. Ulla LINDVALL 23. Lasse SIGGELIN
11. Vilmer ANDERSSON 24. Gunilla CEDERBOM
12. Eva ANDERSSON 25. Bert LINDVALL
13. Willy SÖDERDAHL 26. Thordis SAMUELSSON
g. Mp – MILJÖPARTIET DE GRÖNA (Verts/ALE)
1. Carl SCHLYTER 19. Eva HALLSTRÖM
2. Eva GOËS 20. Jan Olof DAHLIN
3. Ulf HOLM 21. Fredrik PERSSON
4. Yvonne RUWAIDA 22. Tina WALLENIUS
5. Gunvor G ERICSON 23. Viktor MORAWSKI
6. Valter MUTT 24. Yvonne RADESTAM
7. Lena KLEVENÅS 25. Paulo SILVA
8. Jabar AMIN 26. Jenny CEDERLAND
9. Marianne SAMUELSSON 27. Peter RÅDBERG
10. László GÖNCZI 28. Elisabeth HOLMSTRAND GUSTAFSSON
11. Nasrin MOSAVI 29. Anders ENGQVIST
12. Max ANDERSSON 30. Ann TOURÈ
13. Merete KAPSTAD 31. Olof JOHANSSON
14. Tomas NILSSON 32. Annelie CORELL
15. Birgitta MÖLLER 33. Rickard SALLERMO
16. Joakim PIHLSTRAND TRULP 34. Gunvor RUNSTRÖM
17. Bodil CEBALLOS 35. Michael ÖBERG
18. Roland von MALMBORG 36. 
PARTIS NON REPRESENTES AU PE
a. JUNILISTAN
1. Nils LUNDGREN 5. Görel FLYCKT
2. Lars WOHLIN 6. Tom HEYMAN
3. Hèlén GOUDIN 7. Birgitta SWEDENBORG
4. K.G. SVENSON 8. Stefan DE VYLDER
b. EU UT UR SVERIGE-PARTIET - NEJ TILL NATO - ALLIANSFRIHET: JA
1. Bosse PERSSON 2. 
c. EU-KRITISKA PARTIET: RYSSLAND JA - TURKIET NEJ
1. Bosse PERSSON 2. 
d. EU-KRITISKA TOMTEPARTIET - BARNENS OCH DJURENS BÄSTA VÄN
1. Bosse PERSSON 2. 
e. EU-MOTSTÅNDARNA
1. Bengt Åke BERG 15. Mikael HANSSON
2. Therese RAJANIEMI 16. Ulla CARLSTEDT
3. Jörgen BENGTSON 17. Kjell EDMAN
4. Ingela MÅRTENSSON 18. Therese KARLSSON
5. Johan LINDBLAD 19. Phär STEFANSSON
6. Inger PAULSSON 20. Ann NORDERHAUG
7. Björn WAHLLÖF 21. Johan HASSELBERG
8. Eva BOVIN 22. Margareta LINDEROTH BEKMOSE
9. Rolf H LINDHOLM 23. Per MELANDER
10. Lena BERGILS 24. Bengt JOHANSSON
11. Tage PÅHLSSON 25. Benny ÖSTERHOLM
12. Lena HUSÉN 26. GUNNAR PETERSÉN
13. Anders ENGQVIST 27. MaLou LINDHOLM
14. Yvonne ANDERSSON 28. 
f. EUROPEISKA ARBETARPARTIET-EAP
1. Ulf SANDMARK 14. Lotta-Stina THRONELL
2. Chris MÄRLIN 15. Peter FRIBERG
3. Magnus NILSSON 16. Stefan JÖNSSON
4. Per HENRIKSSON 17. Birger KARLMARK
5. Petra CARLSSON 18. Rolf ANDERSSON
6. Sergej STRID 19. Istvan PAPP
7. Andreas PERSSON 20. Bengt LING
8. Elias DOTTEMAR 21. Gunnar SVENSSON
9. Stephen BRAWER 22. Tore FREDIN
10. Torbjörn JERLERUP 23. Isak KARVONEN
11. Astrid SANDMARK 24. Klas Erik OLSSON
12. Hussein ASKARY 25. Leena MALKKI-GUIGNARD
13. Kjell LUNDQVIST 26. 
g. HÖGERPARTIET DE KONSERVATIVA
1. Carl-Johan SWÄRDENHEIM 3. Oscar LAGBERG
2. Andreas KARLGREN 4. Frederik NORBERG
