skip to content

Sīkdatņu politika EP biroja mājas lapā

Mēs lietojam sīkdatnes (cookies-angļu.val.), lai nodrošinātu jums labāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Šīs sīkdatnes mēs izmantojam tikai statistikas vākšanas nolūkos, izmantojot Google Analytics; personas dati netiek vākti. Ja vēlaties uzzināt vairāk par to, kā atslēgt sīkdatnes jūsu datorā, lūdzu apmeklējiet www.aboutcookies.org

Turpināt
 
 
 

Eiropas Parlamenta Informācijas birojs Latvijā izsludina pieteikšanos veidot radio debates

24/04/2017

Eiropas Parlamenta Informācijas birojs (EPIB) Latvijā aicina radio stacijas integrēt savā programmā debates par Eiropas Parlamentu (EP), kas informētu Latvijas iedzīvotājus par institūcijas prioritātēm un īstenoto, un Latvijas deputātu paveikto EP komitejās, kurās viņi strādā.

No radio puses nepieciešams profesionāls atbalsts, lai informāciju sagatavotu redakcionāli neatkarīgi un debates īstenotu atbilstoši radio auditorijas vajadzībām un paradumiem ar mērķi sasniegt maksimālo rezultātu, veicinot pēc iespējas plašākas auditorijas izpratni par EP un deputātu darba lauku, prioritātēm un paveikto un tā ietekmi uz ES, t.sk., Latvijas iedzīvotāju dzīvēm, lai stimulētu interesi padalīties EP vēlēšanās 2019. gadā - ņemot vērā, ka Latvijas likumdošanās pamatā 80% ir ES likumu. EPIB aicina uz radio debašu formātu raudzīties pēc iespējas plašāk un radošāk, piemēram, kopā ar politiķiem debatēs iesaistot arī nozares ekspertus vai sabiedrībā zināmus cilvēkus, atbilstoši tēmai un kontekstam. Lūdzu, plašāku informāciju par EP un EP deputātu aktivitātēm skatīt EPIB Latvijā mājaslapā www.europarl.lv.

 

Tehniskās prasības radio debatēm:

  • jānotiek vidēji 1-2 reizes mēnesī, laika posma no 2017. gada septembra līdz decembrim.
  • jāilgst vismaz 30 minūtes.
  • jābūt reklamētām radio un radio sociālajos tīklos, nodrošinot maksimālās auditorijas sasniegšanu.
  • EPIB jāmin kā projekta organizators visos konkursos un konkursu reklāmas materiālos.
  • jānorāda, kādas būtu viena raidījuma izmaksas.

 

Debašu ideju un finanšu piedāvājumu iesūtīt jelena.glazova@europarl.europa.eu un epriga@europarl.europa.eu līdz 19. maijam.

 

Piedāvājumu vērtēšanā svarīgi faktori būs: auditorijas lielums, piedāvātais redzējums, kā debates par salīdzinoši smagnējām un sarežģītām ES likumdevēja tēmām un EP deputātu darba lauku īstenot atraktīvi un saistoši pēc iespējas plašākai radio auditorijai, t.sk., svarīgs arī debašu projekta nosaukums, kā arī piedāvājums sociālo mediju kampaņai.  

 

Piedāvājumi tiks izvērtēti 23. maijā, un visi pieteikuma iesniedzēji saņems atbildi. EPIB patur iespēju kontraktēt vienu vai vairākus pieteikuma iesniedzējus sava budžeta ietvaros.