Europarl  
 
L-Irlanda
Data strutturali
Liġi dwar l-Elezzjonijiet
Qsim mill-ġdid fi gruppi politiċi
Xejriet ta' rispons
Lista ta' kandidati
Il-Belġju
Ir-Repubblika Ċeka
Id-Danimarka
Il-Ġermanja
L-Estonja
Il-Greċja
Spanja
Franza
L-Italja
Ċipru
Il-Latvja
Il-Litwanja
Il-Lussemburgu
L-Ungerija
Malta
L-Olanda
L-Awstrija
Il-Polonja
Il-Portugall
Is-Slovenja
L-Islovakkja
Il-Finlandja
L-Isvezja
Ir-Renju Unit
 
 


Mappa tas-sit Avviż legali
     
L-ewwel paġna >> Leħnek fl-Ewropa >> L-Irlanda >> Lista ta' kandidati

L-Irlanda - 18/05/2004

PARTIS REPRESENTES AU PE OU AFFILIES A L'UN DE SES GROUPES
a. FINE GAEL (PPE-DE)
South:.  East:. 
1. Simon COVENEY TD 1. Avril DOYLE
2.  2. Mairead MCGUINNESS
Dublin:.  North - West:. 
1. Gay MITCHELL TD 1. Senator Jim HIGGINS
2.  2. Cllr Madeleine TAYLOR-QUINN
b. LABOUR PARTY (PSE)
South:.  East:. 
1. Senator Brendan RYAN 1. Peter CASSELLS
2.  2. 
Dublin:.  North - West:. 
1. Proinsias DE ROSSA 1. Hughie BAXTER
2. Ivana BACIK 2. 
c. GREEN PARTY (VERTS/ ALE)
South:.  East:. 
1. Cllr Chris O’LEARY 1. Cllr Mary WHITE
2.  2. 
Dublin:.  North - West:. 
1. Patricia McKENNA 1. 
2.  2. 
d. FIANNA FAIL (UEN)
South:.  East:. 
1. Gerry COLLINS 1. Liam AYLWARD TD
2. Brian CROWLEY 2. Seamus KIRK TD
Dublin:.  North - West:. 
1. Cllr Royston BRADY 1. Jim MCDAID TD
2. Eoin RYAN TD 2. Sean O’NEACHTAIN
e. INDEPENDENTS
South:.  East:. 
1. Kathy SINNOTT 1. Clifford T REID
2. Gerard HANNAN 2. Seanan O’COISTIN
3. Anthony O’CONNOR 3. Justin BARRETT
4. Lily MOYNIHAN 4. Eoin DUBSKY
5.  5. Liam O’GOGAIN
6.  6. Joe NEAL
Dublin:.  North-West. 
2. Paul DOONAN 1. Marian HARKIN TD
3. Tom PRENDEVILLE 2. Dana Rosemary Scallon
4. Brendan PRICE 3. Marie HAINSWORTH
PARTIS NON REPRESENTES AU PE
a. SINN FEIN
Dublin:.  East:. 
1. Mary Lou McDONALD 1. John DWYER
2.  2. 
South:.  North-West:. 
1. David CULLINANE 1. Pearse DOHERTY
2.  2. 
b. SOCIALIST PARTY
Dublin:.  East:. 
1. Joe HIGGINS TD 1. 
2.  2. 
South:.  North-West:. 
1.  1. 
2.  2. 
c. CHRISTIAN SOLIDARITY
Dublin:. 
1. Barry DESPARD