skip to content

Slapukai EPB tinklalapyje

Norėdami pagerinti Jūsų apsilankymo mūsų tinklalapyje patirtį, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą šiame tinklalapyje ir nekeisdami savo naršyklės slapukų nustatymų, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Slapukų naudojimo nustatymus pakeisti galite bet kada vėliau.

Sutinku
 
 
  • Programėlės baneris
 

MŪSŲ BIURO NAUJIENOS

Būtent diskusijų festivalio baneris.
Rugsėjo 7 d. 14.30 val. laukiame visų besidominčių Birštone vyksiančiame festivalyje „Būtent“, kuriame organizuojame diskusiją „Dialogue with 200.000.000 was a success. But we want more“.
2020 m. gegužės 29-30 d. Strasbūre vyks jau ketvirtasis Europos jaunimo forumas EYE2020. Šiuo metu jauni europiečiai gali siūlyti veiklas ir idėjas, kurios būtų įdomios kitiems forumo dalyviams ir visiems jauniems europiečiams.
MEPA gimnazijų apdovanojimo ceremonija.
Europos Parlamento biuras Lietuvoje jau ketvirtus metus tęs programos „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“ (MEPA) įgyvendinimą Lietuvoje ir kviečia visas gimnazijas ir profesines mokyklas prisijungti prie šios programos Lietuvoje 2019–2020 mokslo metais.
Biuro renginiai ir naujienos
 .

EUROPOS PARLAMENTO NAUJIENOS

 
.
Rugsėjo 16-19 d. Strasbūre vyksta plenarinė sesija. Pagrindinių numatytų temų, diskusijų, balsavimų ir renginių apžvalga šiame naujienlaiškyje.
Eurobarometro iliustracija.
Visose ES šalyse atlikta porinkiminė „Eurobarometro“ apklausa atskleidė gerokai padidėjusį jaunimo aktyvumą rinkimuose, taip pat stiprų narystės ES naudos suvokimą. Lietuvoje jis stipriausias iš visų ES šalių.
Komiteto posėdis.
Trečiadienį Europos Parlamentas (EP) nustatė nuolatinių komitetų ir pakomitečių narių skaičių, o EP frakcijos patvirtino komitetų sudėtį.
Visos naujienos