skip to content

Sīkdatņu politika EP biroja mājas lapā

Mēs lietojam sīkdatnes (cookies-angļu.val.), lai nodrošinātu jums labāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Šīs sīkdatnes mēs izmantojam tikai statistikas vākšanas nolūkos, izmantojot Google Analytics; personas dati netiek vākti. Ja vēlaties uzzināt vairāk par to, kā atslēgt sīkdatnes jūsu datorā, lūdzu apmeklējiet www.aboutcookies.org

Turpināt
 
 
 

#BalsoTu - Jaunatnes līdzdalības nedēļa 2017

26/04/2017

Aicinām jauniešus piedalīties Eiropas Parlamenta informācijas biroja Latvijā rīkotajā “Jaunatnes līdzdalības nedēļā 2017” ar lozungu un mirkļbirku #BalsoTu, kas notiks no 8. līdz 12. maijam Rīgā. Trīs pasākumi, trīs svarīgi jautājumi, trīs aizraujoši un dažādu interešu jauniešiem domāti veidi, kā paust savu viedokli!

#BalsoTu. Kāpēc? Debates “Ko nozīmē Tava, mana, viņa(s) balss?”

8. maijā no pulksten 15:00 līdz 17:00 Kaņepes kultūras centrā (Skolas ielā 15, Rīgā) jebkurš jaunietis vecumā no 17 līdz 30 gadiem aicināts iesaistīties spraigās debates, meklējot atbildi uz jautājumu: “Vai piedalīties vēlēšanās ir svarīgi?” Kā domā Tu? Debates notiks kopā ar debašu klubu pārstāvjiem un citiem aktīviem jauniešiem, un tās vadīs improvizators Artūrs Breidaks. Žūrijā - Eiropas Parlamenta deputāti un Centrālās vēlēšanu komisijas pārstāvji. Piedalīsies arī Rīgas improvizācijas teātra studija KIKIT. Priekšzināšanas debatēšanā nav nepieciešamas.

Piesakies bps@bps.lv vai pa tālruni 67625339

#BalsoTu. Kā? Sadarbībā ar “Free Riga” sakārtojam vidi

12. maijā no pulksten 13:00 līdz 16:00 sadarbībā ar biedrību “Free Riga” aicinām visus piedalīties radošā vides labiekārtošanā (Dzirnavu ielā 27, Rīgā), izveidojot atraktīvu jauniešu tikšanās vietu. Ikviens dalībnieks varēs izmēģināt roku komiksu zīmēšanā un vides objektu apgleznošanā kopā ar māksliniekiem, Eiropas Parlamenta deputātiem un Centrālās vēlēšanu komisijas pārstāvjiem. Pēc tam - kopīga zupas ēšana un dziedāšana. Pasākumu vadīs mūziķis Jorans Šteinhauers. Parādi, ka aktīva rīcība ļauj īstenot radošas idejas un pozitīvas pārmaiņas!

Piesakies bps@bps.lv un pa tālruni 67625339

Savukārt jaunieši Rīgas Skolēnu pilī no 25. aprīļa līdz 11. maijam izvēlēsies Rīgas Skolēnu pils piederības  aksesuāru, ko labprāt nēsātu, kā arī izlems - kādā pasākumā gribētu piedalītos kopā ar citu pulciņu audzēkņiem. Balsojot par savu mīļāko ieceri, jaunieši pārliecināsies par savas balss ietekmi.

Piedalies un seko līdzi #BalsoTu!