skip to content

Slapukai EPB tinklalapyje

Norėdami pagerinti Jūsų apsilankymo mūsų tinklalapyje patirtį, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą šiame tinklalapyje ir nekeisdami savo naršyklės slapukų nustatymų, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Slapukų naudojimo nustatymus pakeisti galite bet kada vėliau.

Sutinku
 
 
 

MŪSŲ BIURO NAUJIENOS

teisėjo plaktukas.
Gegužės 25 d. 9.30-12.45 val. Europos Parlamento biuro Lietuvoje rengia diskusiją „Pranešėjų apie pažeidimus apsauga: nauja ES direktyva ir numatomi pokyčiai Lietuvoje“. 
Maisto produktų iš Prancūzijos ir Lietuvojs degustacijos akimirkos
Ar Lietuvoje ir kitose Vidurio Europos šalyse parduodami produktai iš tiesų prastesni nei Vakarų Europoje? Ką reikėtų daryti, kad taip nebūtų? Kovo 23 d. Europos Parlamento biuro Lietuvoje surengtoje diskusijoje „Produktai bendrojoje ES rinkoje: vienodai saugūs ir kokybiški visiems?“ virė karšti ginčai šia tema.
Žurnalistikos studentų seminaro dalyviai
Kuo svarbios ES ir Europos Parlamento (EP) naujienos žurnalistui? Kodėl svarbu domėtis EP rinkimais? Kur gauti informacijos apie ES institucijų veiklą ir naujienas? Kaip surinktas naujienas įdomiai pristatyti skaitytojui? Į šiuos klausimus ieškota atsakymų kovo 8–9 dienomis surengtame seminare Vilniaus universiteto Žurnalistikos instituto studentams.
Biuro renginiai ir naujienos
 .

EUROPOS PARLAMENTO NAUJIENOS

 
Du balsuojantys europarlamentarai posėdžių salėje.
Gegužės 28-31 d. Strasbūre vyksta plenarinė sesija. Pagrindinių numatytų temų, diskusijų, balsavimų ir renginių apžvalga šiame naujienlaiškyje.
Eurobarometro klausimo vizualizacija.
Lietuvos gyventojai yra tarp didžiausių eurooptimistų ES, o daugiau kaip pusė jų mano, jog svarbu balsuoti Europos Parlamento (EP) rinkimuose. Lietuviai daugiausia balsuoja iš įpročio ir pareigos, o nebalsuoja – dėl nepasitikėjimo savo įtaka politikoje, nors linkę tai pateisinti techninėmis priežastimis. Tai parodė balandį Europos Parlamento užsakymu atlikta visuomenės nuomonės apklausa.
Du balsuojantys europarlamentarai posėdžių salėje.
Balandžio 16-19 d. Strasbūre vyksta plenarinė sesija. Pagrindinių numatytų temų, diskusijų, balsavimų ir renginių apžvalga šiame naujienlaiškyje.
Visos naujienos