skip to content

Slapukai EPB tinklalapyje

Norėdami pagerinti Jūsų apsilankymo mūsų tinklalapyje patirtį, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą šiame tinklalapyje ir nekeisdami savo naršyklės slapukų nustatymų, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Slapukų naudojimo nustatymus pakeisti galite bet kada vėliau.

Sutinku
 
 
 
25/05/2018

Europos Parlamento gegužės mėnesio plenarinės sesijos klausimai

Gegužės 28-31 d. Strasbūre vyksta plenarinė sesija. Pagrindinių numatytų temų, diskusijų, balsavimų ir renginių apžvalga šiame naujienlaiškyje.

Pagrindinės temos, kurios bus svarstomos plenarinėje:

EP debatai dėl Sąjungos ateities su Liuksemburgo premjeru

Liuksemburgo ministras pirmininkas Xavier Bettel taps šeštuoju ES valstybės vadovu, su kuriuo europarlamentarai trečiadienį aptars Sąjungos ateitį. (Skaityti daugiau)

Europos Parlamentas stiprina ES prekybos apsaugą

Siekdami veiksmingiau kovoti su socialiniu ir aplinkosauginiu dempingu trečiadienį EP nariai balsuos dėl naujų ES prekybos apsaugos taisyklių. (Skaityti daugiau)

Kaip grąžinti pasitikėjimą Šengenu?

Antradienį europarlamentarai aptars Šengeno erdvės veiklos ataskaitą, o trečiadienį balsuos dėl siūlymų, kaip grąžinti visuomenės pasitikėjimą laisvu asmenų judėjimu. (Skaityti daugiau)

ES biudžetas po 2020 m.: EP pateiks konkrečius pasiūlymus

Trečiadienį EP nariai balsuos dėl rezoliucijos, kurioje pateiks Parlamento viziją, ką turėtų finansuoti ilgalaikis ES biudžetas 2021-2027 m.. (Skaityti daugiau)

Europarlamentarai ragins ES išlaikyti bendrą žemės ūkio politiką

Siekdami paprastesnės, tvaresnės ir geriau finansuojamos ES žemės ūkio politikos po 2020 m. EP nariai trečiadienį balsuos dėl pasiūlymų, kaip ją reformuoti. (Skaityti daugiau)

Europos Parlamentas gerina darbuotojų komandiravimo sąlygas

Laikinam darbui į kitą ES valstybę perkeltas darbuotojas turės gauti ne mažesnį atlyginimą nei tokį pat darbą atliekantis vietinis darbuotojas, nustatoma komandiruotų darbuotojų taisyklėse, kurias EP nariai tvirtins antradienį. (Skaityti daugiau)

Europarlamentarai reikalaus didesnės ES pasų „pardavimo“ kontrolės

Trečiadienį EP nariai aptars kai kuriose ES valstybėse veikiančias „auksinių vizų“ programas, kurios padeda ES nepriklausančių šalių piliečiams gauti ES pilietybę ar nuolatinio gyventojo statusą, mainais už investicijas toje valstybėje. (Skaityti daugiau)

EP nariai ragins griežčiau kovoti su automobilių ridos klastojimu

ES ir JAV santykių ateitis po D. Trumpo sprendimų

Kiti klausimai
 Europos infrastruktūros tinklų priemonė po 2020 m.   

 ES jaunimo strategijos įgyvendinimas

Pagrindinių plenarinės sesijos klausimų apžvalgą ir daugiau informacijos kiekvienu klausimu rasite čia