Europarl  
 
Italija
Struktūriniai duomenys
Pasiskirstymas pagal politines frakcijas
grafikai
lentelė
EP nariai
Rinkėjų aktyvumas
Kandidatų sąrašas
Belgija
Čekija
Danija
Vokietija
Estija
Graikija
Ispanija
Prancūzija
Airija
Kipras
Latvija
Lietuva
Liuksemburgas
Vengrija
Malta
Nyderlandai
Austrija
Lenkija
Portugalija
Slovėnija
Slovakija
Suomija
Švedija
Jungtinė Karalystė
 
 


Svetainės struktūra Teisinė informacija
     
Pradžia >> Jūsų balsas Europoje >> Italija >> Pasiskirstymas pagal politines frakcijas >> EP nariai

Italija - EP nariai

Parties
government(G) / opposition (O)
EP GROUP MEMBERS
FI (G)
Forza Italia
EPP-ED (22) ANDRIA Generoso
BARTOLOZZI Paolo
BRUNETTA Renato
CESARO Luigi
COSTA Raffaele
DELL'UTRI Marcello
FERRI Enrico
FIORI Francesco
GARGANI GiuseEPP-ED
GAWRONSKI Jas
LISI Giorgio
MANTOVANI Mario
MAURO Mario
MENNITTI Domenico
MUSOTTO Francesco
NISTICO' Giuseppe
PODESTÀ Guido
SANTINI Giacomo
SARTORI Amalia
SCAPAGNINI Umberto
TAJANI Antonio
ZAPPALA' Stefano
DL - La Margh (O)
Democrazia è libertà - La Margherita
EPP-ED (4) BODRATO Guido
COCILOVO Luigi
DE MITA Luigi Ciriaco
MARINI Franco
UDEUR - AP (O)
Unione Democratici Europei- Alleanza Popolare
EPP-ED (2) MASTELLA Mario Clemente
PISICCHIO Giuseppe (elected on list RI/Dini)
UDC(G)
Unineo Democratici dei Cristiani e Democratici di Centro
[ex CCD]
[ex CDU]
EPP-ED (4) BRIENZA Giuseppe [ex CDD]
GEMELLI Vitaliano [ex CDU]
LOMBARDO Raffaele [ex CDD]
PASTORELLI Paolo [ex CDU]
SVP (O)
Partito Popolare Sudtirolese
EPP-ED (1) EBNER Michel
Partito Pensionati (O) EPP-ED (1) FATUZZO Carlo
DS (O)
Democratici di sinistra
PES (15) CARRARO Massimo
FAVA Giovanni Claudio
GHILARDOTTI Fiorella
IMBENI Renzo
LAVARRA Vincenzo
NAPOLETANO Pasqualina
NAPOLITANO Giorgio
PACIOTTI Elena Ornella
PITTELLA Giovanni
RUFFOLO Giorgio
SACCONI Guido
TRENTIN Bruno
VATTIMO Gianni
VELTRONI Walter
VOLCIC Demetrio
SDI (O)
Socialisti Democratici italiani
PES (1) BOSELLI Enrico
DL - La Margh (O)
Democrazia è libertà - La Margherita
ELDR (4) COSTA Paolo
FORMENTINI Marco (elected on list LN)
PROCACCI Giovanni
RUTELLI Francesco
IdV (O)
Italia dei Valori
ELDR (2) CALO Giorgio
DI PIETRO Antonio
MRE (O)
Movimento Repubblicani Europei
ELDR (1) SBARBATI Luciana (elected on list PRI/LIB)
NPSI (G)
Nuovo Partito Socialista Italiano
ELDR (1) MARTELLI Claudio (elected on list SDI)
RC (O)
Rifondazione Comunista
EUL/NGL (4) BERTINOTTI Fausto
DI LELLO FINUOLI Giuseppe
MORGANTINI Luisa
VINCI Luigi
CI (O)
Comunisti Italiani
EUL/NGL (2) COSSUTTA Armando
MANISCO Lucio
Fed.Verdi (O)
Federazione dei Verdi
GREENS/EFA (2) CELLI Giorgio
MESSNER Reinhold
AN (G)
Alleanza Nazional
UEN (10) ANGELILLI Roberta
BERLATO Sergio
BIGLIARDO Roberto Felice (elected on list MST)
MUSCARDINI Cristiana
MUSSA Antonio
MUSUMECI Sebastiano (Nello)
NOBILIA Mauro
POLI BORTONE Adriana
TURCHI Franz
PATTO (Ind)
Partito dei liberaldemocratici
SEGNI Mariotto (Ind)
Lista BONINO NA (7) BONINO Emma
CAPPATO Marco
DELL'ALBA Gianfranco
DELLA VEDOVA Benedetto
DUPUIS Olivier
PANNELLA Marco
TURCO Maurizio
LN (G)
Lega Nord
NA (3) BORGHEZIO Mario
GOBBO Gian Paolo
SPERONI Francesco Enrico
Independent NA (1) MENNEA Pietro-Paolo (elected on list Democratici)