skip to content

Sīkdatņu politika EP Informācijas biroja mājas lapā

Mēs lietojam sīkdatnes (cookies-angļu.val.), lai nodrošinātu jums labāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Šīs sīkdatnes mēs izmantojam tikai statistikas vākšanas nolūkos, izmantojot Google Analytics; personas dati netiek vākti. Ja vēlaties uzzināt vairāk par to, kā atslēgt sīkdatnes jūsu datorā, lūdzu apmeklējiet www.aboutcookies.org

Turpināt
 
 
Jaunieši EP Strasbūrā
Jaunieši EP Strasbūrā
 

Prakse

Vēlies papildināt savas zināšanas par Eiropas Savienību un uzzināt vairāk par to, kā noris darbs Eiropas Parlamentā? Piesakies par stažieri Eiropas Parlamentā! Eiropas Parlaments piedāvā prakses un mācību vizītes.

Apmaksātā prakse augstskolu absolventiem
Augstskolu absolventu prakses mērķis ir dot praktikantiem iespēju papildināt mācību laikā iegūtās zināšanas un uzzināt par Eiropas Savienības un it īpaši par Eiropas Parlamenta darbību.
Prakses pieteikšanās periodi ir:
- no 15. augusta līdz 15. oktobrim (pusnakts). Prakse: 1. marts - 31. jūlijs;
- no 15. marta līdz 15. maijam (pusnakts).   Prakse: 1. oktobris – 28. vai 29. februāris.
Prakse ilgst 5 mēnešus, bez iespējas to pagarināt.

Rakstiskās tulkošanas prakse:
- Rakstiskās tulkošanas prakse ir paredzēta universitāšu vai līdzvērtīgu izglītības iestāžu absolventiem. Prakses mērķis ir dot praktikantiem iespēju papildināt studiju laikā iegūtās zināšanas un iepazīties ar Eiropas Savienības darbību, it īpaši ar Eiropas Parlamenta darbu.
- Rakstiskās tulkošanas mācību prakse: Eiropas Parlaments piedāvā mācību prakses iespēju kandidātiem, kuri pirms pieteikuma iesniegšanas termiņa beigām ir ieguvuši vidējās izglītības atestātu, kas dod tiesības uzsākt studijas augstskolā, vai ir studējuši augstskolā vai pielīdzināma līmeņa tehniskajās studijās. Mācību prakse it īpaši ir paredzēta kandidātiem, kuru mācību programmā ir iekļauta obligātā prakse, ar nosacījumu, ka prakses pirmajā dienā viņi ir sasnieguši 18 gadu vecumu.

Pieteikšanās  praksei notiek tiešsaistē EP mājas lapā. Uzzināt vairāk par prakses iespējām un pieteikšanos var  Eiropas Parlamenta mājas lapas sadaļā "Darbs Parlamentā - Prakse"

Plašāka informācija un pieteikumu veidlapas