skip to content

Slapukai EPB tinklalapyje

Norėdami pagerinti Jūsų apsilankymo mūsų tinklalapyje patirtį, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą šiame tinklalapyje ir nekeisdami savo naršyklės slapukų nustatymų, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Slapukų naudojimo nustatymus pakeisti galite bet kada vėliau.

Sutinku
 
 
 
01/08/2017

Paskelbtas konkursas dėl EP subsidijų renginiams

Ne pelno siekiančios organizacijos kviečiamos teikti paraiškas Europos Parlamento subisidijai renginių organizavimui gauti. Paraiškų teikimo terminas - 2017 m. rugsėjo 15 d.

Europos Parlamento subsidijų programos tikslas - paskatinti geresnį Europos Parlamento (vienintelės tiesiogiai renkamos institucijos Europos Sąjungoje) vaidmens ir įtakos supratimą; skleisti informaciją apie EP dalyvavimą sprendžiant ES piliečiams aktualius klausimus; skleisti bendrą informaciją ir paskatinti dialogą apie EP veiklą.

Pagal šį kvietimą teikti paraiškas teikiami projektų pasiūlymai turi atitikti bendrus EP subsidijų programos tikslus. EP suteiks dalinį finansavimą projektams, kurie teiks piliečiams politiškai neutralią faktinę informaciją apie EP poveikį kasdieniam piliečių gyvenimui.

Subsidijos gali būti skirtos tarptautiniams ar vietiniams internetiniams ar gyviems renginiams (seminarams, konferencijoms, forumams ir t.t.),  kurių dalyviai taip gauna galimybę aptarti jiems aktualius klausimus. Tikimasi, kad tokie renginiai paskatins aktyvesnę organizacijų ir piliečių tinklų veiklą prieš Europos Parlamento rinkimus 2019 metais.

Siūlomas projektas turi atitikti bent du iš žemiau pateikiamų kriterijų:

    • projektas pasieks bent 250 000 žmonių tikslinę auditoriją (t.y. tiesioginių ar netiesioginių dalyvių);
    • projektas pasieks mažiausiai 500 interesų grupių (verslo, pramonės, profsąjungų ir t.t.) atstovų;
    • projektas bus tarptautinio pobūdžio (t.y. jame dalyvaus bent trijų ES valstybių narių atstovai arba jis bus organizujamas mažiausiai 3-ijose ES šalyse).

Didžiausias finansavimas, kurį gali skirti Europos Parlamentas, - 60 proc. projekto išlaidų. Paraiškas gali teikti ne pelno siekiančios organizacijos.

Kvietimas teikti paraiškas ir visi susiję dokumentai (dalyje Grants 2017 - Events)