skip to content

Sīkdatņu politika EP biroja mājas lapā

Mēs lietojam sīkdatnes (cookies-angļu.val.), lai nodrošinātu jums labāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Šīs sīkdatnes mēs izmantojam tikai statistikas vākšanas nolūkos, izmantojot Google Analytics; personas dati netiek vākti. Ja vēlaties uzzināt vairāk par to, kā atslēgt sīkdatnes jūsu datorā, lūdzu apmeklējiet www.aboutcookies.org

Turpināt
 
 
žurnālisti
Žurnālisti Strasbūrā
 

Eiropas Parlaments atbalsta seru Džulianu Kingu kā Eiropas Drošības savienības komisāru

15/09/2016
Džulians Kings
Džulians Kings

Eiropas Parlaments devis “zaļo gaismu” sera Džuliana Kinga iecelšanai Eiropas Drošības savienības komisāra amatā. Lielbritānijas valdība viņu nominēja pēc lorda Džonatana Hila atkāpšanās jūnija “Brexit” balsojuma ietekmē.

Eiropas Parlaments sera Kinga iecelšanu amatā atbalstīja aizklātā balsojumā ar 394 balsīm “par”, 161 “pret” un 83 deputātiem atturoties.


EP Pilsoņu brīvību, tieslietu un iekšlietu komiteja pirmdienas vakarā rīkoja komisāra kandidāta noklausīšanos. Ierakstu varat noskatīties te. Ar EP vienmēr jākonsultējas pirms komisāra iecelšanas amatā. Tagad, kad eiroparlamentārieši devuši savu “zaļo gaismu”, dalībvalstis var iet uz priekšu ar galīgo apstiprinājumu.


Piezīme redaktoriem


Kā drošības savienības komisārs Džulians Kings nodrošinās Eiropas Drošības plāna ieviešanu. Viņš strādās Eiropas Komisijas pirmā viceprezidenta Fransa Timmermana vadībā ciešā saiknē ar Eiropas migrācijas, iekšlietu un pilsonības komisāru Dimitri Avramopulu.


Saites

Preses relīze: Pilsoņu brīvību, tieslietu un iekšlietu komitejas deputātu pirmais vērtējums pēc britu kandidāta Eiropas Drosības savienības komisāra amatam noklausīšanās, ieskaitot komitejas vadītāja Claude Moraes (S&D, Lilelbritānija) video komentāru
EP Pilsoņu brīvību, tieslietu un iekšlietu komitejas vietne par noklausīšanos (ieskaitot kandidāta CV un komitejas nosūtīto jautājumu sarakstu)
EP procedūras noteikumi: Pielikums XVIEP Izpētes dienests
EP Izpēte: komisāra amata kandidāta sera Džuliana Kinga noklausīšanās
Preses relīze, paziņojot par sera Džuliana Kinga nominēšanu Drošības savienības komisāra amatam (02.08.2016)
EK prezidenta Junkera vēstule seram Kingam par viņa uzdevumiem
AV materiāls profesionāļiem

Papildu informācijai:
Signe Znotiņa-Znota,
Eiropas Parlamenta preses sekretāre Latvijā,
Tālr.: + 371 26440185
E-pasts: signe.znotina-znota@europarl.europa.eu