skip to content

Sīkdatņu politika EP Informācijas biroja mājas lapā

Mēs lietojam sīkdatnes (cookies-angļu.val.), lai nodrošinātu jums labāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Šīs sīkdatnes mēs izmantojam tikai statistikas vākšanas nolūkos, izmantojot Google Analytics; personas dati netiek vākti. Ja vēlaties uzzināt vairāk par to, kā atslēgt sīkdatnes jūsu datorā, lūdzu apmeklējiet www.aboutcookies.org

Turpināt
 
Skolu komandas
Skolu komandas
 
Darbs skolā
Darbs skolā
 

EP Vēstnieku skola

Mēs esam Eiropa! Mums ir pa spēkam to veidot labāku! Jau 70 Latvijas skolas īsteno Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolu programmu. 
Lasīt tālāk

Aktualitātes

Iepazīsties ar Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolu atklāto stundu norises laikiem un tematiem šajā, 2018./2019. mācību gadā!
Lasīt tālāk

Paveiktais

“Eiropas Parlamenta Vēstnieku skola” statusu Latvijā ieguvusi jau 41 skola dažādās Latvijas pilsētās. Piektdien, 25.maijā, notika otrais skolu izlaidums - Valsts izglītības satura centra vadītājs Guntars Catlaks un Eiropas Parlamenta deputāts Artis Pabriks programmu absolvējušajām skolām pasniedza “Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolas” goda zīmes.
Lasīt tālāk
2017./2018. mācību gads
2016./2017.mācību gads
 

Atvērtā grāmata

Paldies Eiropas Parlamenta deputātiem – Sandrai Kalniete, Krišjānim Kariņam, Artim Pabrikam, Inesei Vaiderei un Robertam Zīlei..
Izglītība ir dialogs, kurā pilnveidojam viens otru. Lai veidotu nepastarpinātu un individuāli nozīmīgu dialogu starp Eiropas Parlamenta deputātiem un skolēniem, šī gada 19. oktobrī tika aizsākta jauna tradīcija - "Atvērtā grāmata". Tas ir dialogs caur grāmatu, kas ir bijusi nozīmīga ceļa zīme EP deputātu dzīvē.
Lasīt tālāk

EP vēstnieki juniori

Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolu jaunieši aptaujāja 3000 savus vienaudžus un secināja, ka jaunieši vēlas iesaistīties politiskajos un sabiedriskajos procesos, tomēr tam traucē izpratnes un apziņas trūkums, ka viņi var tos ietekmēt. Daudzi gaida 18 gadu vecumu, kad ir vairāk iespēju līdzdarboties. 
Lasīt tālāk
Vecāki un skolotāji - skolēni atzīst, ka tieši Jūsu viedoklis un rīcība visvairāk ietekmē viņu politiskos uzskatus. Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolu jaunieši veica aptaujas ar mērķi noskaidrot vienaudžu attieksmi pret vēlēšanām, izpratni par politiku un gatavību iesaistīties, piemēram, balsojot.
Lasīt tālāk