skip to content

Slapukai EPIB tinklalapyje

Norėdami pagerinti Jūsų apsilankymo mūsų tinklalapyje patirtį, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą šiame tinklalapyje ir nekeisdami savo naršyklės slapukų nustatymų, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Slapukų naudojimo nustatymus pakeisti galite bet kada vėliau.

Sutinku
 
 
  • Europos Karolio Didžiojo jaunimo premijos baneris
  • ECYP vizualas 2018
 

MŪSŲ BIURO NAUJIENOS

Europos Karolio Didžiojo jaunimo premijos vizualas
Iki sausio 29 d. galite teikti projektus Karolio Didžiojo jaunimo premijai gauti. Dešimtmetį gyvuojanti premija skiriama jaunų žmonių projektams, kuriais skatinamas skirtingų Europos tautų savitarpio supratimas.
Lobizmo diskusija Europos namuose.
Įdomi, provokuojanti ir daug idėjų sugeneravusi diskusija lobizmo tema gruodžio 4-ąją surengta Europos Parlamento Informacijos biure.
LUX diskusijos dalyviai.
Pirmasis 2017 m. LUX kino dienų seansas Vilniuje prasidėjo diskusija apie tai, kaip Lietuvoje jaučiasi tautinių mažumų atstovai, kurioje dalyvavo rusų, karaimų tautybių, su romų vaikais dirbančios organizacijos atstovai.
 .

EUROPOS PARLAMENTO NAUJIENOS

 
Du balsuojantys europarlamentarai posėdžių salėje.
Gruodžio 11-14 dienoms Strasbūre vyksta plenarinė sesija. Pagrindinių numatytų temų, diskusijų, balsavimų ir renginių apžvalga šiame naujienlaiškyje.
Sudano moteris.
Po daugelio ignoravimo, neįgyvendintų gerų ketinimų ir neišnaudotų galimybių metų būtina atnaujinti Europos santykius su Afrika. Atėjo metas esminiams pokyčiams, dėl kurių Afrikos žemynas turi tapti vienu iš svarbiausių ES politinės darbotvarkės klausimų.
Žodis "politics'.
Kviečiame žurnalistus ir kitus, besidominčius lobizmo tema, į seminarą-diskusiją "Lobizmas Europos Parlamente ir Lietuvoje", kuri vyks gruodžio 4 d. 15-17 val. Europos namuose (Gedimino pr. 16, Vilnius).