skip to content

Sīkdatņu politika EP Informācijas biroja mājas lapā

Mēs lietojam sīkdatnes (cookies-angļu.val.), lai nodrošinātu jums labāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Šīs sīkdatnes mēs izmantojam tikai statistikas vākšanas nolūkos, izmantojot Google Analytics; personas dati netiek vākti. Ja vēlaties uzzināt vairāk par to, kā atslēgt sīkdatnes jūsu datorā, lūdzu apmeklējiet www.aboutcookies.org

Turpināt
 
 
Jaunieši EP Strasbūrā
Euroscola apmeklējums Strasbūrā
 

Jauniešiem

Interesē starptautiski procesi, ar savām idejām iedvesmo arī citus un vēlies gūt jaunu pieredzi? Eiropas Parlamenta Informācijas birojs lielu vērību velta jauniešu iespējām Eiropā, organizējot dažādus konkursus, informējot par praksi ES institūcijās un aicinot uz diskusijām.

 .

Ja vēlies lasīt vissvaigākās ziņas no Eiropas Parlamenta un operatīvi saņemt informāciju par dažādām iespējām jauniešiem, draudzējies ar mums arī sociālajos tīklos:

Facebookdraugiem.lvtwitter
 

EUROSCOLA

Vēlies braukt kopā ar klasesbiedriem uz Eiropas Parlamentu Strasbūrā? Piedalies konkursā EUROSCOLA 10.-12. klašu skolēniem!

 

EP vēstnieku skola

Eiropas Savienības mēroga programma “Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolas” šogad arī Latvijā. Tās mērķis ir jauniešos veicināt apziņu par sevi kā nozīmīgu ES daļu, rosināt izpratni par sabiedrībā notiekošo un motivēt līdzdarboties.

 

Prakse

Pieejami vairāki prakses veidi: vispārējā, žurnālistu un tulkotāju prakse.

 

Iespējas jauniešiem

Informācijas biroju uzdevums ir palīdzēt iepazīt Eiropas Parlamentu un Eiropas Savienību.

 

Eiropas jaunatnes Kārļa Lielā balva

Esi īsts eiropietis un popularizē Eiropas Savienības darbu arī citu jauniešu vidū? Seko līdzi Eiropas jaunatnes Kārļa Lielā balvas aktualitātēm!

 

EYE2016 - Eiropas Jaunatnes dienas

Eiropas Jaunatnes diena - vasaras piedzīvojums Strasbūrā Eiropas Parlamentā.