skip to content

Sīkdatņu politika EP biroja mājas lapā

Mēs lietojam sīkdatnes (cookies-angļu.val.), lai nodrošinātu jums labāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Šīs sīkdatnes mēs izmantojam tikai statistikas vākšanas nolūkos, izmantojot Google Analytics; personas dati netiek vākti. Ja vēlaties uzzināt vairāk par to, kā atslēgt sīkdatnes jūsu datorā, lūdzu apmeklējiet www.aboutcookies.org

Turpināt
 
 
žurnālisti
Žurnālisti Strasbūrā
 

EP deputāti aicina Krieviju atbrīvot cilvēktiesību aktīvistu

08/02/2018
 .

EP deputātu ceturtdien pieņemtā rezolūcija aicina Krievijas varas iestādes nekavējoties atbrīvot aizturēto cilvēktiesību aktīvistu Ojubu Titjevu.

O.Titjevs, cilvēktiesību centra “Memoriāls” direktors Čečenijā, tika aizturēts 2018. gada 9. janvārī. Deputāti arī aicina Krievijas varas iestādes ievērot viņa cilvēktiesības un juridiskās tiesības, kā arī pauž satraukumu par viņa priekšteces Natālijas Jestemirovas slepkavības neizmeklēšanu. 

EP deputāti aicina Krievijas varas iestādes nekavējoties pārtraukt aizturēšanas, uzbrukumus, iebiedēšanu un mēģinājumus diskreditēt cilvēktiesību aizstāvjus un žurnālistus. Tāpat viņi aicina izbeigt par LGBTI kopienai piederīgiem uzskatītu cilvēku patvaļīgu aizturēšanu un spīdzināšanu.

Rezolūcija tika pieņemta balsojumā, paceļot roku.

 

Papildu informācija

Pieņemtais teksts būs pieejams šeit (izvēlēties 08.02.2018)

Debašu videoieraksts (izvēlēties 08.02.2018)

Procedūras dokumentācija

 .

Plašākai informācijai

Signe Znotiņa-Znota,

Eiropas Parlamenta preses sekretāre Latvijā

Tālr.: + 371 26440185

signe.znotina-znota@europarl.europa.eu