skip to content

Slapukai EPB tinklalapyje

Norėdami pagerinti Jūsų apsilankymo mūsų tinklalapyje patirtį, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą šiame tinklalapyje ir nekeisdami savo naršyklės slapukų nustatymų, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Slapukų naudojimo nustatymus pakeisti galite bet kada vėliau.

Sutinku
 
 
 

Liepos mėnesio plenarinės sesijos temos

03/07/2017
Du balsuojantys europarlamentarai posėdžių salėjeDu EP nariai balsuoja EP plenarinių sesijų salėje
Du balsuojantys europarlamentarai posėdžių salėje

Liepos 3-6 dienoms Strasbūre vyksta plenarinė sesija. Pagrindinių numatytų temų, diskusijų, balsavimų ir renginių apžvalga šiame naujienlaiškyje.

Pagrindinės temos, kurios bus svarstomos plenarinėje:

Europarlamentarai aptars Europos Vadovų Tarybos rezultatus

Trečiadienį EP nariai kartu su Europos Komisijos ir Europos Vadovų Tarybos pirmininkais J.-C. Juncker ir D. Tusk diskutuos dėl birželio 22-23 d. Briuselyje vykusios EVT rezultatų. Jie taip pat aptars liepos 7-8 d. Hamburge vyksiantį G20 susitikimą. (Skaityti daugiau)

EP nariai aptars Estijos pirmininkavimo ES Tarybai prioritetus

Trečiadienio rytą Europos Parlamento plenarinėje sesijoje Estijos premjeras Jüri Ratas pristatys savo šalies pirmininkavimo ES Tarybai programą ir prioritetus.

(Skaityti daugiau)

Turkija rizikuoja derybų dėl narystės ES užšaldymu

Derybos dėl Turkijos narystės ES turi būti sustabdytos, jei šalis įgyvendins konstitucinę reformą, kuri prieštarauja ES narystės kriterijams. Tai viena iš EP narių rekomendacijų. (Skaityti daugiau)

Europos Parlamentas ketina steigti kovos su terorizmu komitetą

Ketvirtadienį europarlamentarai balsuos dėl siūlymo įsteigti laikiną komitetą terorizmo klausimais, kuris spręs, kaip Sąjungoje stiprinti kovą su terorizmu ir skatinti ES valstybių bendradarbiavimą. (Skaityti daugiau)

EP siekia įpareigoti stambias įmones viešinti sumokamus mokesčius

Antradienį EP nariai balsuos dėl naujų taisyklių, kurios įpareigos dideles korporacijas viešai skelti informacija apie tai, kiek ir kur sumokėjo mokesčių. (Skaityti daugiau)

Europos Parlamentas skirs naują ES skaitmeninės ekonomikos komisarę

Antradienį europarlamentarai spręs, ar pritarti tam, kad naująja Europos Komisijos nare, atsakinga už skaitmeninės ekonomikos ir visuomenės reikalus, taptų bulgarė Mariya Gabriel. (Skaityti daugiau)

Parlamentas siekia atsakingesnių privačių saugos įmonių

Europarlamentarai balsuos dėl rezoliucijos, kurioje siūlo nustatyti minimalius privačių saugos kompanijų veiklos reikalavimus darbuotojų atrankos, atsakomybės ir pranešimų apie pažeidimus srityse. (Skaityti daugiau)

ES finansinė parama Moldovai

Antradienį europarlamentarai spręs, ar pritarti 100 mln. eurų dydžio makrofinansinei paramai Moldovai, kuri padėtų šaliai tęsti būtinas ekonomines reformas.  (Skaityti daugiau)

EP rengiasi dar plačiau atverti ES rinką Ukrainai

Atsižvelgdami į besitęsiančią sudėtingą ekonominę situaciją Ukrainoje ir jos pastangas vykdyti reformas europarlamentarai antradienį spręs dėl papildomų prekybos lengvatų suteikimo. (Skaityti daugiau)

Europarlamentarai susirūpinę ŽIV, tuberkuliozės ir hepatito C plėtra

EP nariai siekia, kad gaminiai būtų patvarūs ir ilgaamžiai

ES finansų ateitis

Kuba

Pagrindinių plenarinės sesijos klausimų apžvalgą ir daugiau informacijos kiekvienu klausimu rasite čia