Europarl  
 
Slovākija
Apkopotie dati
Vēlēšanu likums
Sadalījums politiskajās grupās
Izmaiņas vēlētāju aktivitātē
Kandidātu saraksti
Beļģija
Čehija
Dānija
Vācija
Igaunija
Grieķija
Spānija
Francija
Īrija
Itālija
Kipra
Latvija
Lietuva
Luksemburga
Ungārija
Malta
Nīderlande
Austrija
Polija
Portugāle
Slovēnija
Somija
Zviedrija
Apvienotā Karaliste
 
 


Lapas karte Juridisks pazinojums
     
Sākumlapa >> Tava balss Eiropā >> Slovākija >> Kandidātu saraksti

Slovākija - 14/05/2004

PARTIS REPRESENTES AU PE OU AFFILIES A L'UN DE SES GROUPES
a. SDKU - SLOVENSKA DEMOKRATICKA A KRESTANSKA UNIA (PPE-DE)
1. Peter STASTNY 8. Marius HRICOVSKY
2. Milan GALA 9. Filip VITEK
3. Zita PLESTINSKA 10. Ladislav ZIDEK
4. Jan HURNY 11. Karol GRANAK
5. Alexander SLAFKOVSKY 12. Peter OSVATH
6. Tomas GALBAVY 13. Eugen SZEP
7. Viera MARKOVA 14. Milada DOBROTKOVA
b. SLOBODNE FORUM (PPE-DE)
1. Ivan SIMKO 8. Eva MLADEKOVA
2. Michal CEHLAR 9. Andrej KRABAC
3. Petra CANCOVA 10. Eva BALAZOVA
4. Rudolf LESNAK 11. Filip URBAN
5. Michal AMBROVIC 12. Zita DUCHONOVA
6. Gabriela VOZAROVA 13. Martina BURDOVA
7. Roman BEHUL 14. Marek OSLOVIC
c. KDH - KRESTANSKO DEMOKRATICKE HNUTIE (PPE-DE)
1. Anna ZABORSKA 8. Jan BANAS
2. Miroslav MIKOLASIK 9. Stanislav JANOTA
3. Jan HUDACKY 10. Martin KALAUF
4. Jan VANCO 11. Vladimir KMET
5. Jan MOROVIC 12. Eva UHLIARIKOVA
6. Timotej MISTINA 13. Marek OROSZ
7. Pavol KOSSEY 14. Viera EHRET
d. SMK-MKP - STRANA MADARSKEJ KOALÍCIE - MAGYAR KOALICIO PARTJA (PPE-DE)
1. Edit BAUER 7. Gyuala SLOVAK
2. Jozsef BERENYI 8. Zsolt DUDAS
3. Arpad DUKA - ZOLYOMI 9. Ferenc PETRIK
4. Gabor KLENOVICS 10. Oliver RACZ
5. Peter TOTH 11. Krisztina VIDA
6. Attila LANCZ 12. 
e. SMER (PSE) + SDL - STRANA DEMOKRATICKEJ LAVICE +
SDSS - SOCIÁLNODEMOKRATICKÀ STRANA SLOVENSKA+ SZS - STRANA ZELENYCH NA SLOVENSKU
1. Monika BENOVA (SMER) 8. Andrea ZAHUMENSKA (SZS)
2. Milos KOTEREC 9. Juraj HORVATH (SMER)
3. Vladimir MANKA (SDL) 10. Gabriela KECKESOVA (SMER)
4. Boris ZALA (SMER) 11. Peter DUBCEK (ind)
5. Bohumil HANZEL (SMER) 12. Viera TOMANOVA (SMER)
6. Juraj BLANAR (SMER) 13. Pavol BOROVSKY (SMER)
7. Jaroslav RIHA (SDSS) 14. Juraj MYDLIAR (SMER)
f. ANO - ALIANCA NOVEHO OBCANA (ELDR)
1. Jozef HERIBAN 8. Roman ZATKO
2. Eva CERNA 9. Dagmar SKACANOVA
3. Katarina GLONCAKOVA - GOLEV 10. Tomas KASTEL
4. Ivan RADOSA 11. Dasa LENCESOVA
5. Iveta HENZELYOVA 12. Roman SVITOK
6. Peter MATULA 13. Lubica SLEZACKOVA
7. Maria SIMKOVA 14. Michaela BOROWIECKA
g. KSS - KOMUNISTICKA STRANA SLOVENSKA (GUE/NGL)
