skip to content

Sīkdatņu politika EP Informācijas biroja mājas lapā

Mēs lietojam sīkdatnes (cookies-angļu.val.), lai nodrošinātu jums labāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Šīs sīkdatnes mēs izmantojam tikai statistikas vākšanas nolūkos, izmantojot Google Analytics; personas dati netiek vākti. Ja vēlaties uzzināt vairāk par to, kā atslēgt sīkdatnes jūsu datorā, lūdzu apmeklējiet www.aboutcookies.org

Turpināt
 
 
 

Euroscola 2011

Kuldīgas Centra vidusskolas skolēni iespēju piedalīties apmaksātā braucienā uz pasākumu EUROSCOLA ieguva kā balvu Eiropas Parlamenta biroja Latvijā rīkotajā konkursā "Eiropas Parlamenta vēlēšanas mūsu skolā". Šī gada februārī mūsu skolas Eiropas klubs noorganizēja simulācijas spēli vidusskolēniem "KCV EP vēlēšanas", tās norise tika fotografēta un filmēta. Konkursam iesniegtā reportāža guva atzinību un mūsu skola saņēma ielūgumu doties uz Eiropas Parlamentu Strasbūrā.
Lasīt tālāk
2011. gadā Rīgas 10. vidusskolas skolēni piedalījās Eiropas Parlamenta biroja Latvijā rīkotajā konkursā EUROSCOLA un izcīnīja iespēju doties uz Strasbūru, lai godam pārstāvētu Latvijas vārdu šajā daudznacionālajā jauniešu konkursā. Konkursa ietvaros 10. vidusskolas skolēniem bija iespēja apmeklēt Eiropas Parlamenta mītni Strasbūrā, kur satika līdzīgi domājošus jauniešus no citām Eiropas Savienības valstīm.
Lasīt tālāk
Ja kādreiz, ciemojoties skolās pie ārzemju kolēģiem, labvēlīgā skaudībā tika apbrīnota viņu skolēnu iespēja doties "mācību praksē" ārpus skolas ne vien uz kādu vietējās apkaimes uzņēmumu, bet pat citu valsti, tad tagad šāda iespēja tiek piedāvāta arī Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas skolēniem.
Lasīt tālāk
16. februāris, seši no rīta pie Rīgas 25. vidusskolas bija vērojams patīkams uztraukums. Jau pēc pāris minūtēm klāt bija autobuss, ar kuru 24 skolēni un trīs skolotāji - devās ceļojumā uz Eiropu. Brauciena galamērķis - pasākums EUROSCOLA Eiropas Parlamentā Strasbūrā. T'ā mērķis ir redzēt Eiropas Parlamenta darba ikdienu un kopā ar jauniešiem no citām Eiropas Savienības dalībvalstīm rast atbildi par to kā uzlabot ES attiecības ar citām pasaules valstīm, kā normalizēt globalizācijas izraisītās ekonomiskās, politiskās un sociālās sekas.
Lasīt tālāk