skip to content

Slapukai EPIB tinklalapyje

Norėdami pagerinti Jūsų apsilankymo mūsų tinklalapyje patirtį, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą šiame tinklalapyje ir nekeisdami savo naršyklės slapukų nustatymų, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Slapukų naudojimo nustatymus pakeisti galite bet kada vėliau.

Sutinku
 
 
 

MŪSŲ BIURO NAUJIENOS

Diskusijos apie dvigubus produktų standartus anonsas.
Kovo 23 d. Europos Parlamento biuras Lietuvoje organizuoja diskusiją „Produktai bendrojoje ES rinkoje: vienodai saugūs ir kokybiški visiems?“. 
Žurnalistikos studentų seminaro dalyviai
Kuo svarbios ES ir Europos Parlamento (EP) naujienos žurnalistui? Kodėl svarbu domėtis EP rinkimais? Kur gauti informacijos apie ES institucijų veiklą ir naujienas? Kaip surinktas naujienas įdomiai pristatyti skaitytojui? Į šiuos klausimus ieškota atsakymų kovo 8–9 dienomis surengtame seminare Vilniaus universiteto Žurnalistikos instituto studentams.
.
2018 m. vasario 9 d. Europos Parlamento Informacijos biuro organizuoja seminarą-diskusiją „Pastatų energinis naudingumas: nauji pasiūlymai direktyvai“.  
Biuro renginiai ir naujienos
 .

EUROPOS PARLAMENTO NAUJIENOS

 
Lietuvos ir ES ženkliukai.
Antradienį Briuselyje įsikūrusiems Europos istorijos namams iškilmingai perduota eksponuoti 1918 m. Lietuvos nepriklausomybės akto kopija.
Du balsuojantys europarlamentarai posėdžių salėje.
Kovo 12-15 d. Strasbūre vyksta plenarinė sesija. Pagrindinių numatytų temų, diskusijų, balsavimų ir renginių apžvalga šiame naujienlaiškyje.
Lenkijos vėliava.
Ketvirtadienį priimtoje rezoliucijoje Europos Parlamentas (EP) siūlo nedelsiant nuspręsti, ar iškilo aiškus pavojus, jog Lenkija gali pažeisti pagrindines ES vertybes, ir imtis tolesnių veiksmų. Dėl to artimiausiu metu turėtų apsispręsti ES Taryba.
Visos naujienos