skip to content

Sīkdatņu politika EP biroja mājas lapā

Mēs lietojam sīkdatnes (cookies-angļu.val.), lai nodrošinātu jums labāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Šīs sīkdatnes mēs izmantojam tikai statistikas vākšanas nolūkos, izmantojot Google Analytics; personas dati netiek vākti. Ja vēlaties uzzināt vairāk par to, kā atslēgt sīkdatnes jūsu datorā, lūdzu apmeklējiet www.aboutcookies.org

Turpināt
 
 
žurnālisti
Žurnālisti Strasbūrā
 

Eiropas Parlamenta birojs Latvijā izsludina pieteikšanos veidot radio konkursus

31/07/2018
 .

Eiropas Parlamenta birojs (EPB) Latvijā aicina radio stacijas integrēt savā programmā konkursus par Eiropas Parlamentu (EP), kas informētu Latvijas iedzīvotājus gan par Latvijas deputātu paveikto darbu viņu EP komitejās, gan par 2019. gada maijā gaidāmajām EP vēlēšanām.

Konkursa saturs tiks piedāvāts no EPB puses. No radio puses nepieciešams profesionāls atbalsts, lai informāciju sagatavotu atbilstoši auditorijas vajadzībām un paradumiem ar mērķi sasniegt maksimāli labāko rezultātu, veicinot tās izpratni par Eiropas Parlamenta (viens no diviem ES likumdevējiem) lomu un nozīmi ES pilsoņu ikdienā, EP Latvijas deputātu darbu viņu komitejās. Mērķis - paaugstināt interesi padalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās 2019. gada maijā. Lūdzu, plašāku informāciju par Eiropas Parlamenta darbu un Latvijas EP deputātu aktivitātēm skatīt EPB Latvijā mājaslapā www.europarl.lv.

Tehniskās prasības: radio konkursam ir jāilgst vismaz vienu nedēļu (provizoriski 2018. gada oktobrī - tiks precizēts līdz septembra vidum). Tam jābūt reklamētam radio un radio sociālajos tīklos, nodrošinot maksimālās auditorijas sasniegšanu. EPB jāmin kā projekta organizators visos konkursos un konkursu reklāmas materiālos.

Konkursa koncepta ideju un finanšu piedāvājumu iesūtīt jelena.glazova@europarl.europa.eu un epriga@europarl.europa.eu līdz 21. augustam. Svarīgs faktors vērtēšanā būs auditorijas lielums un piedāvājums sociālo mediju kampaņai.

Piedāvājumi tiks izvērtēti 27. augustā, un visi pieteikuma iesniedzēji saņems atbildi. EPB patur iespēju kontraktēt vienu vai vairākus pieteikuma iesniedzējus sava budžeta ietvaros.