skip to content

Sīkdatņu politika EP Informācijas biroja mājas lapā

Mēs lietojam sīkdatnes (cookies-angļu.val.), lai nodrošinātu jums labāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Šīs sīkdatnes mēs izmantojam tikai statistikas vākšanas nolūkos, izmantojot Google Analytics; personas dati netiek vākti. Ja vēlaties uzzināt vairāk par to, kā atslēgt sīkdatnes jūsu datorā, lūdzu apmeklējiet www.aboutcookies.org

Turpināt
 
 
Jaunieši EP Strasbūrā
Jaunieši EP Strasbūrā
 
 

Konkursi jauniešiem

Kārļa Lielā balvas konkurss

Vai esi 16-30 gadus vecs(-a) un piedalies Eiropas mēroga projektā? Izmanto iespēju un piesakies Eiropas jaunatnes Kārļa Lielā balvas konkursam, kura mērķis ir jauniešu vidū veicināt Eiropas apziņas veidošanos. Vairāk par Kārļa Lielā jauniešu balvu šeit.

Eiropas Jaunatnes Kārļa lielā balva
Eiropas Jaunatnes Kārļa lielā balva
 

Unikāls projekts skolēniem Latvijā - radi "Interneta drošības IQ testa" aplikāciju!

Jaunieši
Jaunieši

Konkurss noslēdzies
Līdz 2016.gada 22.februārim bija iespēja savākt komandas biedrus un pieteikties interneta drošības aplikācijas radīšanai IT eksperta vadībā, lai apgūtu noderīgus padomus par datu aizsardzību internetā. Par jauno aplikāciju lasi šeit!

 

Esi vidusskolēns? Piedalies 21.gadsimta konkursā KIBERNAUTA PIEDZĪVOJUMI!

Konkurss Kibernauts
Konkurss Kibernauts

Konkurss noslēdzies
Eiropas Parlamenta Informācijas birojs (EPIB) reģionālo diskusiju cikla “EPicentrs” ietvaros sadarbībā ar eiroparlamentārieti Inesi Vaideri no EP Iekšējā tirgus un patērētāju aizsardzības komitejas izsludina radošo darbu konkursu Pierīgas 10.-12.klašu skolēniem – KIBERNAUTA PIEDZĪVOJUMI! Pieteikšanas konkursam noslēdzās 2016.gada 11.februārī. Galvenā balva uzvarētājam - brauciens uz Eiropas Parlamentu (EP) Briselē. Vairāk par konkursu KIBERNAUTA PIEDZĪVOJUMI lasi šeit!

 

Konkurss par efektīvāko risinājumu plāno plastmasas maisiņu patēriņa ierobežošana "Nost ar plāno!"

Plastmasas maisiņi
Plastmasas maisiņi

Konkurss noslēdzies
EPIB iniciētā projekta mērķis ir iepazīstināt sabiedrību ar EP pieņemtajiem lēmumiem, veicināt izpratni par konkrēto problēmu un iedvesmot zaļākai domāšanai.

Pieteikšanas konkursam noslēdzās 2015.gada 21.septembrī. Desmit labāko projektu autoriem balvā lielisks piedzīvojuma pasākums radošuma treneres Vitas Brakovskas vadībā.

Vairāk par konkursu šeit

 
 

Tulkošanas konkurss vidusskolēniem „Saharova balva – cīņa par cilvēktiesībām no 1988 līdz šodienai"

Saharova plakāts
Saharova plakāts

Konkurss noslēdzies
Konkursa mērķis - motivēt skolēnus uzlabot svešvalodu zināšanas, kā arī veicināt skolēnu izpratni par cilvēktiesībām un Eiropas Parlamenta darbu.

Pieteikšanās konkursam noslēdzās 2014.gada 14. novembrī. Konkursā veiksmīgi piedalījās 11 skolas, iesaistot vairāk kā 300 skolēnu. Šai sadaļā varat atrast rakstus par Saharova balvas ieguvējiem un viņu runas, kuras tulkoja skolēni, un fotogrāfijas no konkursa laureātu apbalvošanas.

 

 

Plašāk par konkursu
2016.gada Latvijas nacionālais uzvarētājs: Liepājas Bērnu un jaunatnes centra “Jauniešu māja” īstenotais jauniešu apmaiņas projekts “E-POSS”
2016.gada Latvijas nacionālais uzvarētājs: Liepājas Bērnu un jaunatnes centra “Jauniešu māja” īstenotais jauniešu apmaiņas projekts “E-POSS”
 

Gads līdz Eiropas Parlamenta vēlēšanām

Konkurss noslēdzies
EP Informācijas biroja Rīgā rīkotā konkursa dalībniekiem bija jāiesūta līdz minūti garš video par tēmu "Kāpēc jāpiedalās EP vēlēšanās?" Labākie tika aicināti uz finālu - debatēm ar EP deputātu. Finālistus vērtēja EP un Latvijas debašu klubu pārstāvji.
Visi pieci finālisti ieguvuši iespēju apmeklēt EP Briselē - balvas nodrošina EP deputāti Kārlis Šadurskis, Roberts Zīle, Sandra Kalniete un Krišjānis Kariņš.
Par visu finālistu video varēja balsot EP Informācijas biroja Rīgā Facebook kontā, un skatītāju specbalvu ieguva Ievas un Dāvja Immuru video.

Pilnu rakstu lasi šeit
 
 .

EP Kods

Konkurss noslēdzies
No 16. līdz 28. augustam mēs slēpām un jūs meklējāt. Ir noslēgusies spēle "EP kods", kodi atšifrēti, slēpņi atrasti, aktīvākie dalībnieki noskaidroti un balvu ieguvēji zināmi!

Pilnu rakstu lasi šeit