skip to content

Sīkdatņu politika EP Informācijas biroja mājas lapā

Mēs lietojam sīkdatnes (cookies-angļu.val.), lai nodrošinātu jums labāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Šīs sīkdatnes mēs izmantojam tikai statistikas vākšanas nolūkos, izmantojot Google Analytics; personas dati netiek vākti. Ja vēlaties uzzināt vairāk par to, kā atslēgt sīkdatnes jūsu datorā, lūdzu apmeklējiet www.aboutcookies.org

Turpināt
 
 
žurnālisti
Žurnālisti Strasbūrā
 
20/04/2012

Šaha sacensībās Bauskā piedalīsies Latvijas senioru izlases pārstāvji

Rīt, 21.aprīlī, plkst. 10.00 Bauskas novada domē notiks šaha sacensības, kurās piedalīsies 20 komandas no pašvaldībām un sporta klubiem kopā ap simts sportistu, tai skaitā gandrīz visa Latvijas senioru izlase. Sacensības atklās EP deputāts Kārlis Šadurskis.

Šaha sacensību līdzorganizators ir Eiropas Parlamenta Informācijas birojs, un tās notiek Eiropas Aktīvās novecošanas un paaudžu solidaritātes gada ietvaros.

Sacensībām pieteikušās 20 komandas no pašvaldībām un sporta klubiem - kopā ap simts sportistu. Visvairāk ir vecākā gada gājuma spēlētāji. Starp dalībniekiem ir lielmeistars, sporta meistari un gandrīz visa Latvijas senioru izlase, kas pirms desmit gadiem izcīnīja pasaules čempiona titulu komandām, ka arī pasaules  čempions Juzefs Petkevics. Vecākajam sacensību dalībniekam  -  tukumniekam Harijam Skujam ir astoņdesmit divi gadi.  

Sacensību sistēma, atbilstoši LSVS 49. spēļu nolikumam,  ir Šveices sistēma 7 kārtās ar apdomas laiku - 20 minūtes uz partiju. Sacensību galvenais tiesnesis - Māris Bergs.

Visi Eiropas aktīvās novecošanas gada sacensību dalībnieki saņems sacensību sertifikātu, kā apliecinājumu par  piedalīšanos šajās vēsturiskajās spēlēs, bet uzvarētāji speciālas medaļas un diplomus.

Atbildīgā organizatore un kontaktpersona - Bauskas novada sporta speciāliste Inga Ūbele. (mob. tālr. 25949709)

Informāciju sagatavoja:
Iveta Ķelpe
EPIB preses nodaļas vadītāja
Tālr. 67085468
E-pasts: iveta.kelpe@europarl.europa.eu