skip to content

Sīkdatņu politika EP Informācijas biroja mājas lapā

Mēs lietojam sīkdatnes (cookies-angļu.val.), lai nodrošinātu jums labāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Šīs sīkdatnes mēs izmantojam tikai statistikas vākšanas nolūkos, izmantojot Google Analytics; personas dati netiek vākti. Ja vēlaties uzzināt vairāk par to, kā atslēgt sīkdatnes jūsu datorā, lūdzu apmeklējiet www.aboutcookies.org

Turpināt
 
 
  • Riga.
 

Jaunumi

Eiropas Parlamenta (EP) priekšsēdētājs Antonio Tajāni 25. Jūlijā Giornate degli Autori (Venēcijas dienu) ietvaros Romā nosaucis trīs filmas, kas šogad sacentīsies par EP piešķirto LUX balvu.
Lasīt tālāk
Tā kā Turcijā plānotās izmaiņas konstitūcijā neatbilst ES dalībvalstīm noteiktajiem kritērijiem, to īstenošanas gadījumā būtu jāiesaldē Turcijas pievienošanās sarunas ES, EP deputāti brīdina ceturtdien pieņemtā rezolūcijā.
Lasīt tālāk
EP deputāti apstiprināja īpašās komitejas izveidi, lai identificētu pretterorisma pasākumu un politikas trūkumus ES. Komisija izveidota uz 12 mēnešiem.
Lasīt tālāk

Pasākumi

26.maija EP Vēstnieku skolas absolventi.
Piektdien, 26.maijā, noticis pirmais “Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolu” izlaidums - programmas pirmajā gadā to veiksmīgi īstenojušas jeb “absolvējušas” 23 skolas no dažādām Latvijas pilsētām.
Lasīt tālāk
Aicinām jauniešus piedalīties Eiropas Parlamenta informācijas biroja Latvijā rīkotajā “Jaunatnes līdzdalības nedēļā 2017” ar lozungu un mirkļbirku #BalsoTu, kas notiks no 8. līdz 12. maijam Rīgā. Trīs pasākumi, trīs svarīgi jautājumi, trīs aizraujoši un dažādu interešu jauniešiem domāti veidi, kā paust savu viedokli!
Lasīt tālāk
Eiropas Parlamenta Informācijas birojs (EPIB) Latvijā aicina radio stacijas integrēt savā programmā debates par Eiropas Parlamentu (EP), kas informētu Latvijas iedzīvotājus par institūcijas prioritātēm un īstenoto, un Latvijas deputātu paveikto EP komitejās, kurās viņi strādā.
Lasīt tālāk