skip to content

Sīkdatņu politika EP Informācijas biroja mājas lapā

Mēs lietojam sīkdatnes (cookies-angļu.val.), lai nodrošinātu jums labāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Šīs sīkdatnes mēs izmantojam tikai statistikas vākšanas nolūkos, izmantojot Google Analytics; personas dati netiek vākti. Ja vēlaties uzzināt vairāk par to, kā atslēgt sīkdatnes jūsu datorā, lūdzu apmeklējiet www.aboutcookies.org

Turpināt
 
 
žurnālisti
Žurnālisti Strasbūrā
 
30/05/2012

ACTA balsojumi Parlamenta komitejās

Šonedēļ trīs Eiropas Parlamenta komitejas sniegs savu viedokli par Viltošanas novēršanas tirdzniecības nolīgumu (ACTA).

EP Juridisko jautājumu komiteja (JURI) trešdien paudīs viedokli par ACTA ietekmi uz tiesībām Savienībā. Pilsoņu brīvību, tieslietu un iekšlietu komiteja (LIBE) izvērtējusi ACTA atbilstību ES Pamattiesību hartai un sniegs atzinumu ceturtdien. Savukārt izvērtējumu par ACTA ietekmi uz ES nozarēm ceturtdien apstiprinās EP Rūpniecības, pētniecības un enerģētikas (ITRE) komitejas balsojumā.


LIBE un ITRE komiteju ziņojumu gatavotāji iesaka ACTA noraidīt, savukārt JURI komitejas deputāts, kas atbildīgs par ACTA ziņojuma sagatavošanu, nesaskata pretrunas ar Savienības normatīvo regulējumu un nav pret starptautisko nolīgumu. Komiteju apstiprinātos viedokļus tālāk izskatīs Starptautiskās tirdzniecības komiteja (INTA), kas jūnijā balsos par ieteikumiem Parlamenta nostājai un rīcībai attiecībā uz Viltošanas novēršanas tirdzniecības nolīguma tālāko virzību.

JURI: 30 maijs, balsojums sāksies 17:00 (Latvijas laiks)
ITRE: 31 maijs, balsojums sāksies 11:00 (Latvijas laiks)
LIBE: 31 maijs, balsojums sāksies 13:10 - 13:30 (Latvijas laiks)

Komiteju balsojumu tiešraides

Informāciju sagatavoja:
Iveta Ķelpe
EPIB preses nodaļas vadītāja
Tālr. 67085468
E-pasts: iveta.kelpe@europarl.europa.eu