1. Karol FAJNOR 8. Stanislav KOLCUN
2. Jan HUSAR 9. Mohamed SALHA
3. Karol ONDRIA 10. Ivan MUDRY
4. Michal ZOZULAK 11. Alojz ALMASSY
5. Anna BILIOSKA 12. Marek EULEN
6. Eva VAVAKOVA 13. Marek SESTAK
7. Lubica KLENIAROVA 14. Malvina DVOROCAKOVA
h. LUDOVA UNIA (UEN)
1. Rudolf ZIAK (M) 8. Pavel STASTNY (M)
2. Vasil PYTEL (M) 9. Lubomir ZAMISKA (M)
3. Olga KELTOSOVA (F) 10. Vladimir VLCEK (M)
4. Jan SZELEPCSENYI (M) 11. Peter CAVOJSKY (M)
5. Jozef KONKOLY (M) 12. Pavol MACICAK (M)
6. Jan BENCAT (M) 13. Stefan ADAMEC (M)
7. Katarina PEKARIKOVA (F) 14. Lubomir ANTAL (M)
i. LS - HZDS - HNUTIE ZA DEMOKRATICKE SLOVENSKO (Peoples Party) (NI)
1. Sergej KOZLIK 8. Jaroslav JADUS
2. Peter BACO 9. Andrej NIZNANSKY
3. Irena BELOHORSKA 10. Peter POLACEK
4. Diana DUBOVSKA 11. Andrej HAVRILA
5. Ivana KAPRALIKOVA 12. Denisa PAZUCHOVA
6. Pavol SEDLACEK 13. Jozef PAVUK
7. Jan KOVARCIK 14. Alzbeta KLEMPOVA
PARTIS NON REPRESENTES AU PE
a. AKTÍVNE ŽENY– OS SLOVENSKA
1. Eva BARTOSOVA 5. Anna MANOJLOVICOVA
2. Daniela OBSASNIKOVA 6. Elena SOPKOVA
3. Jarmila KOTLAROVA 7. Ludmila JANALOVA
4. Dana PLUCINSKA 8. Anna KLIMACKOVA
b. MAĎARSKÁ FEDERALISTICKÁ STRANA
1. Mária B. NAGY 7. Roland FEHER
2. Gyula GEONCZEOL 8. Istvan TARNOCZY
3. Jozsef MIHAJLOVICS 9. Melinda TURJAN
4. Laszlo KOVACS 10. Istvan NAGY CSOMOR
5. Laszlo FOLDESSY 11. Jozsef JANKOVICS
6. Sandor DROZDIK 12. Tibor PIROS
c. OBČIANSKA KONZERVATÍVNA STRANA
1. Peter OSUSKY 3. 
2.  4. 
d. RÓMSKE KRESŤANSKÉ DEMOKRATICKÉ HNUTIE V SLOVENSKEJ REPUBLIKE
1. Štefan MILO 3. 
2.  4. 
e. SLOVENSKÁ ĽUDOVÁ STRANA
1. Andrej TRNOVEC 8. Igor BAAR
2. Jozef SASIK 9. Vladimir ROSINSKY
3. Viliam ZOPP 10. Mnartin GABOR
4. Richard BURKOVSKY 11. Andrej PETROVIC
5. Peter MULIK 12. Jan RONCAK
6. Pavol PROKOP 13. Stefan PETROVIC
7. Dusan DURISKA 14. Roman STRBA
f. SLOVENSKÁ NÁRODNÁ STRANA + PRAVÁ SLOVENSKÁ NÁRODNÁ STRANA
1. Peter SULOVSKY 8. Jadranka HANDLOVSA-SABRSULOVA
2. Jozef SITEK 9. Peter BIZOVSKY
3. Jozef PROKES 10. Jaroslav POKORNY
4. Jozef GOLONKA 11. Dusan GONDA
5. Julius BINDER 12. Milan SUSOR
6. Kamil HATAPKA 13. Jozef ZARNOVICAN
7. Abel KRAL 14. Juraj BRATISLAVSKY
g. ZIVNOSTENSKA STRANA SLOVENSKEJ REPUBLIKY
1. Vladimir SIROTKA 8. Milan HRUSKA
2. Jarmila CHOVANCOVA 9. Jaroslav FARKAS
3. Vladimir ZUBAJ 10. Emil BLICHA
4. Stefan KOLLAT 11. Ernest OSUSKY
5. Andrej FEDOR 12. Hedviga VADINOVA
6. Stanislav CIZMARIK 13. Jan KUCERA
7. Viliam LUKAC 14. Tibor LABUDA
h. DEMOKRATICKÁ ÚNIA
1. Stefan SLACHTA 3. 
2.  4.