h. .IIP:Internationella IntegrationsPartiet
1. Zhinous (Jenny) BAENSAF OROURNIEH 2. 
i. INSYNSPARTIET
1. Damon COLLUM 2. 
j. KOMMUNISTISKA FÖRBUNDET
1. Björn TIRSÉN 3. Anita ÖSTLING
2. Andreas BERGERHEIM 4. Dag TIRSÉN
k. MOTBOKSPARTIET - SVERIGE UT UR EU
1. Bosse PERSSON 2. 
l. NATIONALDEMOKRATERNA
1. Tor PAULSSON 13. Rickard EKMAN
2. Birgitta CARLBERG 14. Mikael MELIN
3. Fredrik BERGMAN 15. Hans PETTERSSON
4. Marie-Louise NORSELL 16. Kristoffer DAHLSTRÖM
5. Steve AHLBERG 17. Mikael BLOMQVIST
6. Marie SJÖQVIST 18. Andreas WALLENTIN
7. Jörgen KROMANN 19. Aino WESTERBERG
8. Maud MATTSEN 20. Mats STRANDBERG
9. Tomas JOHANSSON 21. Berit DI GIROLAMO
10. Vávra SUK 22. Liselott LÖFGREN
11. Lars-Magnus LARSSON 23. Stefan OLSSON
12. Marc ABRAMSSON 24. 
m. REPUBLICANS RIGHT
1. Michael SCHREITER 2. 
n. RÄTTVISEPARTIET SOCIALISTERNA - EU-MOTSTÅNDARE MOT NEDSKÄRNINGAR
1. Ingrid ERIKSSON 14. Kristofer LUNDBERG
2. Jonas BRÄNNBERG 15. Virpi PALMUNEN
3. Elin GAUFFIN 16. Johannes LUNDBERG
4. Ali AKSOY 17. Karin WALLMARK
5. Anna KRISTOFFERSSON 18. Johan SAND
6. Mattias BERNHARDSSON 19. Ann LINDSTRÖM
7. Gunilla LEIJON 20. Henrique NORRMAN
8. Landing A SANYANG 21. Sigbritt HERBERT
9. Gudrun ÅHSLUND 22. Bengt HALLBERG
10. Christer BERGSTRÖM 23. Barbro LINDBERG
11. Theres LINDAHL 24. Sebastian OLSSON
12. Arne JOHANSSON 25. Märta LUND
13. Yvonne LANTTO 26. Jan HÄGGLUND
o. SVERIGE UT UR EU (UT) / FRIHETLIGA RÄTTVISEPARTIET (FRP)
1. Sune HJORTH 3. Bernt BÄCKSTRÖM
2. Mille ÖBERGH 4. 
p. SVERIGE UT UR EU (UT) / FRIHETLIGA RÄTTVISEPARTIET (FRP)
1. Bernt BÄCKSTRÖM 2. Mille ÖBERGH
r. SVERIGE UT UR EU (UT) / FRIHETLIGA RÄTTVISEPARTIET (FRP)
1. Mille ÖBERGH 2. Bernt BÄCKSTRÖM
s. SVERIGE UT UR EU (UT) / FRIHETLIGA RÄTTVISEPARTIET (FRP)
1. Sune HJORTH 2. Mille ÖBERGH
t. SVERIGEDEMOKRATERNA
1. Sten ANDERSSON 11. Mattias KARLSSON
2. Jimmie ÅKESSON 12. Tony WIKLANDER
3. Linda HEDQVIST 13. Kenneth SANDBERG
4. Anna HAGWALL 14. Torbjörn KASTELL
5. Johan RINDERHEIM 15. Arne ANDERSSON
6. Björn SÖDER 16. Eva NYMAN
7. Richard JOMSHOF 17. Gorm LIND
8. Arnold BOSTRÖM 18. Kaarina ANDERSSON
9. Gabriella JOHANSSON 19. Sven-Olle OLSSON
10. Jimmy WINDESKOG 20. 
u. SVERIGES NATIONELLA DEMOKRATISKA PARTI
1. Pawel GRUNNEHOLM 3. Andreas CARLSSON
2. Benny SVENSSON 4. 
w. UNIONENS MEDBORGARES KAMP FÖR EN EU:S SUPER-STATE
1. Miguel Angel SOSA VASQUEZ 2. 
y. VIKINGAPARTIET - SVERIGE UT UR EU
1. Bosse PERSSON 2. 
z. VISION EUROPA PARTIET
1. Adam GHONEIM 2.