Europarl  
 
L-Awstrija
Data strutturali
Liġi dwar l-Elezzjonijiet
Qsim mill-ġdid fi gruppi politiċi
Xejriet ta' rispons
Lista ta' kandidati
Il-Belġju
Ir-Repubblika Ċeka
Id-Danimarka
Il-Ġermanja
L-Estonja
Il-Greċja
Spanja
Franza
L-Irlanda
L-Italja
Ċipru
Il-Latvja
Il-Litwanja
Il-Lussemburgu
L-Ungerija
Malta
L-Olanda
Il-Polonja
Il-Portugall
Is-Slovenja
L-Islovakkja
Il-Finlandja
L-Isvezja
Ir-Renju Unit
 
 


Mappa tas-sit Avviż legali
     
L-ewwel paġna >> Leħnek fl-Ewropa >> L-Awstrija >> Lista ta' kandidati

L-Awstrija - 16/05/2004

PARTIS REPRESENTES AU PE OU AFFILIES A L'UN DE SES GROUPES
a ÖVP - ÖSTERREICHISCHE VOLKSPARTEI (PPE-DE)
1. Ursula ; STENZEL 19. Brigitte; HÄMMERLE
2. Othmar; KARAS 20. Gertrude; BRINEK
3. Reinhard; RACK 21. Franz; TONNER
4. Agnes; SCHIERHUBER 22. Manfred; MAUTNER MARKHOF
5. Paul; RÜBIG 23. Rudolf; FRIEWALD
6. Richard; SEEBER 24. Elisabeth; MEIXNER
7. Hubert; PIRKER 25. Angelika Sylvia; WINZIG
8. Ulrike; FUNTAN 26. Marie-Christine; HOHENBERG
9. Erwin; SCHRANZ 27. Gerhard; SÖLLRADL
10. Rainer; KECKEIS 28. Barbara; KOGLER
11. Marilies; FLEMMING 29. Susanne; KALTENEGGER
12. Bernhard; PIRCHER 30. Birgit; HOLLNBUCHNER
13. Kathrin; GÜRTLER 31. Barbara; FISCHER
14. Alexis; WINTONIAK 32. Franz; REISECKER
15. Franz; SEISER 33. Andrea; FRAUNSCHIEL
16. Helga; MACHNE 34. Johannes; MAIER
17. Franz; MARHOLD 35. Theresa; PHILIPPI
18. Martin Lukas; WETSCHKA 36. Meinhard; FRIEDL
b. SPÖ - SOZIALDEMOKRATISCHE PARTEI ÖSTERREICHS+ INDÉPENDANT (PSE)
1. Hannes;SWOBODA 19. Josef; WEIDENHOLZER
2. Maria; BERGER 20. Ingrid; HEIHS
3. Herbert; BÖSCH 21. Andreas; SCHIEDER
4. Christa; PRETS 22. Marianne; HAGENHOFER
5. Harald; ETTL 23. Stefan; PEHRINGER
6. Karin; SCHEELE 24. Muna; DUZDAR
7. Jörg; Leichtfried 25. Wolfgang; MOTZ
8. Gertraud; KNOLL 26. Angela; PITTL
9. Wolfgang; BULFON 27. Erich; TRUMMER
10. Sabine; KLAUSNER 28. Juliane; LUGSTEINER
11. Helmut; BACHMANN 29. Felix; MÜLLER
12. Michaela; KAUER 30. Ernestine; RUSCHEK
13. Karl; DUFFEK 31. Stephan; KEILER
14. Johanna; SKUK 32. Klaudia; GOBALD-PIUK
15. Michael; PIEBER 33. Michael; LUDWIG
16. Brigitte; HASEWEND 34. Jutta; KEPPLINGER
17. Peter; LOICHT 35. Nikolaus; SIFFERLINGER
18. Margit; SCHNEIDER 36. Sylvia; KUBA
c. GRÜNE - DIE GRÜNEN - DIE GRÜNE ALTERNATIVE (Verts/ALE)
1. Johannes; VOGGENHUBER 19. Rolf; HOLUB
2. Eva ; LICHTENBERGER 20. Katharina; WIESFLECKER
3. Marijana; GRANDITS 21. Carlos; MENDEZ
4. Monika; VANA 22. Maria; SCHEIBER
5. Johannes; RAUCH 23. Martina; BERTHOLD
6. Thomas; WAITZ 24. Karl; KASER
7. Marie; RINGLER 25. Alev; KORUN
8. Gerhard; JORDAN 26. Ekkehard; MUTHER
9. Elisabeth; KERSCHBAUM 27. Daniela; GRAF
10. Gunther; TRÜBSWASSER 28. Georg; WILLI
11. Margarethe; KROJER 29. Bettina; HRADECSNI
12. Mike; CHUKWUMA 30. Ulrike; SCHWARZ
13. Barbara; LESJAK 31. Rosalia; KUCHLING
14. Cyriak; SCHWAIGHOFER 32. Gerhard; FRITZ
15. Edith; ZITIZ 33. Heidi; REITER
16. Josko; VLASICH 34. Ingrid; LECHNER-SONNEK
17. Sepp; WIMMER 35. Sabine; MANDAK
18. Doris; EISENRIEGLER 36. Matthias; KÖCHL
d. FPÖ - FREIHEITLICHE PARTEI ÖSTERREICHS (NI)
1. Hans;KRONBERGER 19. Christoph; NEUNER
2. Franz; GROSSMANN 20. Gerald; ZAUNER
3. Andreas; MÖLZER 21. Waltraud; DIETRICH
4. Heike; TRAMMER 22. Johann; GUDENUS
5. Willi; BRAUNEDER 23. Peter; UHL
6. Christoph; HAGEN 24. Hannes; SIEBERER
7. Elisabeth; ACHATZ 25. Johann; BÖCK
8. Johann; TSCHÜRTZ 26. Helmut; GÜNTHER
9. Norman; SCHADLER 27. Manfred; STROMBERGER
10. Markus; FAULAND 28. Cornelia; MICHALKE
11. Gerald; EBINGER 29. Wolfgang; JUNG
12. Rainer; WIDMANN 30. Gerhard; PRESSMAIR
13. Erich; KÖNIGSBERGER 31. Gertrud; SCHIMAK
14. Georg; FERSTL 32. Franz; LAFER
15. Gertraude; HAUNSBERGER 33. Josef; BLASISKER
16. Jörg; STEINER 34. Dietmar; DEUTSCH
17. Nadja; PRAMSOLER 35. Wolfgang; SCHATZL
18. Hubert; KINZ 36. Karin; STAMPFEL
e. MARTIN (NI)
1. Hans-Peter; MARTIN 3. Kurt; KÖPRUNER
2. Karin; RESETARITS 4. Brigitte; BRANDSTÖTTER
PARTIS NON REPRESENTES AU PE
a. LINKE - OPPOSITION FÜR EIN SOLIDARISCHES EUROPA
1. Leo; GABRIEL 11. Johann; SCHÖGLER
2. Judit; WLASCHITZ 12. Karin; ANTLANGER
3. Walter; BAIER 13. Wilfried; HANSER-MANTL
4. Bright; OYAIRO 14. Manuela; DOBEINER
5. Nikolaus; ECKER 15. Andreas; RENNERT
6. Eva; BRENNER 16. Helena; FRÖHLICH
7. Hermann; DWORCZAK 17. John; ANYANWU
8. Waltraud; FRITZ-KLACKL 18. Marjeta; EINSPIELER
9. Matthias; REICHL 19. Heidemarie; AMBROSCH
10. Edith; FRIEDL 20. Hubert; KRAMAR