skip to content

Slapukai EPB tinklalapyje

Norėdami pagerinti Jūsų apsilankymo mūsų tinklalapyje patirtį, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą šiame tinklalapyje ir nekeisdami savo naršyklės slapukų nustatymų, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Slapukų naudojimo nustatymus pakeisti galite bet kada vėliau.

Sutinku
 
 
 
31/05/2018

Tūkstančiai jaunuolių aptars Europos ateitį artėjant EP rinkimams

Europos jaunimo sambūrio anonsasEP pastatas su jaunais žmonėmis
Europos jaunimo sambūrio anonsas

Likus metams iki Europos Parlamento rinkimų, šį savaitgalį Strasbūre rengiamas Europos jaunimo sambūris „The EYE“, kuriame ketina dalyvauti daugiau kaip 8000 jaunų žmonių iš Europos ir kitų žemynų.

Penktadienį 10 val. ryto Strasbūro laiku renginį atidarys Europos Parlamento pirmininkas Antonio Tajani. Jame taip pat dalyvaus daug garsių politikų ir kitų žinomų žmonių: buvęs Prancūzijos prezidentas Valéry Giscard d'Estaing, už socialinius reikalus atsakinga Europos komisarė Marianne Thyssen, Sacharovo premijos laureatai Denis Mukwege ir Lamiya Aji Bashar bei kiti.

Europos Parlamento rūmuose vyks debatai penkiomis temomis: sena ir nauja; turtinga ir neturtinga; atskirai ir kartu; saugu ir pavojinga; lokalu ir globalu. Greta vyks pasirodymai ir naujųjų technologijų dirbtuvės. Renginio dalyviai savo išvadas apie ES ateitį pateiks specialioje ataskaitoje, kuri rudenį bus svarstoma Europos Parlamento komitetuose.

Renginyje dalyvauja ir Lietuvos jaunimo atstovai: Kauno jaunimo grupė, organizacija „AFI Changemakers“, Kauno technologijos universiteto Europos studijų specialybės studentai, Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) delegacija, taip pat vidurinių ir profesinių mokyklų moksleiviai iš visos Lietuvos, dalyvaujantys mokyklų – Europos Parlamento ambasadorių programoje.

Dalis diskusijų ir seminarų bus transliuojama gyvai mūsų biuro Facebook puslapyje ir internete. Prisijunkite ir stebėkyte gyvai!

Renginio tinklalapis
Renginio Facebook puslapis
Transliacijų sąrašas