skip to content

Sīkdatņu politika EP Informācijas biroja mājas lapā

Mēs lietojam sīkdatnes (cookies-angļu.val.), lai nodrošinātu jums labāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Šīs sīkdatnes mēs izmantojam tikai statistikas vākšanas nolūkos, izmantojot Google Analytics; personas dati netiek vākti. Ja vēlaties uzzināt vairāk par to, kā atslēgt sīkdatnes jūsu datorā, lūdzu apmeklējiet www.aboutcookies.org

Turpināt
 
Skolu komandas
Skolu komandas
 
Darbs skolā
Darbs skolā
 

EP Vēstnieku skola

Aktualitātes

Šodien, 19. oktobrī, esošajām 23 “Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolām” pievienojās vēl 27 Latvijas skolas, kuras apņēmušās iesaistīties programmā un vairot skolēnu izpratni par Eiropas parlamentāro demokrātiju un Eiropas pilsoniskuma vērtībām. Šajā, Eiropas Parlamenta Informācijas biroja (EPIB) Latvijā rīkotajā, pasākumā piedalījās gan programmas pirmo kārtu absolvējušās skolas, gan Valsts izglītības un satura centra pārstāve Danute Grīnfelde, kā arī zinātnieks kvantu fizikā Vjačeslavs Kaščejevs ar iedvesmas stundu “Aizraujoši par sarežģīto” un dizainere Inguna Elere ar lekciju “Kad uz nopietno paskatāmies citādāk”. Veiksmi jaunajām Vēstnieku skolām!
Lasīt tālāk

Atklātās stundas

Janvārī norisinās virkne atklāto stundu dažādās skolās  
Lasīt tālāk

Atvērtā grāmata

Pilsoniskuma portfolio

EPVS juniori

Katra EPVS dalībskola lepojas ar junioru komandu – jauniešiem, kuri grib un var izdarīt vairāk kā citi. EPVS junioriem ir idejas, enerģija un zināšanas, lai veidotu Latviju un Eiropu tādu, kādā mēs visi vēlamies dzīvot!

Labā prakse

Paveiktais