skip to content

Slapukai EPB tinklalapyje

Norėdami pagerinti Jūsų apsilankymo mūsų tinklalapyje patirtį, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą šiame tinklalapyje ir nekeisdami savo naršyklės slapukų nustatymų, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Slapukų naudojimo nustatymus pakeisti galite bet kada vėliau.

Sutinku
 
 
  • Europos Parlamento 2019 metų rinkimų baneris.
 

MŪSŲ BIURO NAUJIENOS

Parodos "Jie gina mūsų laisves" nuotrauka.
Sacharovo premijai už minties laisvę, kurią kasmet Europos Parlamentas teikia disidentams ir žmogaus teisių gynėjams, šiemet sukanka 30 metų. Šiam jubiliejui paminėti kviečiame visus į fotografijų parodą, diskusiją su Rusijos žmogaus teisių aktyvistais ir į kiną.
Euroscola laimėtojai.
Paskelbta registracija į šių mokslo metų Euroscola konkursą. Iki rugsėjo 30 d. visos Lietuvos gimnazijos kviečiamos registruotis konkursui, kurio laimėtojai bus pakviesti į Strasbūrą šiais mokslo metais.
Rugsėjo 7–8 d. Birštone dalyvausime diskusijų festivalyje „Būtent!“ kartu su Europos Komisijos atstovybe Lietuvoje ir Užsienio reikalų ministerija. Maloniai kviečiame į mūsų pristatomas diskusijas, protų mūšį ir filmų peržiūras.
Biuro renginiai ir naujienos
 .

EUROPOS PARLAMENTO NAUJIENOS

 
Juncker Europos Parlamente.
Rugsėjo 10-13 d. Strasbūre vyksta plenarinė sesija. Pagrindinių numatytų temų, diskusijų, balsavimų ir renginių apžvalga šiame naujienlaiškyje.
.
Du Europos Parlamento (EP) komitetai pirmadienį pritarė teisės akto projektui, kuris leis sugriežtinti į ES įvežamų ar iš jos išvežamų grynųjų pinigų kontrolę.
Europos Parlamento (EP) Piliečių laisvių, teisingumo ir vidaus reikalų komitetas pirmadienio vakarą pritarė naujoms taisyklėms, skirtoms apsaugoti ES piliečius nuo sukčiavimo ir klastojimo negrynųjų mokėjimų srityje.
Visos naujienos