skip to content
 
 
 
07/05/2019

Ar pakelsi bulvę nuo sofos?

Europos dienai ir Lietuvos narystės ES 15-mečiui skirtoje šventėje "mES - šeima 15 metų" kviečiame pakelti bulvę nuo sofos ir priversti ją balsuoti.

Bulves mėgsta visi. Tačiau niekas nenori būti bulve. Bulvė buka, akyta, žemėta, ją neįdomu skusti, ir nuobodu tarkuoti. O visų blogiausia – bulvė ant sofos. Drybsanti su nuotoliniu pulteliu, kai gyvenimas eina pro šalį. Snaudžianti, kai šalia kuriama istorija. Tinginti ir prokrastinuojanti, o po to bambanti, kad liko tik bulvienės dieta. Ir nieko nėra lengviau, kaip netapti bulve – tiesiog pakelti savąją nuo sofos, žengti kojomis ir kilstelti ranką. Ir parodyti, kad čia ne tik bulvių kraštas. Čia naujoji Europa – alkana entuziazmo, jaučianti momento svarbą ir galinti keisti.

Prisiversti pakelti bulvę nuo sofos ir ateiti balsuoti privalo kiekvienas, norintis, kad Lietuva ir Europa kuo labiau atitiktų jo poreikius ir norus.

Tad šį šeštadienį, gegužės 11 d. nuo 11 valandos Lukiškių aikštėje, kelsime bulvę nuo sofos. Garsioji bulvė ir labai patogi sofa gyvai, viename iš daugybės stendų šventėje "mES - šeima 15 metų“.

Ateik, pakelk bulvę nuo sofos ir įsiamžink su ja paskutinį kartą, nes #ŠįKartąBalsuosiu!

Kodėl bulvė ir ką ji gali papasakoti apie rinkimus skaitykite Facebook renginio puslapyje