skip to content

Sīkdatņu politika EP Informācijas biroja mājas lapā

Mēs lietojam sīkdatnes (cookies-angļu.val.), lai nodrošinātu jums labāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Šīs sīkdatnes mēs izmantojam tikai statistikas vākšanas nolūkos, izmantojot Google Analytics; personas dati netiek vākti. Ja vēlaties uzzināt vairāk par to, kā atslēgt sīkdatnes jūsu datorā, lūdzu apmeklējiet www.aboutcookies.org

Turpināt
 
 
žurnālisti
Žurnālisti Strasbūrā
 
15/06/2011

Starptautiskā konference "Padomju Savienības nodarītie zaudējumi Baltijā"

2011. gada 17. un 18. jūnijā plkst. 10.00 Latvijas Zinātņu akadēmijas lielajā konferenču zālē (500 vietas) notiks starptautiskā konference "Padomju Savienības nodarītie zaudējumi Baltijā". Konferences dalībnieki runās par nodarītajiem zaudējumiem videi, lauksaimniecībai, Latvijas attīstībai, demogrāfijai, un tiks apspriestas kompensēšanas iespējas.

Konferences dalībnieki: plašsaziņas līdzekļi, NVO (represēto organizācijas, nacionālās pretošanās kustības pārstāvji, Latvijas savienība „Černobiļa”, Afganistānas kara un citu militāro konfliktu veterānu asociācija, vides aizsardzības organizācijas, ekonomistu apvienības), Latvijas augstskolu mācībspēki un studējošie, pētniecības institūti, muzeji un citi uzaicinātie.
Īpašie ielūgumi:  Valsts prezidents, Ministru prezidents, Ārlietu ministrs, Vides un reģionālās attīstības ministrs, Izglītības un zinātnes ministrs, Eiropas Komisijas pārstāvji, Eiropas Parlamenta deputāti, vēstnieki Latvijā, Latvijā pārstāvētās starptautiskās organizācijas, LZA viceprezidents, politisko partiju vadība, atbilstošo Saeimas komisiju vadība, Eiropas Parlamenta Informācijas biroja vadītājs.
Pēc konferences norises visi referāti un materiāli tiks apkopoti un iespiesti vienā sējumā un iespiesti. Tas būs bezmaksas izdevums vispirms latviešu, pēc tam arī angļu un krievu valodās.
Konferenci rīko LOIB, eiroparlamenta deputāte Inese Vaidere, Eiropas Komisija, Okupācijas muzejs, Eiropas Parlamenta Informācijas Birojs.
Darba valodas: latviešu, angļu (nodrošināta sinhronā tulkošana).
Pieteikties kā dalībniekam iespējams, sūtot uz adresi loib@inbox.lv savu vārdu, uzvārdu. Dalība – bez maksas. Atbildes uz jautājumiem – tel.nr. 29521934.

Plašāka informācija un darba kārtība