skip to content

Slapukai EPB tinklalapyje

Norėdami pagerinti Jūsų apsilankymo mūsų tinklalapyje patirtį, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą šiame tinklalapyje ir nekeisdami savo naršyklės slapukų nustatymų, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Slapukų naudojimo nustatymus pakeisti galite bet kada vėliau.

Sutinku
 
 
 
16/04/2018

Europos Parlamento balandžio mėnesio plenarinės sesijos klausimai

Balandžio 16-19 d. Strasbūre vyksta plenarinė sesija. Pagrindinių numatytų temų, diskusijų, balsavimų ir renginių apžvalga šiame naujienlaiškyje.

Pagrindinės temos, kurios bus svarstomos plenarinėje:

EP debatai dėl Sąjungos ateities su Prancūzijos prezidentu

Prancūzijos prezidentas Emmanuel Macron taps ketvirtuoju ES valstybės vadovu, su kuriuo europarlamentarai antradienį aptars Sąjungos ateitį. (Skaityti daugiau)

„Facebook“: diskusija dėl piktnaudžiavimo asmens duomenimis

Trečiadienį europarlamentarai aptars asmens duomenų ir privatumo apsaugos priemones ES, paaiškėjus neteisėtam „Facebook“ vartotojų duomenų panaudojimu politiniais tikslais. (Skaityti daugiau)

Europos Parlamentas nustatys naujus ES atliekų mažinimo tikslus

Trečiadienį europarlamentarai balsuos dėl atnaujintų žiedinės ekonomikos taisyklių, kurios įpareigos ES valstybes iki 2035 m. perdirbti 65 proc. buitinių atliekų, o į sąvartynus jų išmesti ne daugiau kaip 10 proc. (Skaityti daugiau)

EP tvirtins klimatą keičiančių dujų išlakų mažinimo tikslus

Iki 2030 m. žemės ūkio, transporto, pastatų ir atliekų sektoriaus anglies dvideginio išlakos turi mažėti 30 proc., o ES valstybės labiau išnaudoti miškus, kurie yra puikus šių dujų absorbavimo šaltinis. Tai teigiama ES taisyklėse, dėl kurių EP nariai balsuos antradienį. (Skaityti daugiau)

Europos Parlamentas siūlys skatinti pastatų renovaciją Antradienį europarlamentarai balsuos dėl ES pastatų energinio naudingumo taisyklių pataisų, kuriomis siekiama gerinti pastatų renovacijos sąlygas. (Skaityti daugiau)

Debatai dėl Rusijos, Sirijos ir taikos derybų su Šiaurės Korėja

Antradienį europarlamentarai kartu su ES užsienio politikos vadove Federica Mogherini aptars padėtį Rusijoje ir jos agresyvią užsienio politiką. EP nariai kartu įvertins didėjančią įtampą Sirijoje, režimui vėl galimai panaudojus cheminį ginklą Damasko priemiesčiuose, taip pat aptars branduolinio ginklo atsisakymo Korėjos pusiasalyje galimybes. (Skaityti daugiau)

Europos Parlamento dėmesio centre - Baltarusija

Ketvirtadienį europarlamentarai aptars žmogaus teisių padėtį Baltarusijoje bei tą pačią dieną balsuos dėl atitinkamos rezoliucijos. (Skaityti daugiau)

Europos Parlamentas ragins užtikrinti žurnalistų apsaugą ES

EP nariai siūlys remti ekologiško maisto rinką

Automobiliai: EP siekia užkirsti kelią taršos rodiklių klastojimui  

Viešinami tikrieji įmonių savininkai

Nepasitikėjimas skiepais

Ekonominė, socialinė ir teritorinė sanglauda ES

Pagrindinių plenarinės sesijos klausimų apžvalgą ir daugiau informacijos kiekvienu klausimu rasite čia