skip to content

Sīkdatņu politika EP Informācijas biroja mājas lapā

Mēs lietojam sīkdatnes (cookies-angļu.val.), lai nodrošinātu jums labāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Šīs sīkdatnes mēs izmantojam tikai statistikas vākšanas nolūkos, izmantojot Google Analytics; personas dati netiek vākti. Ja vēlaties uzzināt vairāk par to, kā atslēgt sīkdatnes jūsu datorā, lūdzu apmeklējiet www.aboutcookies.org

Turpināt
 
 
žurnālisti
Žurnālisti Strasbūrā
 

ES līdzekļu pārplānošana jaunatnes bezdarba novēršanai

Pirmdien, 13. februārī, deputāti iztaujās Komisiju par tās ieceri 82 miljardus eiro ES struktūrfondu līdzekļu pārplānot, lai atbalstītu mazos uzņēmumus un cīnītos pret jauniešu bezdarbu. Komisija paziņojusi par nolūku tā rīkoties īpaši attiecībā uz astoņām dalībvalstīm, tai skaitā Latvijai kurās jauniešu bezdarbs ir īpaši augsts.  

Deputāti uzdos jautājumus par to, kā aprēķināta vēl pieejamā struktūrfondu summa 82 miljardu eiro apmērā, un par to, kādas  konkrētas darbības veiks Komisija,  lai pārplānotu 2012. un 2013. gadam paredzētos struktūrfondus, kuri juridiski saistošā veidā vēl nav piešķirti, un kā Komisija paredz rīkoties attiecībā uz dalībvalstīm, kuras nevēlas pārplānot attiecīgos līdzekļus.

Debates: pirmdien, 2012. gada 13. februārī
Procedūra: mutiski atbildami jautājumi Komisijai
Preses konference: otrdien, 2012. gada 14. februārī plkst. 18:30 (Latvijas laiks)

Saites

Deputātu jautājums Komisijai - šeitDebates varēs vērot tiešsaistē - šeit