skip to content

Slapukai EPB tinklalapyje

Norėdami pagerinti Jūsų apsilankymo mūsų tinklalapyje patirtį, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą šiame tinklalapyje ir nekeisdami savo naršyklės slapukų nustatymų, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Slapukų naudojimo nustatymus pakeisti galite bet kada vėliau.

Sutinku
 
 
  • Europos Parlamento 2019 metų rinkimų baneris.
 

MŪSŲ BIURO NAUJIENOS

ištiesta paspaudimui ranka.
2018 m. liepos 19 d. buvo paskelbtas viešųjų pirkimų konkursas paramos paslaugoms Europos Parlamento biuro Lietuvoje komunikacijos ir informavimo veiklos organizavimui teikti. 
Liepos viduryje Lietuvoje lankėsi Europos Parlamento (EP) ir Europos Komisijos (EK) atstovai, rengiantys nuomones apie Ignalinos AE uždarymo finansavimo pratęsimą. Jų vizito metu Europos Parlamento biuras Lietuvoje surengė ekspertų diskusiją tolimesniam Ignalinos AE uždarymo finansavimui aptarti.
Europos Parlamente (EP) svarstomas kelių transporto teisės aktų rinkinys sudomino nemažą dalį Lietuvos visuomenės ir ūkio atstovų. Todėl liepos 13 d. Europos Parlamento biuras Lietuvoje surengė suinteresuotų šalių diskusiją.
Biuro renginiai ir naujienos
 .

EUROPOS PARLAMENTO NAUJIENOS

 
Du balsuojantys europarlamentarai posėdžių salėje.
Liepos 2-5 d. Strasbūre vyksta plenarinė sesija. Pagrindinių numatytų temų, diskusijų, balsavimų ir renginių apžvalga šiame naujienlaiškyje.
Eurobarometro logotipas ir pieštukas.
Pagal šiandien paviešintus naujausius Eurobarometro apklausos duomenis, Europos Parlamentas įtvirtino savo poziciją kaip labiausiai pasitikėjimą kelianti Europos Sąjungos institucija.
Europos jaunimo sambūrio anonsas.
Likus metams iki Europos Parlamento rinkimų, šį savaitgalį Strasbūre rengiamas Europos jaunimo sambūris „The EYE“, kuriame ketina dalyvauti daugiau kaip 8000 jaunų žmonių iš Europos ir kitų žemynų.
Visos naujienos