loading animationloading...

Parlament EuropejskiNasze platformy społecznościowe w jednym miejscu

down arrow
Facebook

Facebook

picture
Na naszym profilu na Facebooku znajdziesz m.in.: wywiady na żywo, chaty z posłami, aktualizowane dwa razy dziennie wiadomości o UE, wiele interesujących materiałów wideo, a także odsyłacz do krajowych biur informacyjnych PE, gdzie możesz uzyskać informacje w swoim języku.
Twitter

Twitter

picture
Tu znajdziesz najnowsze informacje z Parlamentu Europejskiego w 24 językach urzędowych UE - artykuły, transmitowane na żywo debaty, galerie zdjęć itp. Na Twitterze znajdziesz również specjalistyczne konta Parlamentu Europejskiego dla osób zawodowo związanych ze środkami przekazu.
Instagram

Instagram

picture
Zajrzyj za kulisy Parlamentu, aby przekonać się, jak wygląda jego codzienne życie. Na naszym koncie na Instagramie zgromadziliśmy setki oryginalnych zdjęć – każdy może je wykorzystywać do celów niekomercyjnych pod warunkiem podania źródła
Flickr

Flickr

picture
Doskonałe źródło fotografii z życia codziennego Parlamentu. Nasze konto na tym portalu zawiera tysiące oryginalnych zdjęć przeznaczonych do swobodnego wykorzystania w celach niekomercyjnych pod warunkiem podania źródła.
YouTube

YouTube

picture
Oglądaj serwisy informacyjne i zabawne krótkie filmy przygotowane przez ekipę Parlamentu Europejskiego.
LinkedIn

LinkedIn

picture
280 znaków na Twitterze nie zawsze wystarcza? Na LinkedIn możesz wziąć udział w dogłębnych dyskusjach o kształtowaniu polityki UE.
Pinterest

Pinterest

picture
Portal zawierający grafikę informacyjną Parlamentu do swobodnego wykorzystania w celach niekomercyjnych i pod warunkiem podania źródła, oczywiście.
Newshub

Newshub

picture
Łatwa w nawigacji platforma zawierająca wszystkie kanały mediów społecznościowych dotyczące wszystkich posłów do PE, grup politycznych i instytucji, umożliwiająca proste ustawienie kanału według języka, kraju, partii czy najpopularniejszych tematów.
Reddit

Reddit

picture
Na naszym koncie w tym serwisie udostępniamy informacje i przybliżamy działalność Parlamentu i jego komisji. Znajdziesz tu wpisy, w tym materiały wideo, infografiki, opracowania, wiadomości, zdjęcia i nie tylko. Użytkowników zachęcamy do aktywnego udziału!
Snapchat

Snapchat

picture
Zajrzyj za kulisy Parlamentu Europejskiego, poznaj najświeższe wiadomości i zobacz, jak wygląda codzienna praca zespołu odpowiedzialnego za media społecznościowe w Parlamencie Europejskim. Naszego konta szukaj pod nazwą „europarl”, a gdy już je znajdziesz, nie zapomnij przesłać nam wiadomości!
Google+

Google+

picture
Codziennie aktualizowane informacje o pracy Parlamentu, miejsce spotkań z posłami, ciekawe dyskusje, zabawne prezenty. Odkryj tę dynamicznie rozwijającą się społeczność!
more GO