skip to content

Sīkdatņu politika EP biroja mājas lapā

Mēs lietojam sīkdatnes (cookies-angļu.val.), lai nodrošinātu jums labāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Šīs sīkdatnes mēs izmantojam tikai statistikas vākšanas nolūkos, izmantojot Google Analytics; personas dati netiek vākti. Ja vēlaties uzzināt vairāk par to, kā atslēgt sīkdatnes jūsu datorā, lūdzu apmeklējiet www.aboutcookies.org

Turpināt
 
 
žurnālisti
Žurnālisti Strasbūrā
 

Eiropas Parlamenta birojs Latvijā izsludina pieteikšanos veidot radio debates

09/03/2018

Eiropas Parlamenta birojs (EPB) Latvijā aicina radio stacijas integrēt savā programmā debates par Eiropas Parlamentu (EP), kas informētu Latvijas iedzīvotājus par EP pieņemtajiem lēmumiem, astoņām komunikācijas prioritātēm (drošība, migrācija, sociālā aizsardzība, izaugsme, patērētāju aizsardzība, vide un klimats, Eiropas nākotne un cilvēktiesības), un Latvijas deputātu paveikto EP komitejās, kurās viņi strādā.

No radio puses nepieciešams profesionāls atbalsts, lai informāciju sagatavotu redakcionāli neatkarīgi un debates īstenotu atbilstoši radio auditorijas vajadzībām un paradumiem ar mērķi sasniegt maksimālo rezultātu, veicinot pēc iespējas plašākas auditorijas izpratni par EP un deputātu darba lauku, prioritātēm un paveikto un tā ietekmi uz ES, t.sk., Latvijas iedzīvotāju dzīvēm, lai stimulētu interesi padalīties EP vēlēšanās 2019. gada maijā - ņemot vērā, ka Latvijas nacionālās likumdošanas pamatā 80% ir Eiropas Savienības (ES) likumu. EPB aicina uz radio debašu formātu raudzīties pēc iespējas plašāk un radošāk, piemēram, kopā ar politiķiem debatēs iesaistot arī nozares ekspertus vai sabiedrībā zināmus cilvēkus, atbilstoši tēmai un kontekstam. Lūdzu, plašāku informāciju par EP un EP deputātu aktivitātēm skatīt EPB Latvijā mājaslapā www.europarl.lv.

Tehniskās prasības radio debatēm:

  • jānotiek 1-4 reizes mēnesī, iekļaujoties laika posmā no 2018. gada maija līdz decembrim (minimālais radio debašu periods: 2 mēneši; maksimālais - līdz gada beigām);
  • vienai radio debašu pārraidei jāilgst vismaz 25 minūtes;
  • radio debatēm jābūt reklamētām radio un radio sociālajos tīklos, nodrošinot pēc iespējas plašākas auditorijas sasniegšanu;
  • EPB jāmin kā projekta sadarbības partneris raidījuma laikā un visā saistītajā komunikācijā.
  • piedāvājumā jānorāda, kādas būtu viena raidījuma izmaksas.

Debašu ideju un finanšu piedāvājumu iesūtīt jelena.glazova@europarl.europa.eu un epriga@europarl.europa.eu līdz 6.aprīlim.

Piedāvājumu vērtēšanā svarīgi faktori būs: auditorijas lielums, piedāvātais redzējums, kā debates par salīdzinoši smagnējām un sarežģītām ES likumdevēja tēmām, astoņām EP komunikācijas prioritātēm un EP deputātu darbu īstenot atraktīvi un saistoši pēc iespējas plašākai radio auditorijai, t.sk., svarīgs arī radio debašu projekta nosaukums un  piedāvājums sociālo mediju kampaņai.  

Piedāvājumi tiks izvērtēti 20.aprīlī, un visi pieteikuma iesniedzēji saņems atbildi. EPB patur iespēju kontraktēt vienu vai vairākus pieteikuma iesniedzējus sava budžeta ietvaros.