skip to content

Slapukai EPB tinklalapyje

Norėdami pagerinti Jūsų apsilankymo mūsų tinklalapyje patirtį, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą šiame tinklalapyje ir nekeisdami savo naršyklės slapukų nustatymų, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Slapukų naudojimo nustatymus pakeisti galite bet kada vėliau.

Sutinku
 
 
  • Europos Parlamento 2019 metų rinkimų baneris.
 

MŪSŲ BIURO NAUJIENOS

.
Nuo kovo mėnesio mūsų biure laukiame dviejų naujų stažuotojų, norinčių pamatyti kaip atrodo Europos Parlamento komunikacija ir darbas su žiniasklaida iš arti. Teikti paraiškas galite jau dabar iki lapkričio 30 d.
Darbo grupes susitikimas.
Š. m. spalio 19 d. Vilniuje vyks Lenkijos ir Lietuvos jaunimo forumas “Lietuvos ir Lenkijos jaunimas - apie Europos Sąjungos ateitį”, kurį organizuoja Europos Parlamento biurai Lenkijoje ir Lietuvoje.
Jau trečius metus vykstantis projektas „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“ sulaukė dar didesnio dėmesio šiais mokslo metais. Jame dalyvauti užsiregistravo 96 gimnazijos ir profesinio ugdymo mokyklos.
Biuro renginiai ir naujienos
 .

EUROPOS PARLAMENTO NAUJIENOS

 
.
Lapkričio 12-15 d. Strasbūre vyksta plenarinė sesija. Pagrindinių numatytų temų, diskusijų, balsavimų ir renginių apžvalga šiame naujienlaiškyje.
.
Spalio 22-25 d. Strasbūre vyksta plenarinė sesija. Pagrindinių numatytų temų, diskusijų, balsavimų ir renginių apžvalga šiame naujienlaiškyje.
Eurobarometer rezultatai.
Lietuviai tebėra labai palankūs Europos Sąjungai ir savo šalies narystei joje, tačiau dauguma įsitikinę, jog padėtis Lietuvoje blogėja. Tai parodė naujausia „Eurobarometro“ apklausa, rugsėjį atlikta Europos Parlamento (EP) užsakymu.
Visos naujienos