skip to content

Slapukai EPB tinklalapyje

Norėdami pagerinti Jūsų apsilankymo mūsų tinklalapyje patirtį, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą šiame tinklalapyje ir nekeisdami savo naršyklės slapukų nustatymų, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Slapukų naudojimo nustatymus pakeisti galite bet kada vėliau.

Sutinku
 
 
 

MŪSŲ BIURO NAUJIENOS

.
Kviečiame dalyvauti diskusijoje apie Ignalinos AE uždarymą liepos 17 d. 10 val. Europos namuose Vilniuje.
.
Liepos 13 d. diskusijoje „Permainos ES transporto politikoje ir numatomi pokyčiai Lietuvoje“ bus aptariami šiuo metu Europos Parlamente svarstomi teisės aktai, kuriais bus siekiama apsaugoti eismo dalyvius ES gerinant kelių infrastruktūrą, užtikrinti deramas darbo sąlygas, tinkamą socialinę apsaugą bei sąžiningas verslo sąlygas.
MEPA mokytojai su projekte lentele.
Baigėsi projekto "Mokyklos - Europos Parlamento ambasadorės" (MEPA) įgyvendinimas gimnazijose ir profesinio rengimo centruose šiais mokslo metais. Projekto rezultatai ir ateities planai buvo pristatyti baigiamajame MEPA seminare Vilniuje birželio 18 d.
Biuro renginiai ir naujienos
 .

EUROPOS PARLAMENTO NAUJIENOS

 
Du balsuojantys europarlamentarai posėdžių salėje.
Liepos 2-5 d. Strasbūre vyksta plenarinė sesija. Pagrindinių numatytų temų, diskusijų, balsavimų ir renginių apžvalga šiame naujienlaiškyje.
Eurobarometro logotipas ir pieštukas.
Pagal šiandien paviešintus naujausius Eurobarometro apklausos duomenis, Europos Parlamentas įtvirtino savo poziciją kaip labiausiai pasitikėjimą kelianti Europos Sąjungos institucija.
Europos jaunimo sambūrio anonsas.
Likus metams iki Europos Parlamento rinkimų, šį savaitgalį Strasbūre rengiamas Europos jaunimo sambūris „The EYE“, kuriame ketina dalyvauti daugiau kaip 8000 jaunų žmonių iš Europos ir kitų žemynų.
Visos naujienos