EUROOPA PARLAMENDI VALIMISVAATLUSED

Tabeli juurde Kaardi juurde

Missioonid 2014–2019 (parlamendi 8. ametiaeg)

Riik
Valimiste tasand
Valimiskuupäev
Delegatsiooni aruanne
Νιγηρία
Üldvalimised
28.03.2015
Tadžikistan
Parlamendivalimised
01.03.2015
Moldova
Parlamendivalimised
30.11.2014
Tuneesia
Presidendivalimised
21.12.2014
Tuneesia
Presidendivalimised
23.11.2014
Tuneesia
Parlamendivalimised
26.10.2014
Ukraina
Parlamendivalimised
26.10.2014

Missioonid 2009–2014 (parlamendi 7. ametiaeg)

Riik
Valimiste tasand
Valimiskuupäev
Delegatsiooni aruanne
Egiptus
Presidendivalimised
26 et 28.05.2014
Ukraina
Presidendivalimised
25.05.2014
Honduras
Üldvalimised
24.11.2013
Nepal
Parlamendivalimised
19.11.2013
Tadžikistan
Delegatsiooni aruanne
06.11.2013
Gruusia
Delegatsiooni aruanne
27.10.2013
Madagaskar
Üldvalimised
25.10 and 20.12 2013
Aserbaidžaan
Delegatsiooni aruanne
09.10.2013
Mali
Delegatsiooni aruanne
28.07.2013
Pakistan
Üldvalimised
11.05.2013
-
Paraguay
Üldvalimised
23.04.2013
Guinea-Bissau
Všeobecné
13.04.2013
Keenia
Üldvalimised
04.03.2013
Armeenia
Üldvalimised
18.02.2013
Jordaania
Parlamendivalimised
17.11.2012
Sierra Leone
Üldvalimised
17.11.2012
Ukraina
Parlamendivalimised
28.10.2012
Gruusia
Parlamendivalimised
01.10.2012
Ida-Timor
Parlamendivalimised
07.07.2012
Alžeeria
Parlamendivalimised
10.05.2012
Armeenia
Parlamendivalimised
06.05.2012
Senegal
Delegatsiooni aruanne
26.02 and 25.03 2012
Kongo Demokraatlik Vabariik
Delegatsiooni aruanne
28.11.2011
Nicaragua
Üldvalimised
06.11.2011
Kõrgõzstan
Delegatsiooni aruanne
30.10.2011
Tuneesia
Põhiseadusliku kogu valimised
23.10.2011
Sambia
Üldvalimised
20.09.2011
Peruu
Delegatsiooni aruanne
05.06.2011
Nigeeria
Delegatsiooni aruanne
16.04.2011
Uganda
Üldvalimised
18.02.2011
Tšaad
Parlamendivalimised
13.02.2011
Sudaan
Rahvahääletus
9-17.01.2011
Kosovo
Parlamendivalimised
09.01.2011
Kosovo
Parlamendivalimised
12.12.2010
Moldova
Parlamendivalimised
28.11.2010
Aserbaidžaan
Parlamendivalimised
07.11.2010
Tansaania
Üldvalimised
31.10.2010
Kõrgõzstan
Parlamendivalimised
10.10.2010
Sudaan
Üldvalimised
11-13.04.2010
Togo
Delegatsiooni aruanne
04.03.2010
Tadžikistan
Parlamendivalimised
28.02.2010
Ukraina
Delegatsiooni aruanne
17.01.2010

Missioonid 2004–2009 (parlamendi 6. ametiaeg)

