skip to content

Sīkdatņu politika EP Informācijas biroja mājas lapā

Mēs lietojam sīkdatnes (cookies-angļu.val.), lai nodrošinātu jums labāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Šīs sīkdatnes mēs izmantojam tikai statistikas vākšanas nolūkos, izmantojot Google Analytics; personas dati netiek vākti. Ja vēlaties uzzināt vairāk par to, kā atslēgt sīkdatnes jūsu datorā, lūdzu apmeklējiet www.aboutcookies.org

Turpināt
 
 
  • Riga.
 

Jaunumi

Sākoties sarunām par Apvienotās Karalistes izstāšanos no Eiropas Savienības, Eiropas Parlamenta (EP) priekšsēdētājs Antonio Tajāni un Brexit koordinators Gijs Ferhofštats vēlreiz uzsvēra nepieciešamību aizsargāt pilsoņu tiesības. Brexit vienošanās ir iespējama tikai ar EP piekrišanu.
Lasīt tālāk
Eiropas Savienībai (ES) būtu jāizmanto “sadarbīgās” jeb “kopīgošanas” ekonomikas sniegtie ieguvumi, vienlaikus nodrošinot godīgu konkurenci, darba ņēmēju tiesību aizsardzību un nodokļu saistību izpildi.
Lasīt tālāk
EP deputāti uzskata, ka ES investīciju plānam – Eiropas Stratēģisko investīciju fondam (ESIF) – vajadzētu veiksmīgāk darboties trūcīgākajos ES reģionos, galveno uzmanību veltīt nākotnē vērstiem ieguldījumiem un atbalstīt projektus, kas citādi nesaņemtu atbalstu.
Lasīt tālāk

Pasākumi

26.maija EP Vēstnieku skolas absolventi.
Piektdien, 26.maijā, noticis pirmais “Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolu” izlaidums - programmas pirmajā gadā to veiksmīgi īstenojušas jeb “absolvējušas” 23 skolas no dažādām Latvijas pilsētām.
Lasīt tālāk
Aicinām jauniešus piedalīties Eiropas Parlamenta informācijas biroja Latvijā rīkotajā “Jaunatnes līdzdalības nedēļā 2017” ar lozungu un mirkļbirku #BalsoTu, kas notiks no 8. līdz 12. maijam Rīgā. Trīs pasākumi, trīs svarīgi jautājumi, trīs aizraujoši un dažādu interešu jauniešiem domāti veidi, kā paust savu viedokli!
Lasīt tālāk
Eiropas Parlamenta Informācijas birojs (EPIB) Latvijā aicina radio stacijas integrēt savā programmā debates par Eiropas Parlamentu (EP), kas informētu Latvijas iedzīvotājus par institūcijas prioritātēm un īstenoto, un Latvijas deputātu paveikto EP komitejās, kurās viņi strādā.
Lasīt tālāk