|
Strona Główna
|
Wyniki
|
Twój Parlament
|
Twój głos w Europie
|
Inforozrywka
|
Linki
Twój głos w Europie
Estonia
Podstawowe dane
Ordynacja wyborcza
Przynaleznosc do grup politycznych
Zmiany frekwencji wyborczej
Listy wyborcze
Belgia
Czechy
Dania
Niemcy
Grecja
Hiszpania
Francja
Irlandia
Włochy
Cypr
Łotwa
Litwa
Luksemburg
Węgry
Malta
Holandia
Austria
Polska
Portugalia
Słowenia
Słowacja
Finlandia
Szwecja
Wielka Brytania
|
Mapa serwisu
|
Klauzula prawna
Strona Główna
>>
Twój głos w Europie
>>
Estonia
>> Listy wyborcze
Estonia - 10/05/2004
PARTIS REPRESENTES AU PE OU AFFILIES A L'UN DE SES GROUPES
a. RP - RES PUBLICA (PPE-DE)
1. Urmas; REINSALU
7. Jaanus; RAHUMÄGI
2. Ene; ERGMA
8. Reet; ROOS
3.
Eiki; BERG
9. Nikolai; GOLUBEV
4. Marko; MIHKELSON
10. Tiit; NIILO
5. Marko; POMERANTS
11. Carmen; KASS
6. Tiit; MATSÛLEVIš
12. Ela; TOMSON
b. IL - ISAMAALIIT (PPE-DE)
1. Tunne; KELAM
7. Mari-Ann; KELAM
2. Erki; NOOL
8. Tõnis; LUKAS
3.
Mart; LAAR
9. Mart; NUTT
4. Peeter; TULVISTE
10. Helir-Valdor; SEEDER
5. Urmas; ARUMÄE
11. Margus; TSAHKNA
6. Toivo; JÜRGENSON
12. Trivimi; VELLISTE
c. SDE - SOTSIAALDEMOKRAATLIK ERAKOND (PSE)
1.
Toomas Hendrik; ILVES
7. Eduard; ODINETS
2. Marianne; MIKKO
8. Kadi; PÄRNITS
3. Katrin; SAKS
9. Liia; HÄNNI
4. Eiki; NESTOR
10. Marit;VALGE
5. Ivari; PADAR
11. Rein; JÄRVELILL
6. Andres; TARAND
12. Reet; LAJA
d. K - EESTI KESKERAKOND (ELDR)
1. Vilja; SAVISAAR
7. Marika; TUUS
2. Enn; EESMAA
8. Heimar; LENK
3.
Siiri; OVIIR
9. Mailis; REPS
4. Mart; VIISITAMM
10. Mihhail; STALNUHHIN
5. Ain; SEPPIK
11. Kalle; MIHKELS
6. Toomas; ALATALU
12. Vladimir; VELMAN
e. ER - EESTI REFORMIERAKOND (ELDR)
1.
Toomas;SAVI
7. Sergei; IVANOV
2. Signe; KIVI
8. Paul-Eerik; RUMMO
3. Rein; LANG
9. Urmas; PAET
4. Andrus; ANSIP
10. Jaanus; TAMKIVI
5. Silver; MEIKAR
11. Raivo; Järvi
6. Peep; AAVIKSOO
12. Igor; GRÄZIN
f. ERL - EESTIMAA RAHVALLIIT (UEN)
1.
Janno; REILJAN
7. Karel; RÜÜTLI
2. Maimu; BERG
8. Ene; TOMBERG
3. Elmar-Johannes; TRUU
9. Jaan: ÕUNAPUU
4. Vladimir; MASLOV
10. Tiit; TAMMSAAR
5. Mart; HELME
11. Uno; SILBERG
6. Jaanus; MÄNNIK
12. Villu; REILJAN
PARTIS NON REPRESENTES AU PE
a. ESTONIAN SOCIAL DEMOCRATIC LABOUR PARTY
1. Tiit; TOOMSALU
3. Nikolai; KULIKOV
2. Sirje; KINGSEPP
4.
b. DEMOCRATS - ESTONIAN DEMOCRATIC PARTY
1. Aleksander; EINSELN
3. Kaarel Jaak; ROOSAARE
2. Jaan; LAAS
4.
c. ESTONIAN PENSIONERS' PARTY
1. Jaan; KUNDLA
3.
2.
4.
d. RUSSIAN PARTY IN ESTONIA
1. Dmitri; LINTER
7. Aleksei; OSTROVSKI
2. Jelena; ZIOLKOWSKA
8. Viktooria; BOLDÕREVA
3. Andrei; SOROKOLET
9. Lilia; BESPALOVA
4. Aleksei; DEMITŠEV
10. Sergei; NIKOLAEV
5. Valentin; IVANOV
11. Dmitri; LAURIS
6. Irina; BUDRIK
12. Vadim; JÄRVINEN
f. INDIVIDUAL CANDIDATES
1. Heikki Heinrick; TANN
3. Georgi; BÕSTROV
2. Marek; STRANDBERG
4. Martin; HELME