Riik
Valimiste tasand
Valimiskuupäev
Delegatsiooni aruanne
Mosambiik
Üldvalimised
28.10.2009
Moldova
Parlamendivalimised
29.07.2009
Liibanon
Parlamendivalimised
07.06.2009
Ecuador
Üldvalimised
26.04.2009
Moldova
Parlamendivalimised
05.04.2009
El Salvador
Delegatsiooni aruanne
15.03.2009
Boliivia
Rahvahääletus
25.01.2009
El Salvador
Parlamendivalimised
18.01.2009
Bangladesh
Seadusandliku kogu valimised
29.12.2008
Aserbaidžaan
Delegatsiooni aruanne
13.10.2008
Ecuador
Rahvahääletus
28.09.2008
Rwanda
Parlamendivalimised
15.09.2008
Angola
Parlamendivalimised
05.09.2008
Kambodža
Parlamendivalimised
27.07.2008
Gruusia
Parlamendivalimised
21.05.2008
Nepal
Põhiseadusliku kogu valimised
10.04.2008
Armeenia
Delegatsiooni aruanne
19.02.2008
Pakistan
Parlamendivalimised
18.02.2008
Gruusia
Delegatsiooni aruanne
05.01.2008
Kosovo
Seadusandliku kogu valimised
17.11.2007
Guatemala
Delegatsiooni aruanne
04.11.2007
Togo
Parlamendivalimised
14.10.2007
Ukraina
Parlamendivalimised
30.09.2007
Guatemala
Parlamendivalimised
09.09.2007
Armeenia
Parlamendivalimised
12.05.2007
Nigeeria
Üldvalimised
14+21.04.2007
Ida-Timor
Delegatsiooni aruanne
09.04.2007
Ida-Timor
Seadusandliku kogu valimised
30.06.2007
Mauritaania
Delegatsiooni aruanne
11, 25.03.2007
Indoneesia (Aceh)
Kohalikud valimised
11.12.2006
Venezuela
Delegatsiooni aruanne
03.12.2006
Mauritaania
Seadusandliku kogu valimised, Kohalikud valimised
19.11.2006
Nicaragua
Delegatsiooni aruanne, Seadusandliku kogu valimised
05.11.2006
Kongo Demokraatlik Vabariik
Delegatsiooni aruanne, Seadusandliku kogu valimised, Provintsivalimised
29.10.2006
Kongo Demokraatlik Vabariik
Delegatsiooni aruanne, Seadusandliku kogu valimised, Provintsivalimised
30.07.2006
Peruu
Delegatsiooni aruanne, Seadusandliku kogu valimised
04.06.2006
Colombia
Delegatsiooni aruanne
28.05.2006
Montenegro
Rahvahääletus
21.05.2006
Ukraina
Parlamendivalimised
26.03.2006
Uganda
Delegatsiooni aruanne, Parlamendivalimised
23.02.2006
Haiti
Delegatsiooni aruanne, Parlamendivalimised, Senatorial
07.02.2006, 21.04.2006
Palestiina okupeeritud ala
Seadusandliku kogu valimised
19.01.2006
Boliivia
Delegatsiooni aruanne
18.12.2005
Venezuela
Parlamendivalimised
04.12.2005
Kasahstan
Delegatsiooni aruanne
04.12.2005
Aserbaidžaan
Parlamendivalimised
06.11.2005
Libeeria
Delegatsiooni aruanne
11.10.2005
Afganistan
Parlamendivalimised, Provintsivalimised
18.09.2005
Kõrgõzstan
Delegatsiooni aruanne
10.07.2005
Burundi
Parlamendivalimised
04.07.2005
-
Albaania
Parlamendivalimised
03.07.2005
Liibanon
Parlamendivalimised
29.05.2005
Etioopia
Parlamendivalimised
15.05.2005
Moldova
Parlamendivalimised
06.03.2005
Kõrgõzstan
Parlamendivalimised
27.02.2005
Palestiina okupeeritud ala
Delegatsiooni aruanne
09.01.2005
Ukraina
Delegatsiooni aruanne
26.12.2004
Mosambiik
Delegatsiooni aruanne, Parlamendivalimised
01, 02.12.2004
Ukraina
Delegatsiooni aruanne
21.11.2004
Ukraina
Delegatsiooni aruanne
31.10.2004
Kosovo
Parlamendivalimised
23.10.2004
Indoneesia
Delegatsiooni aruanne
20.09.2004

Missioonid 1999–2004 (parlamendi 5. ametiaeg)

