skip to content

Sīkdatņu politika EP Informācijas biroja mājas lapā

Mēs lietojam sīkdatnes (cookies-angļu.val.), lai nodrošinātu jums labāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Šīs sīkdatnes mēs izmantojam tikai statistikas vākšanas nolūkos, izmantojot Google Analytics; personas dati netiek vākti. Ja vēlaties uzzināt vairāk par to, kā atslēgt sīkdatnes jūsu datorā, lūdzu apmeklējiet www.aboutcookies.org

Turpināt
 
Skolu komandas
Skolu komandas
 
Darbs skolā
Darbs skolā
 

EP Vēstnieku skola

Piedāvājam izmantošanai Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolu skolotāju izstrādātos metodiskos mācību materiālus Eiropas Savienības tematikas integrēšanai dažādos mācību priekšmetos. Nodarbību plāni, darba lapas, uzdevumi, spēles, prezentācijas, viktorīnas un krustvārdu mīklas angļu valodas, dabaszinību, ekonomikas, filozofijas, fizikas, ģeogrāfijas, informātikas, kulturoloģijas, vēstures, latviešu valodas un citām nodarbībām.
Lasīt tālāk
Vecāki un skolotāji - skolēni atzīst, ka tieši Jūsu viedoklis un rīcība visvairāk ietekmē viņu politiskos uzskatus. Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolu jaunieši veica aptaujas ar mērķi noskaidrot vienaudžu attieksmi pret vēlēšanām, izpratni par politiku un gatavību iesaistīties, piemēram, balsojot.
Lasīt tālāk
Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolās visā Latvijā 9.maijā īstenoti grandiozi Eiropas dienas svētki ar A - asprātība; D - dziesmas; E - Eiropas eksāmens; H - himna; J - jaunas zināšanas & jautrība; K - karogs & kūka; L - līdzdalība; M - mode; P - pārsteigums; V - valsts; Z - zibakcija u.t.t.
Lasīt tālāk
EP Vēstnieku skolas logo
Vairāki simti skolu no visas Eiropas Savienība jau seko un ir pievienojušies EP Vēstnieku skolu Facebook grupām.
Lasīt tālāk
EP Vēstnieku skolu seminārs.
Skolotājiem, kas iesaistās projekta īstenošanā, ir iespēja apmeklēt izglītojošus seminārus Rīgā un reģionos, ka arī Briselē/Strasbūrā un sadarboties ar izciliem ekspertiem.
Lasīt tālāk
Skolu komandas
Pirmās Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolu komandas no visiem Latvijas reģioniem uzsākušas savu darbu! Tiek slīpēti grandiozi Eiropas dienu scenāriji un Eiropas vārds tiek locīts teju katrā mācību priekšmetā. “Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolas” ir Eiropas mēroga programma, ko īsteno Eiropas Parlaments Latvijā. Mērķis ir veicināt jauniešos apziņu par sevi kā nozīmīgu Eiropas Savienības daļu, rosināt izpratni par sabiedrībā notiekošo un motivēt līdzdarboties
Lasīt tālāk
Skolotāju seminārs
Sadarbībā ar pedagogiem Eiropas Parlamenta Informācijas birojs (EPIB) Latvijā sāk Eiropas Savienības (ES) mēroga programmu “Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolas”. Tās mērķis ir jauniešos veicināt apziņu par sevi kā nozīmīgu ES daļu, rosināt izpratni par sabiedrībā notiekošo un motivēt līdzdarboties.
Lasīt tālāk