Riik
Valimiste tasand
Valimiskuupäev
Delegatsiooni aruanne
Indoneesia
Parlamendivalimised
05.04.2004
Gruusia
Parlamendivalimised
28.03.2004
Gruusia
Delegatsiooni aruanne
04.01.2004
Guatemala
Üldvalimised
28.12.2003
Guatemala
Üldvalimised
09.11.2003
Gruusia
Parlamendivalimised
23.11.2003
Gruusia
Parlamendivalimised
02.11.2003
Rwanda
Delegatsiooni aruanne
25.08.2003
Kambodža
Parlamendivalimised
27.07.2003
-
Nigeeria
Delegatsiooni aruanne
19.04.2003
-
Keenia
Delegatsiooni aruanne, Parlamendivalimised
27.12.2002
Madagaskar
Parlamendivalimised
15.12.2002
Seišellid
Parlamendivalimised
4, 6.12.2002
-
Ecuador
Delegatsiooni aruanne
24.11.2002
Ecuador
Üldvalimised, Delegatsiooni aruanne
20.10.2002
Pakistan
Seadusandliku kogu valimised
10.10.2002
Bosnia ja Hertsegoviina
Üldvalimised, Delegatsiooni aruanne
05.10.2002
Maroko
Parlamendivalimised
27.09.2002
Endine Jugoslaavia Makedoonia Vabariik
Parlamendivalimised
15.09.2002
Alžeeria
Parlamendivalimised
30.05.2002
Tuneesia
Delegatsiooni aruanne
26.05.2002
Colombia
Delegatsiooni aruanne
26.05.2002
Sierra Leone
Delegatsiooni aruanne, Parlamendivalimised
14.05.2002
Ukraina
Parlamendivalimised
31.03.2002
Kongo
Delegatsiooni aruanne
10.03.2002
Saalomoni Saared
Parlamendivalimised
05.12.2001
Kosovo
Parlamendivalimised
17.11.2001
Valgevene
Delegatsiooni aruanne
09.09.2001
Ida-Timor
Põhiseadusliku kogu valimised
30.08.2001
Albaania
Parlamendivalimised
24.06.2001
Peruu
Delegatsiooni aruanne
03.06.2001
Peruu
Parlamendivalimised, Delegatsiooni aruanne
08.04.2001
Valgevene
Parlamendivalimised
15.10.2000
Mehhiko
Delegatsiooni aruanne, Parlamendivalimised
02.07.2000
Zimbabwe
Parlamendivalimised
24, 25.06.2000
Venemaa
Parlamendivalimised
19.12.1999
Ida-Timor
Rahvahääletus
30.08.1999
-

Missioonid 1994–1999 (parlamendi 4. ametiaeg)

Riik
Valimiste tasand
Valimiskuupäev
Delegatsiooni aruanne
Venezuela
Delegatsiooni aruanne
06.12.1998
-
Gabon
Delegatsiooni aruanne
06.12.1998
-
Albaania
Rahvahääletus
22.11.1998
-
Venezuela
Regional, Seadusandliku kogu valimised
08.11.1998
-
Slovakkia
Seadusandliku kogu valimised
25, 26.09.1998
-
Bosnia ja Hertsegoviina
Delegatsiooni aruanne, Parlamendivalimised
12, 13.09.1998
-
Kambodža
Parlamendivalimised
26.07.1998
-
Bosnia ja Hertsegoviina
Kohalikud valimised
13, 14.09.1997
-
Mali
Parlamendivalimised
03.08.1997
-
Albaania
Parlamendivalimised
29.06.1997, 06.07.1997
-
Bulgaaria
Parlamendivalimised
19.05.1997
-
Jeemen
Parlamendivalimised
27.04.1997
-
Horvaatia
Kohalikud valimised
13.04.1997
-
Tšaad
Parlamendivalimised
16.02.1997
-
Tšaad
Parlamendivalimised
05.01.1997
-
Niger
Üldvalimised
23.11.1996
-
Valgevene
Rahvahääletus , Parlamendivalimised
22-26.11.1996
-
Nicaragua
Üldvalimised
20.10.1996
-
Bosnia ja Hertsegoviina
Parlamendivalimised
14.09.1996
-
Venemaa
Delegatsiooni aruanne
15.06.1996 & 03.07.1996
-
Palestiina okupeeritud ala
Seadusandliku nõukogu valimised, Delegatsiooni aruanne
27.01.1996
-
Venemaa
Seadusandliku kogu valimised
17.12.1995
-
Kasahstan
Parlementary
4, 11.12.1995
-
Valgevene
Seadusandliku kogu valimised
29.11.1995 & 10.12.1995
-
Guatemala
Üldvalimised
12.11.1995
-
Aserbaidžaan
Seadusandliku kogu valimised
12.11.1995
-
Gruusia
Delegatsiooni aruanne, Seadusandliku kogu valimised
05.11.1995
-
Armeenia
Seadusandliku kogu valimised
05.07.1995
-
Guinea
Seadusandliku kogu valimised
11.06.1995
-
Valgevene
Seadusandliku kogu valimised
14, 28.05.1995
-
Mehhiko
Delegatsiooni aruanne
21.08.1994
-
Valgevene
Delegatsiooni aruanne
23.06.1994
-
Allikas: Euroopa Parlament 25/01/2013